7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Şirinevler Elektrikçi – Sirinevler’de Elektrik Ustası


Şirinevler Elektrikçi, geniş bir hizmet yelpazesi sunan modern bir zanaat işletmesidir. Şirinevler bölgesinde ve çevresinde, ister özel ister ticari sektörde olsun, elektrik, güvenlik, anten ve veri teknolojisi alanlarındaki en son standartlara ve düzenlemelere göre her müşteriye özel olarak tasarlanmış eksiksiz çözümler sunuyoruz.

ISO 9001: 2015 sertifikasına sahibiz. Bir müşteri olarak bu sizin için ne anlama geliyor?
Kalite ve müşteri memnuniyetini garanti altına almak için organizasyonumuz, yapılarımız ve süreçlerimiz düzenli olarak TÜV Süd tarafından kontrol edilmektedir. Süreçlerimiz sürekli olarak optimize ediliyor ve çalışanlarımız her zaman en son gereksinimleri karşılamak için düzenli eğitim alıyor.

İçindekiler

Şirinevler elektrikçi – Elektrik Mühendisliği

Evinizi “akıllı” hale getirmek için uygun bir çözüm mü arıyorsunuz?
O halde doğru ortağız!
 Profesyonel tavsiye için bizimle iletişime geçin. 

Kurulumu geleneksel yöntemle ister misiniz? Sorun da yok! Tabii bunu bizden de alabilirsiniz. Yaşam veya iş yerinizin elektrik tesisatından aydınlatma, yıldırım ve aşırı gerilim korumasının planlanmasına kadar.

Şirinevler Elektrikçi – Güvenlik teknolojisi

Güvenlik teknolojisi alanında, büyük ve küçük hırsız alarmı ve güvenlik kamera sistemlerinin planlanması ve kurulumu hizmet portföyümüzün bir parçasıdır. Burada size özel evler, ticari ve endüstriyel tesisler için kapsamlı ve eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Özel, ticari ve endüstriyel kullanım için erişim kontrol sistemleri, kaçış kapısı kontrolleri ve kapsamlı video gözetim sistemlerinin profesyonel ve profesyonel kurulumuyla da ilgilenmekten mutluluk duyuyoruz.

24 saat acil servis

24 saat hizmet veren acil durum ekibimiz, her zamanki gibi çalışmadığında hemen yanınızda ve her zaman hazırdır.

.

Uydu – Anten teknolojisi

Anten teknolojisi alanında odak noktamız, bizden de kiralayabileceğiniz büyük topluluk anten sistemlerinin planlanması ve montajıdır.

Veri teknolojisi

Ev ağından işyerinizin, ofisinizin veya çalışma odalarınızın kurulumuna kadar, ağ sistemlerinin entegrasyonu ile elektrik mühendisliği alanındaki kurulumları tamamlayın.

Şirinevler Elektrikçi – Elektrikci724

Sorgunuz için sabırsızlanıyoruz

Hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz var mı veya bireysel bir danışma mı istiyorsunuz? O halde lütfen bizi doğrudan arayın, bize bir e-posta yazın veya iletişim formumuzu kullanın, size en kısa sürede geri döneceğiz.

Bir yanıt yazın