7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Yıldırım Elektrik – Koronavirüs / COVID-19 sırasında acil elektrikçiler

Yıldırım Elektrik – Koronavirüs / COVID-19 sırasında acil elektrikçiler

İçindekiler

Yıldırım Elektrik, Koronavirüs (Covid-19) salgını sırasında açık kalacak mı?

Acil durum çalışmaları da dahil olmak üzere pandemi sırasında elektrik ve güvenlik kamera sistemi çalışmalarına açık kalacağız ve gerekli olmayan tüm ofis personeli evden çalışıyor. Bu süre zarfında bizimle hem telefon hem de e-posta yoluyla normal şekilde iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.
 

Yıldırım Elektrik, hizmet ziyaretleri sırasında müşterileri nasıl güvende tutacak?

1) Randevu alırken size şunları soracağız:

Size ve evinizdeki herhangi birine veya iş yerinizde ki çalışanlara Covid-19 teşhisi konuldu mu?

Size, ailenize veya  iş yerinizdeki herhangi birine kendi kendini izole etmeniz tavsiye edildi mi?

Evinizdeki veya iş yerinizde 65 yaş üstü ve hamile varmı? (Biliyorsunuz ki daha yüksek risk altındadır.)

Bu sorulardan herhangi birinin cevabı ‘evet’ ise, bir sonraki adımda ne yapacağınıza karar vermeden önce sizin için en iyi seçeneği tartışacağız. Acil olmayan işler ileri bir tarihe yeniden planlanabilirken, biz acil durumlara öncelik vereceğiz.
 

2) Randevu gününüzde
Elektrikçilerimiz , randevunuzdan bu yana herhangi bir değişiklik olması ihtimaline karşı, randevunuzun yapıldığı gün size bu soruları tekrar soracaktır.

Elektrikçi geldiğinde, ziyaretlerinden önce ve ziyaret sırasında aşağıdakiler dahil gerekli tüm önlemleri alacaklarını lütfen unutmayın:

Ellerini yıkamak / el dezenfektanı kullanmak

Sahadayken tek kullanımlık eldivenler giymek

Kendinizle ve kendi ekibimiz arasında güvenli mesafeyi korumak

Risk oluşturabilecek yüzeyleri silmek

Tüm Elektrikçilerimiz, Covid-19 salgını sırasında mevcut hükümet yönergeleri hakkında tam olarak bilgilendirilecek ve tüm araçlar el dezenfektanı, tek kullanımlık eldivenler ve temizlik bezleriyle stoklanacak. Ziyaretimiz sırasında sizin ve ailenizin / personelinizin de sosyal mesafe uygulamalarını rica ederiz.
 

Covid-19’un Yıldırım Elektrik personelini etkilemediğinden nasıl emin olacaksınız?

Personelin herhangi bir üyesi semptom gösteriyorsa veya Covid-19 semptomları gösteren biriyle yaşıyorsa, onlardan 14 gün boyunca kendini izole etmelerini istiyoruz.
 

Ya Covid-19’um olabileceğini düşünüyorsam ama elektrik veya güvenlik kamera sistemi acil durumum varsa?

Bu süre zarfında, savunmasız kişiler de dahil olmak üzere tüm acil durumlara ulaşmak için çok çalışacağız. Lütfen risk altında olabileceğinizi düşünüyorsanız bize bildirin, böylece uygun güvenlik önlemlerini alabilir ve evinizi veya şirketinizi ziyaret etme kabiliyetimizi değerlendirebiliriz. 0537 375 8448 numaralı telefondan bizi arayın ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşelim.
 

Randevum var – yine de devam edecek mi?

Randevunuzu yalnızca tamamen gerekliyse değiştireceğiz. Randevunuzu değiştirmemiz gerektiğinde size her zaman önceden haber vereceğiz, bu nedenle tarihleri ​​değiştirmek için sizinle iletişime geçmezsek, hiçbir şeyin değişmediğini varsayabilirsiniz.

Covid-19 salgını sırasında normal şekilde devam etmeye çalışacak olsak da, kendi kendine izolasyon nedeniyle personel sıkıntısı da dahil olmak üzere bazı aksaklıklarla karşılaşabiliriz. Herhangi bir şekilde etkilenirseniz, bu süre zarfında bize katlanmanızı rica ederiz.

Randevum var – daha sonraki bir tarihe taşıyabilir miyim?

Elbette randevunuzu değiştirmeniz gerekiyorsa, lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin veya 0537 375 8448 numaralı telefondan bizi arayın .

Bir yanıt yazın