7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Perpa Güvenlik Kamera Sistemleri

Perpa Güvenlik Kamera Sistemleri | Kameralarımızdan hiçbir şey kaçamaz!

Hırsızlık ve vandalizm yoluyla sürekli artan suç oranı, mevcut sorunları ortadan kaldırmak veya azaltmak için güvenlik kamera sistemlerinin kullanılmasını gerektirir. Çok çeşitli video ve ağ kameraları, kayıt cihazları, monitörler, yazılımlar, kapı dahili telefon sistemleri ve diğer aksesuarlar sunuyoruz. Güvenlik uzmanları, video teknolojisi alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimleri nedeniyle, projeniz veya sektörünüz (özel, perakende, benzin istasyonları, lojistik, endüstri, gastronomi veya kamu) için doğru kamerayı (örn. Mermi, 360 derece açı veya termal görüntüleme kamerası) bulmak için yeterli uzman bilgisine sahiptir. )!     

Perpa Güvenlik Kamera Sistemleri | Evde neler olduğunu bilmek güzel

Her proje için size aşağıdakiler için tek bir kaynaktan bireysel ve optimum çok yönlü hizmeti sunuyoruz:

Yerinde veya uzaktan olup bitenlerin ucuz, kalıcı ve hassas takibi (örneğin akıllı telefon aracılığıyla)

Açık veya gizli gözetim

Birkaç nesnenin aynı anda izlenmesi

Kanıtı korumak için ayrıntılı kayıt

Şirketimiz ile işbirliği içinde bir güvenlik hizmetinin aktivasyonuna kadar normal kayıt

İçindekiler

En gelişmiş izleme teknolojisi

Son yıllarda, video gözetim sistemleri teknolojisi önemli ölçüde gelişti. Günümüzde IP tabanlı sistemler neredeyse tamamen kullanılmaktadır. Görüntüler dijital biçimde kaydedilir ve uygun yetkiye sahip bir web tarayıcısı kullanılarak herhangi bir yerden görüntülenebilir. IP güvenlik kamera sistemlerinin belirleyici avantajları, bir yandan megapiksel aralığında daha yüksek çözünürlükler ve diğer yandan kayıtları iletmek için mevcut BT altyapısı uygun maliyetli olarak kullanılabilir. Daha fazla bilgi için ücretsiz servis yardım hattımızı seçin ve bulunduğunuz yerde güvenlik uzmanlarımızla bir görüşme ayarlayın!    

Perpa Güvenlik Kamera Sistemleri | Kullandığımız Markalar

Müşterilerimiz için çok iyi kaliteyi garanti etmek için, güvenlik kamera sistemlerimizi yalnızca birinci sınıf ortaklarımız Hikvision, Neutron, Cenova ve Avenir gibi lider üreticilerden temin ediyoruz.

Tavsiye ve montaj

Etkili izleme ve kayıt sağlamak için, profesyonel tavsiye ve kurulumu kalifiye bir uzmanın eline bırakmalısınız. Eğitimli uzmanlarımız, tam olarak uygun bileşen seçimine dikkat eder ve hassas montaja en yüksek önceliği verir. Herhangi bir yanlış montaj, en kaliteli ekipmanı bile etkisiz hale getirir! İhtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanmış bir güvenlik konseptiyle, daha önceki bir risk analizini dikkate alarak, yalnızca durumunuza uyarlanmış video gözetim teknolojisi ürünlerini öneriyoruz.

Güvenlik danışmanlığı – ücretsiz ve yükümlülük olmaksızın

Ücretsiz güvenlik kontrolümüzü buradan talep edin! Evinizdeki veya şirketinizdeki güvenlik kamera sistemleri konusunda size detaylı tavsiyelerde bulunmaktan, mülkün zayıf noktalarını size göstermekten ve daha sonra size ihtiyaçlarınıza uygun, bağlayıcı olmayan bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız. Sorgunuz için sabırsızlanıyoruz!

Bir yanıt yazın