7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Zincirlikuyu elektrikçi – Elektrik tesisatı ve Daha fazlası

Zincirlikuyu Elektrikçi; 1998 yılında Şişli’de kurulan  özel ve ticari müşteriler için çalışan usta bir şirkettir. Elektrik tesisatı ile ilgili tüm sorularda kapsamlı kişisel tavsiyeye ek olarak, güvenilirliğe ve profesyonel işçiliğe önem veriyoruz.

Zincirlikuyu’daki elektrikçiniz olarak sizi çok çeşitli hizmetlerle destekliyoruz. Telefon sistemlerinin ve dahili telefonların kurulumundan, Güvenlik kamera sistemleri, Uydu, Santral kurulumu ve küçük elektrikli ev aletleri tamirine kadar tek noktadan çözüm.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, mükemmel eğitimli çalışanlarımız ve elektrik tesisatı alanındaki çok sayıda bilgi birikimimiz sayesinde, kişisel sorularınıza en üst düzeyde mesleki yeterlilikle cevap verebiliyoruz.

İçindekiler

Profesyonel hizmetler ve müşteri memnuniyeti

Onarım, yeni kurulum, satış veya tavsiye, müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Mecidiyeköy’ün merkezinde küçük, samimi mağazamız, sadece günlük elektrik malzemeleri değil, aynı zamanda 1998’den beri var olan tamir atölyesi sayesinde çok çeşitli yeni ve antika yedek parça ve elektrik malzemeleri sunmaktadır. Mevcut depo, mağazadaki ev aletleri, ışıklar, lambalar, elektrikli soba ve su ısıtıcılarının satışını garanti ediyor. Büyük ve küçük cihazların yanı sıra bunların bağlantı ve montajını sipariş etmek de mümkündür.
Ofis ve apartman tesisatları, kapı interkomları, eski binaların yenilenmesi, bakımı, ağların oluşturulması, uydu ve TV kablo sistemleri, saha güç dağıtıcıları, aydınlatma, ayrıca satış ve onarım gibi hizmetler ana odak noktasıdır. Ayrıca, özel ve ticari müşteriler için elektrik uzmanınız olan telefon, güvenlik kamera sistemleri konusunda deneyimli bir irtibat kişisiyiz.

Zincirlikuyu elektrikçi 25 yılı aşkın süredir müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle ortak çalışıyoruz.

Özel ve ticari müşterilere en son teknolojiyi akıllı çözümlerle sunan, gelenek bilincine sahip bir şirketiz . Hizmetlerimiz planlama, devreye alma ve dokümantasyondan düzenli bakıma kadar uzanmaktadır. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları tarafından yönlendiriliyoruz.

Amacımız, biz sizin için çalışırken asıl işinize tamamen rahat bir şekilde konsantre olabilmenizdir.

Neden Zincirlikuyu elektrikçi?

Temiz ve güvenilir çalışıyoruz, esnek ve planlıyız.

Tavsiyemiz ve teknik hizmetlerimiz her zaman günceldir.

İyi koordine edilmiş, uzun vadeli çalışanlardan ve mükemmel eğitimli gençlerden oluşan bir ekibimiz var.

Hareketsiz durmuyoruz. Ürünlerimizi ve süreçlerimizi sürekli geliştiriyoruz

Bir yanıt yazın