7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Zekeriyaköy Elektrikçi | Yakınındaki Uzman

Zekeriyaköy Elektrikçi | Hakkımızda

Orta ölçekli bir şirketiz ve sadece yeni binalarda elektrik tesisatı yapmakla kalmıyor, aynı zamanda dönüşüm ve tadilat konusunda size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Makinelerde bakım çalışması veya elektrikli cihazlar için müşteri hizmetleri olsun, ekibimiz her zaman yanınızdadır.

Danışmanlık, proje planlama, kurulum ve servis gibi tüm alanları her zaman yalnızca yoğun ve kişisel destekle en iyi şekilde çalışabilen genel bir proje olarak görüyoruz. Güvenilirlik, hizmet odaklılık, yenilikler ve tavsiyelerin dört direği başarı formülümüzdür. Müşterilerimizin elektrik mühendisliğinin ötesinde ilgilendikleri tüm sorular için irtibat noktasıyız.

Yeniliklere açığız. Tarafımızdan teslim edilen veya monte edilen en son ürünleri ve teknolojileri alırsınız. Çalışanlarımızın sürekli eğitimi, yüksek düzeyde yetkinliği garanti eder.

Danışmanlık ana odak noktamızdır. Müşteriye yakınlık bizim için çok önemli. Ortaklık ve yetkinlik ruhu ile planlama aşamasından işin tamamlanmasına kadar yanınızda olmak istiyoruz.

Başka sorularınız için her zaman hazırız.

İçindekiler

Zekeriyaköy Elektrikçi Servisi | Tesisat

Elektrik tesisatı, kabloları duvarlara döşemek veya anahtar ve prizleri bağlamaktan daha fazlasıdır. Aksine, elektrik akıllı ve güvenli hale geldi. Modern elektrik mühendisliği, günlük yaşamın önemli bir parçasıdır.

Geleceğe yönelik çözümlere aşinayız ve sürekli kendimizi eğitiyoruz. “Bilgi birikimimiz” ile bazen karmaşık ilişkileri anlaşılır hale getiriyoruz. Akıllı bir elektrik tesisatı, kişisel ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve daha fazla konfor için birçok seçenek sunar.

Zekeriyaköy | Aydınlatma Hizmetleri

Atmosferik ışık, güzel bir abajurdan daha fazlasını gerektirir. İç mekan, teras ve bahçe için doğru aydınlatma planlaması ile evinizde küçük refah vahaları yaratabilirsiniz.

Güvenlik koruması

Modern bina teknolojisi ile hayatınızı her zamankinden daha güvenli ve rahat hale getirebilirsiniz: Akıllı sistemler tatildeyken bile varlığı simüle eder. Hareket dedektörleri enerjiden tasarruf etmek için ışığı açıp kapatır – ve her iki eliniz de alışveriş için veya belki de yürüme yardımcıları için serbesttir.

Zekeriyaköy Elektrikçi | Dışarıda elektrik

Kendi bahçelerinde giderek daha fazla teknoloji geliştiriliyor: çim biçme makineleri, kazıyıcılar, yaprak elektrikli süpürgeler, çit düzelticiler ve elektrikli testereler en yaygın araçlardan sadece birkaçı. Teraslarımızda, balkonlarımızda ve bahçelerimizde gittikçe daha fazla hareket dedektörü, zaman anahtarı, kaldırım aydınlatması, gölet aydınlatması, vurgulu spot ışıkları ve daha fazlası bulunabilir.

Enerji tasarrufu

Ham petrol ve gaz gibi mevcut ve sınırlı kaynakların ekonomik ve etkin kullanımı çevreyi ve özellikle cüzdanınızı rahatlatır. Yeni ve eski binalarda enerji tasarrufu yapmanın birçok yolu vardır.

Modern ev aletleri

Büyük elektrikli ev aletleri söz konusu olduğunda, enerji verimliliğine daha fazla önem verilmektedir. Hemen hemen her uygulama için bir ev aleti vardır. Nelere dikkat etmeniz gerektiğini size gösteriyoruz.

Servis ve bakım

Uzmanlık, dostane ve müşteriye özel tavsiye, son teslim tarihlerine bağlılık, esneklik ve sürekli yüksek kalite bizi diğerlerinden ayırıyor. Bu, kurulumdan sonra işimizin bitmediği anlamına gelir. 

Ayrıca, elektrik mühendisliği ile ilgili tüm konularda size destek vermekten mutluluk duyarız, her zaman yardım etmeye hazırız ve (neredeyse) tüm sorunlara her zaman bir çözüm buluruz. Hizmetlerimiz, başkalarının uzun süredir durduğu yerden başlar.

Müşteri hizmetlerimiz sizin için elektrikli ocağınızı bağlayacak, lambaları takacak, kısa devreleri onaracak ve diğer tüm elektrik sorunlarına hazırlıklı olacaktır.

Zekeriyaköy Elektrikçi | Hizmetlerimiz :

Klimalar 

Elektrikli ısıtıcılar 

Telefon sistemleri 

Garaj kapısı operatörleri 

Alarm sistemleri

Ağlar

Kepenkler

ve daha fazlası… 

Zekeriyaköy Elektrikçi

24 saat acil elektrik servis

Hafta sonları ve resmi tatillerde de hizmetinizde olan acil servis, birçok hizmetimizden sadece biridir.

Telefon sistemleri

Telefonlar bir bağlantı oluşturur

Dışarıda, evin içinde ve ayrıca ön kapıya. Yani  Örneğin, tüm bağlı telefonlar kapı istasyonuna da bağlanabilir – ziyaretçilerle görüşme ve bir düğmeye basarak kapı açma bu nedenle her zaman mümkündür. Telefon sistemleri, evde, ofiste ve şirkette kapsamlı bir iletişim ağı için kontrol merkezleridir.

Analog teknoloji, ISDN veya Voice over IP, geleceğin standardı.

Analog telefon

Analog bir telefon görüşmesi iki bakır kablo üzerinden iletilir (kabaca bir amplifikatör ve hoparlörle karşılaştırılabilir, ancak çok daha karmaşık ve hepsinden önemlisi her iki yönde).

Günümüzde arama tonlarla yapılmakta, telefondaki çalar saat (zil sesi) alternatif voltaj ile adreslenmektedir.

Hat başına yalnızca 1 çağrı mümkündür, sözde modem yardımıyla uzaktan veri iletimi de mümkündür, ancak yalnızca çok düşük bir hızda.

ISDN ile dijital

ISDN ile, iki kablo üzerinde seri olarak üç kanal iletilir: 2 B kanalı ve bir D kanalı. İki B kanalı kullanıcı verileri (ses, veri bağlantıları, faks, …) için kullanılır, D kanalı ise arama, zil sesi, saat / tarih, ücretler, danışma, konferans, arama sonu vb. İçin komutlar ve bilgiler iletmek için kullanılır. …

Birincil hız bağlantısıyla, yukarıda açıklanan temel bağlantının aksine, 30 B kanalı ve 2 D kanalı (bunlardan biri senkronizasyon için) toplam dört kablo (2x gönderme, 2x alma) üzerinden iletilir.

Sınırsız – IP üzerinden Ses

İnternet telefonu veya IP üzerinden Ses, İnternet üzerinden arama yapmak olarak anlaşılır. Z için dil ve kontrol bilgileri gibi bilgiler için. B. aynı zamanda veri iletimi için de kullanılabilen bir ağ üzerinden iletilen bağlantı kurulması.

Özel adaptörler aracılığıyla bağlanan bilgisayarlar, özel IP telefonlar ve geleneksel telefonlar, çağrı katılımcıları için telefon ağına bağlantı kurabilir.

Akıllı, rahat, genişletilebilir ve yenilikçi.

Yukarıda belirtilen telekomünikasyon biçimlerinin her biri, kullanmak istediğiniz alana bağlı olarak çeşitli avantajlara ve elbette bazı dezavantajlara sahiptir.

Basit analog / ISDN bağlantılarından karmaşık telefon sistemlerine kadar 200 katılımcıya kadar her şeyi kuruyoruz. Mevcut eski telefon sisteminizin bir maliyet analizini sizin için yapmaktan memnuniyet duyarız. Modern bir telefon sistemi ile şirketinizdeki aylık telefon masraflarını azaltabileceğimize inanıyoruz.

AKILLI ŞEKİLDE MODERNLEŞTİRİN

Neden evlerinizi akıllı modernize etmelisiniz?

Muhtemelen fark etmişsinizdir:  Türkiye bir modernizasyon ve yenileme dalgası içinde. Her köşede yeni binalar, dönüşümler ve uzantılar var. Çatılar kapatıldı, ev duvarları yalıtıldı, balkonlar yenilendi ve pencereler kuruldu – modern yaşam standardını ve mevcut yasal gereklilikleri karşılamak için her şey! Demografik gelişmeler ve insanların hayatlarının son aşamasını kendi dört duvarı içinde geçirme arzusu, mülk sahipleri için yeni zorluklar yaratıyor.

Şu anda yenileme konusuyla da uğraşıyor ve evinizi veya kiralık mülkünüzü gelecek için modernize etmek mi istiyorsunuz?

O halde AKILLI MODERNİZASYON konusunda tavsiye sayfamızda doğru yere geldiniz!

Yenileme çalışmalarınızı sadece çatılar, duvarlar, zeminler ve sıhhi tesisler gibi bariz işlere odaklamayın. Elektrik tesisatlarının günümüz standartlarına göre yenilenmesi maalesef çoğu zaman düşünülmez, ancak yaşam ve yaşam kalitesinde beklenmedik bir artışa neden olur.
Yenilikçi elektrik mühendisliği önemli ölçüde enerji tasarrufu potansiyeli kullanmanıza ve böylece mülkünüzün değerini artırmanıza izin verdiği için, yapılan yenilikler de hızlı bir şekilde karşılığını verir.

Gerçek şu ki, bugünlerde her zamankinden daha fazla elektrikli alet kullanıyoruz.

Ama hiç kendinize şu soruları sordunuz mu?

Sahip olduğum priz sayısı tüm elektrikli cihazlar için yeterli mi?

Önceki elektrik tesislerim artan taleplerle başa çıkabiliyor mu?

Çevreyi korurken enerji ve maliyetten nasıl tasarruf edebilirim?

Yaşlılıkta bile kendi evinizde bağımsız kalmak için ne gibi seçenekler var?

Farklı kurulumları birbirine bağlayabilir ve hareket halindeyken onları kontrol edebilir miyim?

Evim izinsiz girme ve hırsızlığa karşı yeterince korunuyor mu?

Bu ve diğer birçok sorunun yanıtlarının yanı sıra kendi dört duvarınızın akıllıca modernizasyonu ve yenilenmesi ile ilgili değerli ipuçları aşağıdaki tavsiye sayfalarında bulunabilir! Başlangıçtan itibaren bütünsel olarak plan yapmayı ve 4 temel alanımıza göz atmayı unutmayın

Güvenlik ve işlevsellik

Kendi eviniz veya daireniz koruma, istikrar ve güvenlik anlamına gelir. Bu ihtiyaçlar en büyük insan ihtiyaçları arasındadır. Güncel standartlara göre modern elektrik mühendisliği ile bunlara kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.

Yenilik ve rahatlık

“Ağ bağlantılı ev” veya ” Akıllı ev ” gibi terimleri kesinlikle ilk kez duymamışınızdır. Günümüzün akıllı bina teknolojisi, size yalnızca günlük yaşamınızı kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda daha kullanışlı hale getiren çok çeşitli seçenekler sunar.

Yaşa uygun ve geleceğe yönelik

Yaşlılıktaki yaşam durumunuzu rahat ve ihtiyaçlarınıza uygun hale getirin ve daha bağımsız ve bağımsız kalın! Modern bir elektrik tesisatı bunun için ideal temeli oluşturur.

Enerji verimliliği ve çevre bilinci

Enerji açısından verimli ve çevreye duyarlı bir şekilde birçok yönden modernize edebilirsiniz. İster enerji tasarrufu için güneş ışığını kullanın, ister ısınma için yerden enerji kullanın. Buradan daha fazlasını öğrenin!Bir yanıt yazın