7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Elektrik Kesintisi Şişli | 7/24 Hizmetinizde

Elektrik Kesintisi Şişli | 24 Saat Acil Servis İle Elektrik Hizmeti

  Elektrik servisi için yetkili elektrikçiniziz. 24 saat yanınızdayız. Bizi aramaktan çekinmeyin!  

Şişli Elektrikçi | Yıldırım Elektrik Güvenlik Sistemleri

✓ 24 saat acil servis
24 saat hizmet

✓% 100 garanti
Size garantili hizmet veriyoruz

✓ Çok kısa sürede sahaya hızlı varış

İçindekiler

Elektrik Acil Servis’e hoş geldiniz!

Size günün her saati sorunlarınızda yardımcı oluyoruz. 24 saat acil servis hizmetine ek olarak, profesyonel onarımlar, elektrik kesintileri, elektrik tesisatları, güvenlik kamera sistemleri ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

Şişli elektrik kesintisi sorununuzu çözmenin şimdi tam zamanı

Fırtınalar, kazalar, inşaat çalışmaları veya elektrik kesintileri nedeniyle yılın herhangi bir zamanında elektrik kesintileri meydana gelebilir. Ancak kış, kesinti için hazırlıksız yakalanması gereken en tehlikeli zamanlardan biridir. Dondurucu soğuk bir gecede elektriksiz görece kısa bir süre bile ailelerin elektriğe bağlı bir evde sıcak kalmakta zorlanmasına neden olabilir.

Sıcaklıktan bağımsız olarak, birçok kişi ilaçları saklamak veya tıbbi cihazları çalıştırmak için elektriğe bağımlıdır. İletişim genellikle bir güç kaynağına bağlıdır ve kredi kartları mağazalarda veya ATM’lerde güç olmasa bile çalışmayacaktır. Bir bütün olarak toplumumuz , Şişli’de uzun süreli elektrik kesintisinden sağ çıkmaya hazır değil . Ancak, bu tür bir acil duruma hazırlanırken üzerinize düşeni yapabilir ve hatta fırsat ortaya çıktığında ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz!

Düşen elektrik hatları

Uzak durun, yakınlarda durmak ölümcül olabilir.

8-10 metreden daha uzakta kalın.

Elektrik kesintisi Şişli

Düşen elektrik hatlarını, bozuk olsalar bile her zaman canlı olarak düşünün. Asla yanlarına veya dokunabilecekleri herhangi bir şeye yaklaşmayın, örneğin B. araçlar, metal çitler veya su havzaları.

Düşen hatların yerini bildirmek için elektrik şirketinizi (aşağıda listelenen acil durum ve hata numaralarına bakın) ve polisi arayın .

Elektrik için.     : Alo 186
İtfaiye için        : Alo 110
Ambulans için : Alo 112
Polis için           : Alo 155

Elektrik kesintileri

Gücünüzün kesildiğini öğrenmek için elektrik acil servisi Şişli`yi arayın .

Fırtınalar elektrik kesintilerinin bir numaralı nedenidir, çünkü şiddetli rüzgarlar genellikle ağaçların elektrik hatlarının üzerine düşmesine ve kaynakların kesilmesine neden olur.
Elektrik kesintilerine her zaman hazırlıklı olun ve bir el feneri, şarjlı bir cep telefonu ve pille çalışan bir telsiz bulundurun. Elektrikle bir su pompası çalıştırırsanız, alternatif bir temiz su kaynağınız veya elektriksiz bir pompanız olduğundan emin olun.

Elektrik kesintisi sırasında neleri kapatmalısınız?

Fişi prizden çıkarın. Devre kesicileri kapatın veya sigortaları çıkarın. Uzun bir elektrik kesintisi durumunda, gücün ne zaman tekrar açılacağını bilmek için bir aydınlatma devresini açık bırakmak isteyebilirsiniz. 

Elektrik kesintisi durumunda, prizdeki tüm elektrikli cihazları kapatın ve elektrik fişini çekin. Bu, bir güç dalgalanması durumunda ekipmanın hasar görmesini önlemeye yardımcı olur.

Elektrik kesintisi durumunda ne yapmalıyım?

Çevrenizin farkında olmak ve Şişli elektrik kesintisinin neden meydana geldiğini bilmek gerekir. Yapmanız gereken ilk şey, elektrik kesintisinin sadece evinizde veya işyerinizde mi yoksa aynı bina veya komşu binalarda da olup olmadığını tespit etmektir.

Bize ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızdayız

Bir elektrik acil durumunun evinizde veya iş yerinizde ne zaman olacağını asla bilemezsiniz. Duman kokusu alırsanız veya elektrik kesilirse, bizi arayın , tüm acil elektrik bakım ve onarımlarınız için haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz.

Her zaman yanınızda!

Uygun fiyatlarla 24 saat acil servis ile elektrik servisiniz .

Hizmetlerimiz

Kablo delinmiş

Arızalı sigorta

Sigorta atıyor

Kablo yangını veya kısa devre

Kablo hasarlı

arızalı ev aletleri

Priz arızalı, anahtar arızalı

ve daha fazlası.

Sizin için hizmetimiz!

Yetkili danışmanlık

Eğitimli personel

24 saat kullanılabilirlik

Çok kısa sürede sahada

Şeffaf çalışma şekli

Elektrik servisi

24 saat elektrik servisimiz ile size günün veya gecenin her saatinde yetkin ve hızlı yardım sunuyoruz.

7/24 acil servisler

Elektriğin geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında çok şey öğrenebiliriz. Ve öğrendiklerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz!

Elektrik kesintileri, Sigorta, Elektrik sorunları ve Yeni kurulumlar durumunda elektrik servisi, 24 saat acil servis ve çok daha hızlı, ucuz ve profesyonel bir şekilde yetkili elektrikçiniziz. Bize ulaşın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Bir yanıt yazın