7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Levazım Elektrikçi – Usta Elektrik Şirketi

Levazım Elektrikçi olarak; Çok fazla tecrübe ve bilgi biriktirebildiğimiz uzun ve başarılı bir döneme bakıyoruz, ki bu tabii ki size fayda sağlıyor!

Uzun yıllara dayanan profesyonel deneyime ve derin uzman bilgisine, el becerilerine sahip ve ticaretimizdeki yeni zorlukların üstesinden gelmeye ilgi duyan bina teknolojisi için birkaç elektrikçi / elektronik teknisyeni istihdam ediyoruz. 

Eğitim uzun yıllardır bizim için konu olmuştur. Final sınavlarını geçip iyi performans sergiledikten sonra bizimle iş bulma şansı sunduğumuz bina teknolojisi için elektronik teknisyenleri yetiştiriyoruz.

Sizi, bizim ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmeye veya ışıkların dünyasında yerinde ziyaret etmeye ve bizi şahsen tanımaya davet ediyoruz!

Elektrikçi Levazım ekibiniz!

İçindekiler

Levazım Elektrikçi Hizmetlerimiz

Bir uzman tarafından her türlü elektrik tesisatı

Her türlü elektrik tesisatını şu anda geçerli olan yönetmeliklere ve yönergelere uygun olarak yapıyoruz. Uzun yıllardır sanayi, ticaret, kamu binaları ve konutlarda faaliyet göstermekteyiz.

Sanayi

Örneğin, fabrikadaki tüm elektrik sistemlerinize bakıyoruz. Onarım, bakım, testler , modifikasyon çalışmaları ve yeni kurulumlar gerçekleştirin. Makinelerinize uygun elektrik bağlantılarını sağlıyoruz.

Ticari / kamu binaları

Örneğin ticari sektörde işinizi veya ofisinizi sizinle birlikte kuruyor, bilgisayar iş istasyonları, mağaza vitrinleri veya satış tezgahları için doğru aydınlatmayı sağlıyoruz. Testler yapıyoruz ve operasyonunuzun düzgün çalışmasını sağlıyoruz. 

Konut evleri

Müstakil veya bina, ister eski ister yeni bina olsun, isteklerinize göre yardımcı olmaktan ve kurulumunu yapmaktan mutluluk duyarız.

Mevcut binadaki değişiklik çalışmaları (örneğin yeni bir mutfak tarafından yapılan değişiklikler) ve ardından tek bir prizin kurulumuna kadar tamamen yeni binalar kuruyoruz.

Anahtar yelpazenizi yenilemek veya yaşam alanındaki misafirlerinizi / ziyaretçilerinizi yeni, şık ve modern bir anahtar serisi ile etkilemek istiyorsanız, bunu da teslim edip değiştireceğiz.

Her durumda tavsiye ile yanınızdayız.

UYDU / Anten Sistemleri

Bir uzmandan uydu, kablo veya DVB-T yoluyla TV

Uydu sisteminizi sizinle birlikte planlıyor ve kuruyoruz, kablo bağlantınızı güçlendiriyor ve dağıtıyoruz (ayrıca kablo şebekesi operatöründen veri aktarımı için), ev kurulumunu kontrol ediyor, yeniliyor ve genişletiyor veya evinize kalıcı DVB-T antenleri kuruyoruz.

Veri teknolojisi

Bir uzmandan ağ kurulumları ve yapısal kablolama

Veri ağınızı isteklerinize göre planlıyor ve kuruyoruz. İster eksiksiz bir ofis ağı ister özel bir evde. Bir yama alanından bireysel veri soketlerine kadar geniş bir ölçekte veya hatta oturma odasındaki veri soketinden çalışmadaki veri soketine kadar küçük bir ölçekte.

Ağ oluşturma söz konusu olduğunda, yapısal kablolamadan (bakır ve fiber optik) WLAN’a ve evdeki mevcut elektrik şebekesi aracılığıyla olası ağ oluşturmaya kadar tüm teknik seçenekleri kullanırız. Ayrıca gerekirse ağınızı kurmanızda ve sürdürmenizde size destek oluyoruz.

Elbette, isterseniz, ağınızın da gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak veya hataları yerelleştirmek için mevcut sisteminiz için hassas bir ölçüm protokolü sağlayabiliriz.Bir yanıt yazın