7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48
balmumcu-elektrikci-yildirim-elektrik-guvenlik-sistemleri

Balmumcu Elektrikçi | Uzman Sorun Giderici

Balmumcu Elektrikçi – Usta bir elden gelen kalite, elektrik sorunlarında 22 yıllık deneyimden yararlanın

Beşiktaş, Şişli ve çevresi için elektrikçiniz Yıldırım Elektrik – Güvenlik Sistemleri web sitesine hoş geldiniz

Uzun vadeli işbirliğine güveniyoruz, çünkü memnuniyetiniz bizim iş başarımızdır. Ekibimiz, elektrik mühendisliği ile ilgili tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Anten, elektrik, güvenlik sistemleri için “A” dan  “Z” ye tüm çözümler. Şirketimiz 1998 yılında kurulmuş olup,İstanbul Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası, üyesidir.

balmumcu-elektrikci-yildirim-elektrik-guvenlik-sistemleri

İçindekiler

Balmumcu Elektrikçi – Usta elektrikçi

Balmumcu Elektrikçi – Yıldırım Elektrik şirketi 1 Kasım 1998’da usta elektrikçi Yaşar Yıldırım tarafından kuruldu. Şirket Şişli ticaret odasına kayıtlıdır ve kuruluşundan bu yana Elektrik Teknisyenleri Odası’nın üyesidir.4 usta ve 2 kalifiye yardımcı şu anda müşterilerle ilgilenmek ve siparişleri işlemek için yanınızda. Uzun süreli müşterilerimiz arasında, örneğin  Murat Muhallebicisi, Diem Mühendislik, Murat Açıköğretim, Hatemoğlu, Ziya Ayakkabı bulunmaktadır.

Faaliyet alanları:

 • Elektrik tesisatı
 • Bakım onarım
 • Güvenlik kamera sistemleri
 • Acil elektrikçi servisi
 • Aydınlatma teknolojisi / planlama
 • Ev ve kapı iletişimi
 • Telefon – internet  bağlantısı
 • Anten / uydu teknolojisi
 • Ağ ve veri teknolojisi
 • Elektrikli ısıtma / sıcak su cihazları
 • Güç dağıtım sistemleri / dağıtım panosu yapımı
 • Ev aletleri / tamir – kurulumu

balmumcu-elektrikci-yildirim-elektrik-guvenlik-sistemleri

Balmumcu Elektrikçi – Bakım Onarım

Elektrik sisteminizin ve cihazlarınızın bakımını düzenli olarak yapalım. Düzenli bakım, arızaları zamanında tespit etmeye, onarımları önlemeye ve optimize edilmiş ayarlar sayesinde enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı olur.

Makul bakım aralıkları ve maliyetleri açısından bakım konusunda size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız.

Elektrik sistemlerinizin onarımlarını profesyonelce, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Elbette, hangi durumlarda onarımın faydalı olduğu ve yeni bir satın alma işleminin daha ucuz olduğu durumlarda size tavsiyede bulunacağız.

Yenileme – ayrıca enerji tasarrufu yapmayı düşünün

Yenileme ve modernizasyon önlemleri sırasında elektrik tesisatı unutulmamalıdır. Eski hatlar hala güvende mi? Dağıtıcılar elektrik talebi için hala yeterli mi? Elektrik tesisatınızın güvenliğini garanti altına almak için hangi önlemlerin gerekli olduğunu size açıklıyoruz. Tüm işleri hızlı, temiz ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz.

Yenileme ve modernizasyon, enerji tasarrufu önlemleri hakkında düşünmek için iyi bir fırsattır. Elektrik tüketiminden tasarruf etmeniz gereken olanaklar hakkında sizi bilgilendirelim. Örneğin, akıllı aydınlatma sistemleri ve konforu artıran ve enerji tüketimini azaltan diğer bina hizmetleri sistemleri kuruyoruz.

Sonraki kurulumların uygulanması çoğu kişinin düşündüğünden daha kolaydır. İster elektrikle çalışan panjurlar ve tenteler ister bir düğmeye basarak otomatik olarak açılan bir garaj kapısı – hayatınızı nasıl daha keyifli hale getirebileceğimizi bizimle konuşun.

İnterkomlar

Ev interkom teknolojisinde çok şey oldu. Yeni nesil interkom sistemleri, zarif tasarımları ve kullanım kolaylığı ile etkileyicidir.

Dahili telefon sistemine motorlu bir kamera veya video casusu da entegre edilebilir. Opak kapak sayesinde dışarıdan neredeyse hiç görülmezler, ancak entegre aydınlatma sayesinde karanlıkta bile jilet keskinliğinde görüntüleriyle etkileyebilirler.

Modern interkom sistemleri bir telefon ve bir ISDN sistemi ile birleştirilebilir. Daha sonra kapıdaki ziyaretçiyle telefonla konuşabilir ve ayrıca kapıyı telefonla açabilirsiniz. Hatta cep telefonlarına iletmek bile mümkün. BUS sistemi sayesinde, interkom güvenlik teknolojisine tamamen entegre edilebilir.

Aydınlatma

İster iç ister dış aydınlatma olsun – size doğru ışığı yakıyoruz.

Yaşam alanlarınız ve dış mekanlarınız için hangi aydınlatma konseptinin en iyisi olduğunu size önerelim. Oturma odasında rahat ve iyi hissettiren bir atmosfer, işyerinde ve mutfakta pratik aydınlatma, eve giderken ve bodrum merdivenlerinde güvenlik – istenen etki için doğru çözüme sahibiz.

Ayrıca geniş bir anahtarlama teknolojisi yelpazesi sunuyoruz. Dimmerler, alacakaranlık anahtarları ve hareket dedektörlerinin yanı sıra radyo veya güç kaynağı yoluyla uzaktan kontrol edilebilir devreler kuruyoruz.

Bizim aracılığımızla lider marka üreticilerden ışık satın alabilirsiniz.

Yıldırım ve aşırı gerilim koruması

Elektrikli cihazlara giderek daha fazla bağımlı hale geliyoruz.

İster PC, ister alıcılı uydu sistemi, ses, televizyon, radyo alıcıları, su ısıtıcıları, telefonlar, ısıtma, alarm sistemleri, panjur kontrolleri veya soğutma ve havalandırma sistemleri – her yerde elektronik bileşenler kullanılır.

Bunlar, 1,5 km’lik bir yarıçap içinde bir yıldırım çarpmasıyla yok edilebilir.

Bu nedenle, bu cihazların korunması önemlidir.

Yıldırım çarpması ve aşırı gerilimden kaynaklanan hasarlardan kendinizi en iyi nasıl koruyabileceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunalım.

1 thought on “Balmumcu Elektrikçi | Uzman Sorun Giderici

 1. Şinasi Yurtseven

  Allah kaza bela vermesin ustalarımıza kolaylıklar diliyorum

Bir yanıt yazın