Mecidiyeköy elektrikçi - 0537 375 84 48

Mecidiyeköy Elektrikçi – Yıldırım Elektrik

Mecidiyeköy elektrikçi; alanında yıllardır hizmet veren Yıldırım Elektrik Güvenlik Sistemleri firması olarak Şişli Mecidiyeköy Mahallesi’nde 7/24 elektrikçi hizmeti vermektedir.

Mecidiyeköy Elektrikçi ,Elektrik sektörünün ihtiyaçlarını bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda gerekli olan mesleki yeterlikleri kazanmış nitelikli ve çözüm odaklı elektrikçi ustalarımızla çalışmayı esas alır.

Elektrik tesisatı can ve mal güvenliği açısından oldukça önemlidir.Elektrik tesisatlarınızı yönetmeliklere uygun şekilde yapmaktayız.Evinizin ve ofisinizin bütün elektrik işini garantili bir şekilde yapıyoruz. Bizi seçtiğinizde kafanızda cebinizde rahat olur

Tüm elektrik arızalarına anında mücadeleye hazırız. Hangi mahalle veya hangi semtte olursaniz olun 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Şirketimiz genel elektrik , acil elektrikçi servislerimizin yani sıra , güvenlik kamera sistemleri , telefon ve data altyapı işleriyleriyle hizmetinizdedir.

Şişli bolgesinin  her mahallesine 30 dakika da ulaşım garantisi veriyoruz.

MECİDİYEKÖY ELEKTRİKÇİ – ACİL ELEKTRİKÇİ

Acil durum elektrikçi ekibimiz evde, ofiste veya nerede olursanız olun ortaya çıkan sorunların üstesinden gelmek için bölgenizde her zaman hazırdır. Size güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmak için bize en çok ihtiyaç duyduğunuzda her zaman orada olacağız.

MECİDİYEKÖY ELEKTRİKÇİ ‘Yİ NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Yıldırım elektrik güvenik sistemlerin’de, her işe başından sonuna kadar en yüksek işçilik standartlarında yaklaştığımızdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimizin güvenliği ve % 100 memnuniyeti birinci önceliğimizdir, çünkü biz sadece işteki  en iyi elektrikçileri işe alır, üst düzey malzemeler kullanır ve hizmetlerimizi mükemmel fiyatlarla sunarız. Bunu garanti edebiliriz!

Bir elektrik şirketine güvenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Tüm İşlerimiz% 100 Garantilidir.
Başarı Politikamız; işi ilk seferde doğru yapmaktır. Her zaman işimizin arkasındayız ve doğru yapıyoruz. Gelecekteki tüm ihtiyaçlarınız için güvenilir elektrikçiniz olmak istiyoruz. Tüm çalışmalarımız garantilidir.

Birinci Sınıf Uzmanlık
Elektrikçilerimiz,  titizlikle seçildiklerinden , son derece yetenekli, sertifikalıdırlar. Şirketimizi seçtiğinizde, işi yapan ustanın kalifiye bir elektrikçi olduğundan emin olabilirsiniz.

Kalifiye Elektrikçi
En İyi Hizmet ve Profesyonellik
Kalifiyeli ustalar, doğru elektrikçi ararken ekibimizi öne çıkaran unsurlardan biridir. Ustalarımız deneyimli, belgeli ve güler yüzlü kişilerden oluşur. 

Peşin Fiyatlandırma
Yaptığımız her şeyin bütünlüğünü daima ön planda tutmadan İstanbul’un en sevdiği elektrikçi olamadık. Büyük veya küçük her projede dürüst ve açık bir tahmine güvenebilirsiniz. Çalışmanın tamamlanmasından sonra, Yıldırım  Elektrik düşük bir maliyetle beklentilerinizi aşacaktır.

MECİDİYEKÖY ELEKTRİKÇİ VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Tüm hizmetlerimiz% 100 memnuniyet garantimizle desteklenmektedir. Elektrikçilerimiz, dış mekanlarınız için yeni güvenlik aydınlatmasından elektrik kesintisi sırasında cihazlarınızın çalışmasını sağlayacak tüm ev jeneratörüne kadar her şeyi kurabilir. Kurulum hizmetlerimiz her zaman hızlı ve güvenli bir şekilde yapılır.

Tam servis elektrik düzeni, tasarım
Kablolama ve kurulum / yükseltmeler
Acil durum güç çözümleri (jeneratörler)
Hemen hemen tüm elektrik ihtiyaçlarınız – sadece sorun!

Ve Daha Fazlası..

Elektrik Tesisat, Arıza, Bakım

İnternet Hat Bağlantısı, Arıza

Güvenlik Kamera Sistemleri

Uydu Montaj,Arıza

Karel Santral Kurulum, Arıza

Küçük Elektrikli Ev Aletleri Tamiri

Toptan, Parekende Malzeme Satışı

Aydınlatma Montaj 

Diyafon Tesisatı, Yenileme, Arıza

Stor perde, Korniş Vb Montaj İşleriniz

Benzeri işlerinizde bize ulaşabilirsiniz

ŞİŞLİ – MECİDİYEKÖY ELEKTRİKÇİ OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Fulya mahallesi elektrikçi
Mecidiyeköy Elektrikçi
Şişli Elektrikçi
Harbiye mahallesi elektrikçi
Esentepe mahallesi elektrikçi
Gayrettepe mahallesi elektrikçi
Gülbahar mahallesi elektrikçi
İzzetpaşa mahallesi elektrikçi
Teşvikiye mahallesi elektrikçi
Cumhuriyet mahallesi elektrikçi
Meşrutiyet mahallesi elektrikçi
Osmanbey mahallesi elektrikçi
Feriköy mahallesi elektrikçi
Kuştepe mahallesi elektrikçi

 

ELEKTRİK KESİNTİ BİLGİSİ ALMAK İÇİN ALO 186 ARAYABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir