7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Sütlüce Elektrikçi | Beyoğlu Elektrik Servisi


Sütlüce Elektrikçi ; Kapsamlı bir proje yönetimi veya modüler bir kısmi çözüm olup olmadığına bakılmaksızın: Hedefleriniz hakkında bizimle konuşun. Büyük ve küçük tüm inşaat projelerinde güvenle yanınızdayız. Amacımız, yalnızca optimum verim sağlayan ve uzun hizmet ömrüne sahip doğru yapıyı geliştirmek değil, aynı zamanda binalarda esneklik ve zeka için tüm gereksinimleri karşılamaktır.

Sütlüce Elektrikçi

İçindekiler

Sütlüce Elektrikçi Ne Yapıyor?

Sütlüce Elektrikçi ; sistemleri, elektrik ekipmanını sizin için en uygun seviyede bulabileceğiniz şekilde tasarlıyoruz.  Orta veya alçak gerilim tesisatı, güvenlik kamera sistemleri, uydu veya aydınlatma teknolojisi. Ek olarak, size en uygun bakım ve işletim hizmetlerini gösterebilir ve dilerseniz bunları kendimiz devralabiliriz. 

Alışveriş Merkezleri, Ticari Binalar, …

Hastaneler, endüstriyel binalar, yüksek binalar, ofis ve ticari binalar, yönetim binaları, oteller, otoparklar, lojistik merkezler ve çok daha fazlası. Hepsi “çok iyi” derecesine sahiptir. İşiniz için bilgimizi kullanarak, hedefinize ve başarınıza daha hızlı ulaşacaksınız .

Sütlüce Elektrikçi | Servis Hizmetleri – Her Şeyin Sorunsuz Çalışması İçin!

Yeni bir bina mı planlıyorsunuz, devam eden operasyonlar sırasında yenilemek veya genişletmek mi istiyorsunuz? 

Servis: Sahada uzman tavsiyesi sağlıyor, talep ettiğiniz servisler için teklifler hazırlıyor ve elektrik sistemlerinizi nasıl optimize edeceğiniz konusunda size ipuçları veriyoruz. Ayrıca bizden elektrik mühendisliği alanındaki en son teknik gelişmeler ve olanaklar hakkında bilgi alacaksınız – uygun maliyetli ve etkili.

Daha sonra üretkenliğinizi ve verimliliğinizi artırmak için sizin için hangi adımları gerçekleştirmemiz ve uygulamamız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Günün Herhangi Bir Saatinde Sütlüce Elektrikçi `yi  Arayabilirsiniz !

İyi bir ürün, ancak hizmet doğru ise vaat ettiğini yerine getirebilir.
Bu nedenle Sütlüce çevresindeki servis ekibimiz elektroteknik sistemlerin bakımı ile ilgilenir.

Bakım: Elektrikli ekipmanınızı, sistemlerinizi ve makinelerinizi belirtilen bakım aralıklarında kontrol ettirmek için pek çok iyi neden vardır. Cihazlar ne kadar uzun süre kullanılırsa, arıza olasılığı ve risk potansiyeli o kadar yüksek olur. Düzenli kontroller çalışanlar için tehlikeleri en aza indirir ve ayrıca makinelerin ve sistemlerin hizmet ömrünü uzatır. Bu iş, Sütlüce Elektrikçi ‘deki servis uzmanları tarafından profesyonelce yapılır. Böylece her zaman yasal olarak güvenli taraftasınız ve gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Elektrikli cihazların ve sistemlerin zamanında incelenmesi ve bakımına ek olarak, odak noktası arızaların giderilmesidir.

Çünkü bugün hiç kimse münferit makinelerin veya hatta tüm üretim sistemlerinin arızasını kaldıramaz. Servis departmanımız bu hızlı durumlar için iyi hazırlanmıştır.

Günün herhangi bir saatinde Sütlüce Elektrikçi ‘ye güvenebilir ve her zaman yetkili bir kişiye ulaşabilirsiniz, çünkü 24 saat bekleme servisi ayarladık. Bu size yirmi dört saat, yılda 365 gün hizmet garanti eder.

HİZMET YELPAZEMİZ

Elektrik tesisatı

UPS sistemleri

Aydınlatma sistemleri

Uydu sistemleri

Ağ teknolojisi

Güvenlik kamera sistemleri

Servis Hizmetleri

SENİN İÇİN NE YAPIYORUZ

Genişletme ve yeni binalar için planlama ve elektrik mühendisliği işlerinin yürütülmesi

Bakım aralıklarının tanımı

Yasal olarak gerekli denetimin profesyonelce yürütülmesi

Yasal güvenlik belgeleri

ELEKTRİK TESİSATI

KABLO YOLLARI

Özellikle büyük projelerde kablo yollarının ve kablo yollarının en uygun şekilde düzenlenmesi maliyetlerden tasarruf sağlayabilir. Bu alan için diğer tüm esnaflarla koordinasyonu üstlenen bir ekip istihdam ediyoruz. 

ANA KABLO

Ana kabloların profesyonel kurulumuna özel önem veriyoruz. Özel yazılım kullanarak gerilim düşümü ve seçicilik gibi en önemli parametreleri önceden hesaplıyor ve ardından kablo çekme listelerini hazırlıyoruz. Bu belgelere göre, tesisatçılar kabloları sadece kablo çekmek için özel aletlerle döşerler.

KURULUMLAR

Projelere erken bir aşamada dahil olarak, her bina teknolojisi elektrik ticareti için optimize edilmiş ve uygun maliyetli çözümler geliştirebiliyoruz. Enerji ve işletim maliyetlerine karşı artan hassasiyet nedeniyle, ekonomik hususlar ana odak noktasıdır. Uzun vadeli enerji teknisyenlerimizin kaynakları, kapsamlı enerji optimizasyonu ve sözleşmeleri analizleri için her zaman bize açıktır. Sürekli olarak gerekli eğitimi yüksek düzeyde alan çalışanlarımızla ilgilenirsiniz.

AYDINLATMA

Müşterinin talebi üzerine, alternatif seçenekleri, ekonomik optimizasyonları ve enerji tasarrufu potansiyelini incelemek için planlayıcılarımızla birlikte çalışırız. Mimarın tasarımı korunur ve gözlemlenir.

ALÇAK GERİLİM SİSTEMLERİ

GÜVENLİK TEKNOLOJİSİ / TEHLİKE YÖNETİMİ

Güvenlik teknolojisi ve tehlike yönetimi için, bu özel alan için özel olarak eğitilmiş kalifiye çalışanlardan oluşan bir ekip istihdam ediyoruz. Sertifikalıyız ve yönetmeliklere uygun olarak hırsız ve yangın alarm sistemleri oluşturuyoruz. IP teknolojisi ve erişim kontrollerinde video sistemleri de sunuyoruz. Gerekirse, bu sistemler bir SMS sistemi (güvenlik yönetim sistemi) aracılığıyla bir bilgisayarda görselleştirilebilir.

TELEKOMÜNİKASYON

BT departmanımız pasif BT ağları, iletişim sistemleri, interkom ve telefon sistemleri oluşturur. Her müşteri ihtiyacını dikkate alıyor ve onlar için özel olarak hazırlanmış sistemler oluşturuyoruz.

Bir yanıt yazın