7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Sıkça Sorulan Sorular.

Müşterilerimiz tarafından en sık sorulan soruları seçtik. Lütfen aşağıdaki cevaplara bakın ve burada olmayan bir sorunuz varsa ana sayfamızı ziyaret edin ve iletişim formunu doldurun. Bizi doğrudan 0537 375 84 48 numaralı telefondan da arayabilirsiniz

Şirketimiz hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi 10:00 - 20:00 arasındadır, ancak 7/24 acil elektrikçi hizmetimiz mevcuttur. Acil yardıma ihtiyacınız olursa geceleri, hafta sonları ve hatta resmi tatillerde acil arama yapabilirsiniz.

Genel olarak İstanbul'un bütün ilçelerine hizmet veriyoruz. Aktif servis bölgelerimiz genel olarak; Şişli, Beşiktaş, Kağıthane, Sarıyer ve Beyoğlu'dur.

Evet, küçük onarımlar hariç. İş yapmaya karar verirseniz ücretsiz teklif verebiliriz. Küçük onarımlar servis çağrısı olarak kabul edilir ve sizden servis ücretimiz alınır.

Evet. Tüm ustalarımızın ustalık belgesi, iş güvenliği belgeleri mevcuttur. Tüm ustalarımız sigortalıdır.

Genel Sıkça Sorulan Sorular

Çıplak teller, yanlış onarım ve hatta arızalı cihazlar çarpılmalara neden olabilir. Tesisatınız hakkında endişeleriniz varsa, herhangi bir sorunu önlemek ve tesisatınızı incelemek için bir profesyonel arayın.

Hiç şüphesiz led ışıklar florasan ve akkor tip lambalara kıyasla %85 'e kadar enerji az enerji tüketir ve 50 kat daha uzun ömürlüdür. Tavsiyemiz led aydınlatmalardır.

Işıklarınızın titremeye başladığını fark ederseniz - özellikle büyük bir cihaz açıldığında veya kapandığında (Isıtma veya klima sistemi, çamaşır makinesi ve kurutucu, vb.) - Evinizdeki kablolama eskidir ve değiştirilmesi gerekir. Eski kablolar günümüzün daha modern teknolojisinin elektrik kapasitesini kaldıracak şekilde tasarlanmamıştır ve değiştirilmezse elektrik yangınına neden olabilir.

Cevabınızı bulamadınız mı? Sorunuzu gönderin