7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Mecidiye Mahallesi Elektrikçi | Yanındaki Uzman


Mecidiye Mahallesi Elektrikçi – Modern Elektrik Tesisatı İçin Ana İşletmeniz

Yeni bir bina inşa etmek mi yoksa yıllardır devam eden mevcut bir mülkü modernize etmek mi istiyorsunuz? Enerji verimliliği, güvenlik ve konfor sizin için önemli mi?

O zaman doğru yere geldiniz! Çünkü: Modern elektrik mühendisliği bizim mesleğimizdir – ve tüm genişliği ile: basit kablolardan ve prizlerden aydınlatma sistemlerine ve ağlara, “akıllı” bina teknolojisine dayalı akıllı evlere kadar.

Özel hane halklarının yanı sıra endüstriyel müşteriler ve tüccarlar hizmetlerimize güvenirler. Portföy, bireysel tavsiye ve planlama, profesyonel kurulum ve devreye alma ile elektronik sistemlerinizin ve cihazlarınızın uzun vadeli değerinin korunması için kapsamlı hizmetleri içerir.

Size sözümüz: Bir şaheser teslim ediyoruz. Çünkü iyi iş, teknolojiden daha fazlasıdır.

İçindekiler

Mecidiye Mahallesi Elektrikçi | Hakkımızda

Kalp ve akılla başyapıt

Mecidiye Mahallesi Elektrikçi , 1998 yılında Şişli’de özel bir şirket olarak kuruldu. O zamandan beri görevlerimizle sürekli büyüdük.

2008 yılında özel şirket, bugün son derece kalifiye ve kendini adamış ustalar, kalfalar ve stajyerlerden oluşan Mecidiye Elektrikçi ‘ye dönüştürüldü. 

Bir aile şirketi olarak hala tutarlılık, güvenilirlik, adalet ve sürdürülebilirlik gibi geleneksel değerleri yaşıyoruz. Başarımızı daha fazla tanımlayan şey, yüksek derecede yenilikçilik ve tutarlı müşteri odaklılıktır. Mecidiye Elektrikçi ‘de odak noktası yalnızca sizsiniz! Size bir şey önermeden önce dikkatle dinliyoruz, sorular soruyoruz ve her bir vaka için en uygun çözümü buluyoruz.

Uygulama sırasında, sadece ölçüye göre işler değil, aynı zamanda marka kalitesi de sağlıyoruz. Yelpazemiz, tanınmış üreticilerin ürünlerine dayanmaktadır, çünkü elektrik tesisatınızın uzun vadede sizin için güvenilir şekilde çalışmasını istiyoruz. Bu aynı zamanda mevcut güvenlik düzenlemeleri ve standartları dikkate alınarak profesyonel kullanım tarafından sağlanır. dürüst

Ve nihayetinde: bize güvenebilirsiniz. Bu, randevular için olduğu kadar kararlaştırılan maliyetler için de geçerlidir. Tek kelimeyle: Bizden daha fazlasını isteyebilirsiniz: Daha fazla tavsiye. Daha kaliteli. Daha fazla hizmet. Bu yüzden buradayız. Çünkü: İyi iş, teknolojiden daha fazlasıdır!

MODERN ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ GELECEĞİ YARATIR

Modern elektrik tesisatı gereksinimleri, son yıllarda muazzam bir şekilde artmıştır. Bu gelişmenin itici gücü, bir yandan, artan maliyet ve çevre bilinci ile bağlantılı olarak insanların artan güvenlik ve rahatlık ihtiyacıdır.

Öte yandan, elektrik mühendisliği önemli teknolojik atılımlar yaptı. Sonuç olarak, yakın zamana kadar sadece hayal etmeye cesaret ettiğimiz pek çok şey bugün mümkündür.

Bu temel talepler özel hanehalkları, sanayi şirketleri ve tüccarlar tarafından yapılmaktadır. Ayrıntılara gelince, elbette bir ayrım yapılmalıdır. Burada iki gereksinim profili aynı değildir.

Mecidiye Mahallesi Elektrikçi ‘nin bilgi birikimine ve deneyimine güvenin. Bireysel tavsiye, hassas planlama, profesyonel kurulum ve dikkatli servis bizden bekleyebileceğiniz en az şeydir!

Mecidiye Mahallesi Elektrikçi | Elektrik Tesisatı

Daha fazla performans – daha az tüketim. Piyasada hangi ürünlerin mevcut olduğuna karar veren endüstriydi. Bugün müşteri. Fikirlerini ve dileklerini şekillendirin

belirleyici, geliştirme çalışmasıdır. Modern elektrik mühendisliği alanındaki tekliflerin çeşitliliği buna bağlı olarak büyüktür.

Kanıtlanmış bir uzman ve trend araştırmacısı olarak aynı zamanda müşterilerimizi bu zengin olanaklar arasından doğru seçimi yapmaları için destekliyoruz. Danışmanlık, planlama ve kurulum hizmetlerimizle, özel konutlar, kamu sektörü, ticaret ve sanayi şirketleri için maliyet ve enerji verimliliği, rahatlık ve güvenliği – her şey tek bir kaynaktan – sağlıyoruz.

Elektrik tesisatınızın beraberinde getirdiği rahatlıktan uzun süre faydalanabilmeniz için, müşteri hizmetlerimiz, bakım veya önleyici bakım veya onarım işleri gibi hizmetler söz konusu olduğunda – profesyonelce ve hızlı bir şekilde her zaman yanınızdadır!

Yeni bir bina projesi mi planlıyorsunuz yoksa mevcut mülkleri eski binalara en son elektrik mühendisliği ile güncel hale getirmek mi istiyorsunuz? Bizimle konuşun, Beşiktaş Mecidiye Mahallesi Elektrikçi ekibi ne yapacağını bilir ve size kapsamlı bir şekilde tavsiyelerde bulunur.

Hat ağları ve devreleri

Güvenlik cihazları

Bina kontrol teknolojisi

Uydu teknolojisi

Bus sistemleri

Veri ve iletişim sistemleri

Enerji talebini optimize etmek için ısıtma sistemi kontrolü

Güvenlik kamera sistemleri

Yaşa uygun yaşam (erişilebilirlik)

Mecidiye Mahallesi Elektrikçi | Aydınlatma

Daha iyi yaşa ve çalış. Doğru zamanda doğru yerde doğru ışık, ev ortamındaki refahımıza belirleyici bir katkı sağlar. İşyerinde olumlu etkisini artan motivasyon ve üretkenlik şeklinde ortaya çıkarır. Bunun başarıya ulaşma derecesi sadece miktara değil, aynı zamanda ışığın kalitesine de bağlıdır.

Günümüzde, ayrı ayrı uyumlu aydınlatma senaryoları, DALI (= Dijital Adreslenebilir Aydınlatma Arayüzü) tabanlı akıllı ışık yönetimi yardımıyla düzenlenebilir ve kontrol edilebilir.

Sistem sadece ışığın geçişini ve kısılmasını üstlenmekle kalmaz, aynı zamanda LED’ler, flüoresan veya halojen lambalarla renkli aydınlatmayı kontrol etmek için de uygundur.

LED’lerden bahsetmişken:
ışık yayan diyotlar yükselişte! Bunun için iyi nedenler var, çünkü LED teknolojisi karanlıkta daha iyi görüş koşulları yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda daha fazla enerji verimliliğine giden yolu da açıyor: daha az elektrikle daha fazla ışık! Bu, cüzdanda hızla görünür hale gelir.

Işıktan korkmayın, çeşitlilikten yararlanın!
Mecidiye Elektrikçi , iç ve dış mekanlar için akıllı aydınlatma fikirleri söz konusu olduğunda ortağınızdır. Bu ayrıca, aydınlatmayı çok çeşitli durumlara ve bireysel isteklere göre uyarlamayı mümkün kılan ışık kontrolü ve ışık düzenleme sistemlerini de içerir. Örneğin, bireysel mobilya parçaları veya oda durumları için vurgulu aydınlatma. İster bir sensörle, ister döner düğmeyle ister klasik bir geçiş anahtarı olarak: En yeni nesil anahtar dimmer anahtarları çok yönlü ışık sağlar ve enerji tasarrufu sağlar. Ve uygun veri yolu teknolojisi ile ışık, bir uzaktan kumanda kullanılarak bile kontrol edilebilir. Geçmişte geleceğin bir hayaliydi, şimdi gerçek: Işık sahne kontrolü ile, bir düğmeye basarak çok daha rahat bir atmosfer yaratabilirsiniz – havaya bağlı olarak çok kolay.

Ağlar

Zekice dijital – dijitalleşme hızla gelişiyor ve amansız bir şekilde yaşamın ve işin her alanına giriyor. PC ve CD, DVD ve LCD, İnternet ve Ethernet, MP3 ve WLAN, DVB-SAT ve DVB-T: Pek çok slogan – tek arka plan. Ses, video ve PC dünyası birlikte büyüyor. PC bağlantısı üzerinden TV ve video alımı, TV ekranında internet, her odada müzik ve filmler merkezi olarak kontrol edilebilir.

Seçenekler, istediğiniz kadar kişisel ve çeşitlidir. Televizyon, hi-fi sistemi ve diğer bileşenler, örneğin video, ses veya görüntü verileri arasında ağ oluşturarak merkezi olarak kontrol edilebilir. Bu, TV ve video dünyası için tamamen yeni perspektifler açar. Bununla birlikte, bunun temeli, dijital sinyallerin bir odadan diğerine taşındığı “ağ” tarafından sağlanır.

Hızla yenilenir ve yükseltilir

Endişelenme! Büyük yenileme yapılmayabilir. Bununla birlikte, çeşitli seçenekleri esnek bir şekilde kullanabilmek için, her odaya bir PC veya dizüstü bilgisayar bağlamak gerekir. Mecidiye Mahallesi Elektrikçi sizi destekler ve profesyonel yardım sunar:

Anten prizleri: Yeni teknolojiler sayesinde eski anten kablolarınızı kolayca kullanabilirsiniz. İyi bir elektrikçi bağlantıları nasıl kuracağını bilir.

Telefon hatları: Yeni hizmetler için tamamen işlevsel: eski telefon hatlarınız. Yeni bağlantı kutusu teknolojisi ile ağ için ideal şekilde donatılmış olursunuz.

Prizler: Veri akışlarını güç hattı üzerinden yönlendirmek dahil her şey mümkündür. Ancak dikkatli olun: burada bir uzmana danışmak çok önemlidir!

Ethernet kablolaması: En son standarda göre kablolama, optimum, güvenli ve hızlı bağlantılar için koşullar yaratır. Pahalı yeniden döşemekten korkmayın: Eski TV anten kablolarının bulunduğu boru hatlarını kullanırken, bu, örneğin uydu ve bilgisayar kabloları ile değiştirilebilir.

WLAN ile radyo ağı: Uzmanlar, büyük miktarda verinin (ses, video ve görüntü aktarımı gibi) uygun şekilde işlenmesi için hala kablo bağlantılarını önermektedir!

Bir yanıt yazın