7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Şişli Halide Edip Adıvar Elektrikçi

Şişli halide Edip Adıvar Elektrikçi ‘ye hoş geldiniz. 1997’den beri Şişli’de  ve çevresindeki müşterilerimiz için yüksek performanslı bir elektrik hizmet şirketiyiz. Şişli’de 2 dükkanımızla hizmetinizdeyiz.

Şişli Elektrikçi

| Hızlı Servis Garantisi

Burada, elektrikli ev aletlerinin ve aydınlatma armatürlerinin çevrimiçi satış ve kurulumuna ek olarak kapsamlı hizmet yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Performansımız sizi ‘heyecanlandıracak

Özel ve ticari müşterilerimiz aşağıdaki alanlarda uzmanlarımıza güvenebilirler:

  • Elektrik sistemi tesisat – tamirat
  • Gizlilik koruması için IP kameralar
  • Müşteri ve onarım servisi
  • Kablo ve uydu sistemleri
  • Ağ ve güvenlik teknolojisi
  • Endüstri sanayi tesisatı
  • İnterkomlar / ev iletişimi
  • Güvenlik kamera sistemleri
  • Acil elektrikçi servisi

İçindekiler

Şişli Halide Edip Adıvar Elektrikçi – Yenilikçi teknoloji ile insan faktörünü hizmet odaklı bir şekilde buluşturuyor.

Şişli Halide Edip Adıvar Elektrikçi eğitimli elektrik teknisyenlerimiz ve tesisatçılarımız size tavsiye ve yardım sağlamaktan mutluluk duyacaktır. Uzman şirketimiz ile kapsamlı tavsiyeden yararlanabilirsiniz. Tüm işler için kalite felsefemize güvenin.

Uzun vadeli güvenlik ve işlevselliği garanti etmek için yalnızca en iyi teknolojiyi ve denenmiş ve test edilmiş malzemeleri kullanıyoruz.
Oldukça karmaşık elektrik mühendisliğinin sıradan insanlar için anlaşılmasının her zaman kolay olmadığını biliyoruz. Bu nedenle, sizinle ilişkileri olabildiğince basit bir şekilde açıklamamız bizim için özellikle önemlidir.

Bu şekilde, en başından itibaren şeffaflıkla gerekli bir güven temeli sağlamak istiyoruz

Elektrik Tesisatları

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve geniş tabanlı bilgi birikimimiz sayesinde, şirketlerin veya evlerin düşük ve yüksek akım kurulumları alanındaki tüm ihtiyaç ve ihtiyaçlara en uygun çözümü sunabiliriz. Elektrik tesisatında çalışanların ciddi bir temel eğitimi, kurulumların profesyonel, güvenli ve ekolojik olarak yapılmasını sağlar. Sürekli ileri eğitim ve uzmanlık bilgisinin edinilmesi bizim için günlük yaşamın bir parçasıdır ve müşterilerimiz için sürdürülebilir destek sağlar.

Servis – Bakım

Elektrik sistemleri ve sistemleri üzerinde bakım ve servis çalışmaları yapıyoruz, kaliteden ödün vermeden hız ve esnekliğe değer veriyoruz. Küçük kurulumlar, servis siparişleri, onarımlar veya bakım ve mevcut sistemlerdeki ayarlamalar olabilir. Küçük siparişler ve onarımlar temiz, profesyonelce ve müşteri için makul bir süre içinde yapılmalıdır.

Bir yanıt yazın