7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Sinanpaşa Elektrikçi | Sinanpaşa Elektrik Ustası

Sinanpaşa Elektrikçi – Beşiktaş için elektrikçiniz

Daha fazla hizmet. Daha fazla tavsiye. Daha kaliteli.

Sinanpaşa Elektrikçi ile, planlamadan başlayarak, binanızın uygulaması, optimizasyonu ve bakımına kadar tüm sorular için tek bir muhatap var.

Sinanpaşa Elektrikçi  yılların deneyimini bir ana şirket olarak alanında tüm projeler için güvenilir ve yetkin bir ortaktır elektrik mühendisliği ve güvenlik kamera teknolojisi .

İyi bir tavsiye, planlama ve uygulamada kalite , uzun yıllardır başarı ve memnun müşteriler gösterebildiğimiz ilkemizdir .

20 yılı aşkın süredir Beşiktaş’taki özel ve ticari işleriniz için ideal ortak. Elektrik Tesisatı, güvenlik kamera sistemleri, uydu, bilgi teknolojisi ve telefon alanlarındaki uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve sürekli eğitimimiz sayesinde, sektörümüzün tüm yelpazesini kapsayabiliriz. Bu, her zaman bir adım önde olduğumuz anlamına gelir .

Özel sektördeki bilgi birikimimizden de yararlanabilirsiniz . Yeni inşaat, tadilat, modernizasyon, onarım, bakım ve çok daha fazlası için irtibatınız olmaktan mutluluk duyarız …

İçindekiler

Sinanpaşa Elektrikçi ° Hizmet yelpazemiz:

– Elektrik Servisi
, Elektrik tesisatları için uzman görüşleri sağlar –
– Sayaç panosu / karşı şartlandırma kurulumu
– Elektrik tesisatları
– Güvenlik Kamera sistemleri
– Uydu
– Konutlarda ve endüstride aydınlatma tasarımı ve aydınlatma teknolojisi
– Alarm sistemleri
– BT ağ teknolojisi

Performans vaadimiz :
– Uygun fiyat-performans oranı
– Profesyonel, yetkin tavsiye (  30 yıllık deneyim )
– Hızlı yanıt süreleri ve zamanında uygulama
– En son teknolojinin kullanılması

Markalara güvenenler nereye gideceklerini bilirler. Markalar üzerine inşa ediyoruz:
Siemens ,     Viko ,     Osram ,    Philips , Hes , Legrand ,         Hikvision  …

Bize Ulaşın. Size özel bir teklifte bulunacağız – hiçbir yükümlülük altına girmeden ve ücretsiz.

Sinanpaşa Elektrikçi ° Elektrik tesisatı

İyi elektrik planlaması paradan tasarruf sağlar ve güvenlik oluşturur

Her bir elektrik planlamasının temeli, bir evin veya dairenin kat planıdır. Mimarınız ve elektrik uzmanınızla birlikte elektrik sistemi için gelecekteki ekipman kapsamını belirleyin. Mobilyaların ayrı ayrı tasarlanabilmesi için bağlantıları ve çalıştırma elemanları ile elektrik tesisatı yapısal bir şekilde planlanmalıdır.

İlk danışmadan kurulum ve inşaat denetiminden işletmeye almaya kadar projenizi tüm detaylarıyla planlıyor ve uyguluyoruz. Hizmetlerimiz ayrıca tüm dokümantasyon dahil anahtar teslimden sistemleriniz için eğitime kadar uzanır.

Bireysel ihtiyaçlarınız, ancak projenin ilk aşamalarında kesin planlama ile etkilenebilir. Bu, bileşenlerin birbiriyle en iyi şekilde eşleşmesini sağlar ve size istediğiniz konforu sunar.

Aydınlatma tesisatı ve aydınlatma teknolojisi

Fikirleri aydınlatıyoruz

Aydınlık ve karanlıktan daha fazlası. Etkili iç ve dış aydınlatma için ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. Doğrudan veya dolaylı. Dışarıda veya içeride. Soğuk ya da sıcak. Şirketimizdeki elektrikçiniz sizi doğru şekilde aydınlatır ve enerji verimliliğini dikkate alır. Işık kurulumunuzu bizimle planlayın. Ekonomik, verimli ve bakım gerektirmeyen aydınlatma çözümleri sunuyoruz. 


Yolumuzu biliyoruz:

– Bireysel ışık hesaplaması

– Satış odası aydınlatması (Showroom, Mağaza)

– ofis aydınlatması

– İmalat için aydınlatma

– atölye aydınlatması

– Güvenlik aydınlatması

– Cephe aydınlatması

– bahçe ortamı

– Yaşam alanı aydınlatması

Yenilikçi aydınlatmaya sahip geleneksel, modern çalışma alanlarında her şey. Bireysel bir teklif ister misiniz veya sorularınız mı var? Anasayfa üzerindeki forumdan  bizimle iletişime geçin veya bizi arayın.

Sinanpaşa Elektrikçi ° Elektrik servisi 

Söz verdiğimizi tutuyoruz!

Hiçbir şey işe yaramazsa, müşteri hizmetlerimiz yardımcı olacaktır. Sadece bir priz takmakla veya bir lamba takmakla ilgili olsa bile, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Hızlı ve güvenilir bir onarım hizmeti sunuyoruz. 

Müşteri hizmetlerimiz, ilk temasla doğrudan randevunuzu sağlar. Teslim tarihlerine uymak bizim için çok önemlidir. Teknisyenlerimiz için açıkça düzenlenmiş spesifikasyonlarla, daima memnuniyetinizi göz önünde bulundurarak.

Kalite – elbette bizim için bir mesele

Ağ teknolojisi – LAN, WAN veya WLAN

Hızlı ve güvenli: Ağ soketinden internet

Kablolamanızı yapılandırıyor, geleceği planlıyor ve size loglanmış bir sistem veriyoruz. Çok çeşitli uygulama alanları için ağ çözümleri: ofisler, atölyeler, tıbbi uygulamalar, bankalar, okullar, kamu binaları.

İster tamamen yeni ekipman ister mevcut sistemin genişletilmesi olsun, sizin için en yüksek talepleri karşılayan modern ve güvenli BT ağ çözümleri kuruyoruz. Yalnızca en son standartlara uygun bakır ve fiber optik kablolama kullanıyoruz: Bu, tam uyumluluk ve maksimum güvenilirliği garanti eder. Bu yapısal kablolamanın planlanması ve oluşturulması, 19 “veri kabinlerinde bağlantı panellerine kabloların tedarik edilmesi gibi günlük işimizin bir parçasıdır. Veri uç noktalarının ölçülen sonuçlarını sizin için güvence altına almak için en modern ölçüm cihazlarını kullanıyoruz. 

IP SIP görüntülü interkomlar

& Kapı interkomları & Diafonlar

Öneririz, kurar, onarır ve programlarız.

Audio, Multitek, Netelsan, Nade, Mas

Android, Windows ve iOS APP için IP SIP görüntülü interkomlar.

Kapıda kimin olduğunu bir düğmeye basarak bilmek sadece bir konfor meselesi değil, aynı zamanda bir güvenlik meselesidir.
İsteğiniz üzerine, hareket halindeyken bile.
İnterkomlar, bir düğmeye basarak kapıyı açmadan önce ziyaretçinizle konuşmanızı sağlar.
Ve evde olmadığınızda, video ve ses kayıtları size bu arada kapıda kimlerin bulunduğunu gösterir.

İki tel teknolojili interkomlar

2 telli teknoloji ile video, ses ve kontrol komutları sadece iki kablo üzerinden iletilir. Çağrı yapın, görün, konuşun, açın – hat birleştiricili 2 kablolu sistemle, 256’ya kadar dış istasyon ve 150 iç istasyon bağlanabilir. Az sayıdaki bileşen nedeniyle, bu teknoloji yeni sistemler, iyileştirmeler ve yenilemeler için ideal olarak uygun olan ekonomik çözümler sağlar.

IP teknolojisi

Bir interkomu IP tabanlı bir ağa entegre etmek, ELCOM ile uygulamak kolaydır. Neden: IP bileşenleri, standartlaştırılmış SIP ağ protokolünü kullanır. Olası uygulamalar: Video işlevli bir kapı interkomu, WLAN erişimli bir akıllı telefon veya tablet kullanılarak rahatlıkla çalıştırılabilir. Şirketlerde interkomlar örn. B. çok sayıda katılımcı veya kapı ile mevcut VoIP ortamlarına entegre edilebilir.

En son teknolojinin kullanımı:  Audio , Multitek .

Bu arada, eski interkom sistemlerinin dönüştürülmesinin çok kolay olduğunu biliyor muydunuz ? Size tavsiyede bulunalım, görebileceğiniz ve duyabileceğiniz bir sonuçla yeni bir interkom sistemi kuracağız.

Basit  interkomlardan  zarif krom kaplama video sistemlerine , mobil kapı iletişimine kadar, her bütçeye uygun kapı interkomlarının kurulumunu sunuyoruz.

Alarm sistemleri

Hırsız alarm sistemleri

Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Yetkinliklerimizden yararlanın! 

Çözümlerimiz mülkünüze, ihtiyaçlarınıza ve gerekli güvenlik seviyesine göre özel olarak tasarlanmıştır. Sinanpaşa Elektrikçi – alarm sistemleri ve güvenlik teknolojisi için tam hizmet veren ana şirketiniz. Öneriyor, kuruyor, programlıyor ve onarıyoruz. Her zaman sizin için doğru çözüme sahibiz. Hayatınızı biraz daha güvenli hale getirmek için kişiden kişiye bireysel tavsiyelere ve yenilikçi gelişmelere özel önem veriyoruz. En gelişmiş radyo teknolojileri, mevcut bina dokusuna müdahale etmeden maksimum güvenlik sağlar. Sistemler çoğunlukla kablosuz olarak kurulur. Bu, zamandan ve büyük kurulum maliyetlerinden tasarruf sağlar. Ayrıca, mevcut hırsız alarm sistemlerinin bakımı ve onarımı için doğru kişiyiz.

İhtiyaçlarınız için uzmanlarımız var – çünkü güvenliğiniz bizim işimiz!

Yangın alarm sistemleri

Yeni başlayan bir yangını erken aşamada tespit edin ve güvenilir bir alarm verin – modern bir yangın alarm sistemini tanımlayan şey budur. İnsanlar tehlike altında olmadan ve mallar yok edilmeden önce,  yangını tespit eder, risk altında olanları uyarır ve yangınla mücadele güçlerini harekete geçirir. 

Yangın, birkaç saat içinde büyük hasara neden olabilir. Bunun özellikle şirketler ve kamu kurumları için maliyetli sonuçları olabilir. Yangınlar genellikle fark edilmeden başlar ve bu nedenle insanları riske atar.

Modern yangın alarm sistemleri (BMA), bir şirketin yangından korunma konseptinin önemli bir bileşenidir. Yangınları veya yangın kaynaklarını erken bir aşamada tanıyarak ve uyararak, insan hayatını korurlar ve mülklere ve iş tesislerine verilen zararı azaltırlar. Ayrıca, acil durum hizmetlerinin durumu hızlı bir şekilde değerlendirmesini ve mümkün olan en kısa sürede aktif yangınla mücadeleye başlamasına yardımcı olurlar.

Bir yanıt yazın