7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Güvenlik Sistemleri

Akıllı ev güvenliği söz konusu olduğunda, bizlere güvenin. Güvenlik kameraları, hayatınızda en çok değer verdiğiniz şeyleri izlemek için orada olmanın en iyi alternatifidir.. İç mekan, dış mekan ve kapınızda, ihtiyaçlarınızı karşılayan güvenlik kamera çeşitleri var.

Bir CCTV sistemi kullanarak, bireyler, şirketler ve kuruluşlar hırsızlık nedeniyle yaşadıkları kaybı anında azaltabilir veya durdurabilir. Perakendeciler mağazalarını, mağaza çalışanlarını ve müşterilerini izlemek için CCTV'ye güveniyor. Teknolojideki son gelişmelerle birlikte kapalı devre televizyon, şirketinizin güvenlik ihtiyaçlarını tek başına karşılayabilir, hırsızlık ve vandalizmi önleyebilir. CCTV artık sabit veya hareketli, düşük ışıklı veya kızıl ötesi kameralarla sesli olarak kullanılabilir ve güvenli internet erişimi, cep telefonu ve diğer kablosuz cihazlar aracılığıyla izlenebilir. Kameraları istediğiniz saatlerde izleyebilir veya hareketle etkinleştirilebilirsiniz ; Kurulu olan alanda etkinlik olduğunda monitöre haber verme. CCTV, duyulmamış koruma seviyeleri sağlamak için yüz tanıma gibi diğer teknolojilerle birlikte de kullanılabilir. Video gözetimi, sahte iddialara ve hırsızlığa karşı dava açıldığında hayati öneme sahiptir. Videoda yakalanan kanıtlara itiraz etmek son derece zordur. CCTV sistemleri DVR veya NVR'lara kayıt yapabilir ve daha sonra bir hukuk mahkemesinde kullanılabilir. Diğer uygulamalarda, hastaneler veya depolar ve büyük miktarda depolama alanı olan şirketler gibi kurumlar, konum içindeki etkinliği izlemek ve çevredeki alanları izlemek için CCTV'yi tercih etmektedir.

SERVİS - BAKIM - ARIZA

CCTV, kişinin güvenlik ihtiyaçlarına iyi hizmet eden bir teknolojidir. Hırsızlık ve vandalizm girişimlerini engelleyebilir ve bir zamanlar güvensiz, kullanımı daha güvenli alanları dönüştürebilir.. Gelişmiş Erişim Kontrolü 7/24 Koruma Sağlamak için Teknolojideki En Yeni Gelişmeleri Kullanıyor

Avantajlı Fiyatlar

Rekabetçi fiyatlarla iddaalıyız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Profesyonel Ekip

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübeyle, yeniliklere ayak uyduran bir firmayız.

Eğitim & Belge

Tüm çalışanlarımız mesleki yeterlilik ve iş güvenliği belgelerine sahiptir.

GÜVENLİK HİZMETLERİMİZ

Gelişmiş bir erişim kontrol sistemi, bireylere, şirketlere ve kuruluşlara günlük erişim yönetimi için güçlü ve ucuz bir güvenlik hizmeti yöntemi sağlar. Erişim kontrol sistemlerimiz, müşterilerimize hırsızlık, çalışan sahtekarlığı, vandalizm ve güvenlik önlemlerinde bir boşluk olduğunda ortaya çıkabilecek diğer birçok sorunu en aza indiren üstün bir güvenlik cihazı sağlar.