7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Şişli Bozkurt Mahallesi Elektrikçi

Şişli Bozkurt Mahallesi Elektrikçi ile tecrübeli ustalarla tanışın elektrik tesisat, güvenlik kamera sistemleri veya arıza işlerinizde bizimle çözüme ulaşabilirsiniz.

Şişli Elektrikçi | 30 dakikada servis kapında

İçindekiler

Şişli Bozkurt Mahallesi Elektrikçi, Ana Firmadan – Kaliteli elektrik işleri

Bu ifade, kurumsal felsefemizi uygun bir şekilde açıklamaktadır. Müşterilerimizin olumlu değerlendirmesi tesadüf değildir, çünkü erken planlama her inşaat projesinin ihtiyaç duyduğu güveni yaratır. Teklif hazırlamadan önce müşterilerimizle ve gerekirse mimarla yakın koordinasyon içinde vicdani bir inceleme yaparak gerekli önlemleri planlıyoruz. Öte yandan, sağlam bir fiyat-performans oranı yaratmak, yani zor yapısal koşullarda bile mantıklı çözümler sunmakla ilgilidir.

Sadece tanınmış üreticilerin yüksek kaliteli ürünlerini kullanıyoruz, çünkü iyileştirme ve optimizasyon çabamız ancak lider üreticilerle yakın işbirliği içinde mümkündür. Motive olmuş çalışanlarımız, yeni ve geliştirilmiş çalışma tekniklerini öğrenebilmeleri için üreticiler tarafından sürekli olarak seminerlere ve uygulama odaklı eğitim kurslarına davet edilmektedir.

Bir elektrikçi şirketi olarak insanları eğitiyoruz ve çalışanlar için nitelikli eğitime ve ileri eğitime yatırım yapmanın yarının başarısını bariz bir şekilde desteklediğini biliyoruz. Tek tip bir görünüme değer veriyoruz. İşlevsel iş kıyafetleri ve uygun şekilde etiketlenmiş araçlar kadar hızlı bir şekilde tanınabiliriz. Uygulama odaklı araçlarımızın donanımı, siparişlerimizin hızlı bir şekilde işlenmesini sağlar.
Uzun süredir devam eden müşterilerimizin çoğu artık “her şeyi tek bir kaynaktan” istiyor ve düşüncelerine ve planlarına bizi dahil ediyor. İnşaat mühendisliği, marangozluk, çatı kaplama, metal, sıhhi tesisat, ısıtma ve iklimlendirme, fayans, panel ve mozaikler, şap katmanları, iç donanımlar, boyacılar ve vernikler alanlarında uzun süredir devam eden ortak şirketlerimizle işbirliği yaparak müşterilerimiz zamandan ve paradan tasarruf ediyor. 

Sizin için hizmetlerimiz

Çok katmanlı bir hizmet yelpazesi, bize günlük işlerde ve sürekli artan rekabet karşısında gerekli uzmanlığı sağlar.

Size en son teknolojileri tek bir kaynaktan sunuyoruz:

ELEKTRİK TESİSATI
Bina içi kurulumda yeni inşaattan tadilata ve müşteri hizmetlerine kadar tüm alanlarda uzun yıllara dayanan tecrübemizden faydalanırsınız.

DİAFON SİSTEMLERİ – VİDEO GÜVENLİK SİSTEMLERİ
20
yılı aşkın süredir ev interkom sistemleri üzerinde çalışıyoruz. Size video, kapı kontrolü ve telefon sistemleriyle bağlantılı dahili interkom sistemlerinde en son teknolojileri sunabiliyoruz. Ayrıca sizin için bireysel güvenlik sistemleri kuruyoruz.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
Analog HD ( ahd) ve İp kamera kurulumu, arıza ve malzeme satış

ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER
Salon kurulumundan endüstriyel elektrik tesisatına kadar ticari ihtiyaçlara yönelik ölçeklenebilir çözümler yıllardır tarafımızca başarıyla kurulmuştur.

NETWORK ALTYAPI – KABLOLAMA
Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve tanınmış uluslararası şirketlerle başarılı işbirliği sayesinde, size tek bir kaynaktan profesyonel çözümler sunabiliriz. 

AKILLI EV TEKNOLOJİSİ
Çok sayıda projeyi bu yenilikçi teknolojiyle donatmayı başardık. Büyük yenileme çalışmaları olmadan evde lüks ve çalışma kolaylığı.

ULUSLARARASI FUAR KURULUMU
Türkiye
‘deki ve uluslararası büyük endüstriyel ticaret fuarlarında elektrik tesisatında 15 yılı aşkın deneyime sahibiz. İster Londra, ister Paris, Moskova veya Berlin – projeniz için doğru ortağız.


Bir yanıt yazın