7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Ofis aydınlatması | Aydınlatma Hizmetleri

Ofis aydınlatması bir şirketteki tüm elektrik maliyetlerinin yaklaşık% 40’ının oluşturduğunu biliyor muydunuz? Bu nedenle, ofis kompleksleri ideal olarak gün ışığına maruz kalacak şekilde tasarlanmalı ve LED aydınlatma ile donatılmalıdır!

Çalışanlarınızı motive etmek ve ziyaretçilerinizin şirketiniz hakkında sahip olduğu ilk izlenim için doğru ışık çok önemlidir. Ruh hali, performans, esenlik – bunların hepsi, aydınlatmanın mevcut olduğu, önemsiz olmayan bir dereceye kadar bağlıdır. 

Işık, tüm kişilerin uyku-uyanma döngüsünü ve dolayısıyla melatonin salınımını da etkiler. Şirketiniz için doğru aydınlatma seçimine karar verirken bu dikkate alınmalıdır. Daha iyi bir birliktelik, daha iyi bir atmosfer, fazladan çalışma isteği, konsantre olma ve yaratıcılık – bunların hepsi doğru aydınlatma seçimi ile teşvik edilebilir. Son olarak, tabii ki, önemli bir iş ortağının sizinle bir sözleşme imzalayıp imzalamaması.

Ofis Aydınlatması | Hiçbir şey doğal güneş ışığı kadar iyi değildir

Modern LED aydınlatma çözümleri doğal parlaklık değerlerine çok yaklaşsa bile doğal gün ışığı rakipsiz kalır. En iyi ışığa ek olarak, doğal ışık da size çok fazla enerji tasarrufu sağlar, çünkü çoğu zaman hiç ışık açılmaz.

Masalar ideal olarak pencereler boyunca hizalanmalı ve aydınlatma bunlara paralel olmalıdır. Standart tavan lambaları, normal oda yükseklikleri için idealdir. Yüksek tavan olması durumunda, gerekli ışık çıkışını elde etmek için sarkıt lambalar veya ilave zemin lambaları takılabilir. Her masada en az 500 lux aydınlatma olacak şekilde aydınlatmayı daima planlayın.

Ofis binalarında şu anda en modern dolaylı aydınlatma biçimi OLED panellerdir.OLED, organik ışık yayan diyot anlamına gelir Bunlar, genellikle rahatsız edici ve parlamasız olarak algılanan nispeten yumuşak bir ışık sunar. OLED’lerin şu anda normal LED’lerden biraz daha kısa bir ömrü var, ancak bu muhtemelen bir süre sonra değişecek.

Ofis aydınlatması hakkında özel sorularınız mı var? Yoksa modern aydınlatma çözümlerine aşina olan ve aydınlatma konseptinizi sizin için profesyonelce kuracak, güvenilir ve uzman bir ticaret şirketi mi arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz: 0537 375 84 48 – size sadece bir telefon uzağındayız. Fiyat teklifi veya servis almak için arayınız.

Bir yanıt yazın