7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Ömer Avni Elektrikçi – Elektrikçi Servisi

Ömer Avni Elektrikçi – Elektrik tesisatı şirketimize hoş geldiniz!

Her türlü elektrik tesisatı ve onarımı için güvenilir  iyi bir elektrikçi arıyorsanız, doğru yere geldiniz! Çeşitli elektrik sistemlerinin planlamasına ve kurulumuna ve bakımına kadar ilk konsültasyondan size eşlik ediyoruz. Kapsamlı hizmet yelpazemize buradan genel bir bakış edinin . Memnun kalmanız için işimizi her zaman tüm siparişlerde titizlikle yapıyoruz. 

Bunu yaparken, her zaman size kalitatif olarak en talepkar ve uygun maliyetli bireysel çözümü sunduğumuzdan emin oluyoruz. Usta bir şirket olarak, bir müşteri olarak bilgimize ve ustalığımıza güvenebilirsiniz! Söz veriyoruz: Memnun kalacaksınız! Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var veya özel sorularınız mı var? Bizi arayın veya iletişim formumuzu kullanın  . Siparişinizi dört gözle bekliyoruz!

İçindekiler

Ömer Avni Elektrikçi – Şirketimiz Hakkında

Bu sayfada firmamız hakkında fikir edinmenize yardımcı olacak tüm bilgileri bulacaksınız.

Şirket uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir ve yüksek kaliteli çalışması ve güvenilirliği ile tanınmaktadır. Uzun yıllara dayanan iş tecrübesi ile çalışanlarımız, tüm işlerin her zaman en iyi ve bilinçli bir şekilde yürütüldüğünü garanti eder.

Galerimize bir göz atın. Orada çalışanlarımız, şirketimiz ve işimiz hakkında kişisel bir izlenim edinebilirsiniz.

Ömer Avni Elektrikçi – Sloganımız

Modern bir hizmet şirketi olarak iyi hizmet önceliğimizdir! Başından itibaren sizinle ilgileniyoruz ve sizi yağmurda bırakmayacağız. Bu yüzden sizi bir müşteri olarak tatmin etmek bizim ilkemizdir – çünkü biz sadece siz memnun olduğunuzda memnunuz!

Hizmetlerimiz

Tüm elektrik tesisat işlerinin planlamasını ve icrasını yapıyoruz. Prizin döşenmesinden tek ve çok aileli evlerin eksiksiz kurulumuna kadar, güvenilir elektrikçiniz.

Burada elektrik tesisatı alanındaki hizmetlerimizi bulacaksınız:

Elektrik hatlarının döşenmesi

Elektrik bağlantılarının montajı

Elektrikli ekipmanların montajı
  
Sayaç alanı yenileme / genişletme

Projenizi bize anlatmanız yeterlidir, size bireysel bir maliyet tahmini sunalım.

 Aydınlatma sistemleri

Dikkatlice planlanmış ve iyi düşünülmüş bir aydınlatma sistemi sadece ofislerde veya etkinliklerde önemli değildir.

Özel sektörde iyi planlanmış bir aydınlatma sistemi de çok önemlidir. Işık genel refahı artırır, bu nedenle ihtiyaçlarınız için en uygun aydınlatmayı planlıyor ve uyguluyoruz. Hizmetlerimiz şunları içerir:

bireysel aydınlatma planlaması

Ofis aydınlatması

İç aydınlatma

Dış aydınlatma

Endüstriyel aydınlatma

BT ve telefon sistemleri

Telekomünikasyon dünyası son yıllarda hızla geliştiğinden, size uygun olan telefon, ISDN veya DSL sistemini bulmanıza ve kurmanıza yardımcı olabiliriz.

Sisteminizin yarın hala güncel ve güvende olması için kapsamlı tavsiyeye değer veriyoruz. Sizi aşağıdaki alanlarda destekliyoruz:

Ağ kurulumları

Telefon sistemleri

Projenizi bize anlatın, size özel bir teklif sunalım. Teklif talebimiz için buraya tıklayın .
Bir yanıt yazın