7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

İstanbul Elektrikçi – Yıldırım Elektrik Güvenlik Sistemleri

İstanbul elektrikçi olarak ana atölyemiz 20 yılı aşkın bir süredir Şişli`dedir. Uygun fiyatlar, hızlı randevular sunuyoruz ve tüm elektrik konularında yetkin ve temiz bir iş yapıyoruz. İstanbul ve ilçelerinde çalışan sertifikalı ve deneyimli elektrikçilerden oluşan bir ekibiz. İster acil servis ister eski binaların kapsamlı bir şekilde yenilenmesi – bizler tutkulu elektrikçileriz. Elektrik tesisatları, güvenlik teknolojisi, ağ teknolojisi, uydu sistemleri, duman dedektörleri veya elektrikli cihazların bağlantısı Yıldırım Elektrik her zaman hizmetinizde!


Yalnızca bir elektrikçinin çözebileceği bir göreviniz varsa, bizi 0537 375 8448 numaralı telefondan İstanbul elektrik uzmanınız için arayın.
Değerli müşterilerimiz arasında mülk yöneticileri, mimarlar, küçük ve orta ölçekli şirketler ve özel evler bulunmaktadır.

İstanbul Elektrikçi

İçindekiler

İstanbul Elektrikçi Hizmetlerimiz – İstanbul kadar çeşitli

Ustalarımız birçok alanda deneyimli elektrikçilerdir. Sorunları çözülmesi gereken sorunlar olarak görüyoruz. Kendinizi dost elektrikçilerimize ve mükemmel performanslarına ikna edin.

Elektrik tesisatı ve akıllı ev

Her türlü elektrik sistemini kuruyor. lektrik sistemleri ve elektrikli cihazlarda gerekli bakım ve kontrol çalışmalarını yapıyor. lektronik cihazları tamir ediyoruz. Eski ve yeni binalardaki elektrik tesisatı için de doğru kontağız. Elbette mevcut elektrik sistemlerini de iyileştiriyoruz. Evinizde de “akıllı” olabilmeniz için son teknoloji elektrik sistemleri kuruyoruz. Akıllı bir ev ile ev aletlerinizi, alarm sistemlerinizi, ısıtma ve multimedya cihazlarınızı merkezi ve harici olarak kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. olanaklar sizi şaşırtacak!
Her türlü elektrik sisteminin kurulumuna ek olarak, her zaman yanınızdayız. Yanlışlıkla bir elektrik kablosunu deldiniz veya makineniz çarptı mı? Bir sigorta arızalı mı veya gerçekten elektrik yüklü olması gereken bir cihazla ilgili başka bir sorununuz mu var? Bizi arayın – size hızlı ve kolay bir şekilde yardımcı olacağız. İstanbul Şişli’deki elektrikçiniz!

İstanbul’daki elektrikçi hizmetlerimiz

Elektrikli cihaz bağlantısı ve aydınlatma


İyi olmasını istiyorsanız işi uzmana bırakın: Elektrikli cihazlarınızı İstanbul’a bağlayacağız. İster yüksek voltajlı ister alternatif akım olsun. Yıldırım Elektrik fırınlar, ocaklar, çamaşır makineleri ve daha fazlası gibi elektrikli cihazları bağlamak için doğru ortaktır.  Yeni aydınlatma konseptiniz için de tam olarak doğru insanlarız. , planlama ve uygulamadan evinizin parlamasını sağlayacağız. Varış, bağlantı, ayrılış – işimizi temiz ve zamanında yapıyoruz!

Güvenlik teknolojisi


Evde, stresli iş hayatından uzaklaşılan bir dinlenme ve rahatlama yeridir. Bu şekilde kalması için evinizi korumanız gerekir – size yardımcı olabiliriz! Hırsızlar, iyi düşünülmüş güvenlik teknolojisi ile zor anlar yaşarlar. İstanbul’daki evinizi alarm sistemleri, güvenlik kameraları, erişim kontrolleri, bekletme alarm sistemleri ve ayrıca modern pencere ve kapı güvenlik sistemleri ile koruyun.

Ağ teknolojisi


İster evde ister ofiste ağınızı, veri alışverişinizin ve çalışanlarınızın işbirliğinin önünde hiçbir engel kalmayacak şekilde kurar veya yükseltiriz.

Uydu sistemleri


Dünyanın her yerinden televizyon içeriği ister misiniz? O halde bir uydu sistemi sizin için doğru şeydir. Planlamadan kuruluma, hizalamaya ve kanal aramaya kadar, uydu sisteminizi kurmanız için her yönden sorunsuz bir paket sunuyoruz.  Elbette, arızalı uydu sistemi bileşenlerini de değiştiriyoruz ve uydu sisteminizle ilgili bir sorununuz varsa size tavsiyede bulunuyoruz.

İletişim ve multimedya kurulumu


İster evde ister şirketinizde olsun. Konferans odaları, telefon sistemleri, hoparlörler, TV alıcısı ve çok daha fazlası için teknoloji: İstanbul Şişli’deki elektrikçiniz telekomünikasyon, televizyon ve bilgi ve veri alışverişinin tüm yönlerinde yardımcı olabilir – bizimle konuşun, yetkin tavsiyeler her başarılı işbirliğinin temel taşıdır.

İstanbul – Şişli`deki elektrikçi müşteri hizmetleri


Lambaların montajı, elektrik sistemlerinizin bakımı veya arızalı elektronik cihazların onarımı konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Yıldırım Elektro’nun İstanbul ve çevresi için müşteri hizmetleri tam da bu amaç için hizmetinizdedir. Biz problem çözücüleriz. Hiçbir görev çok küçük değildir, hiçbir elektrik sistemi çok büyük değildir – gelip yardım ederiz.

Bir yanıt yazın