7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Yeniköy Elektrikçi | Güvenilir Elektrik Ortağınız.

Yeniköy Elektrikçi , 20 yıldır elektrik ve servisler için güvenilir ortağınızdır. Size, elektrik sistemlerinizin uzun vadeli bakımının yanı sıra kurulumunu da planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

İçindekiler

Sarıyer Yeniköy Elektrikçi | Elektrik mühendisliği 

Yeniköy Elektrikçi , 1998 yılından bu yana elektrik sektöründe faaliyet göstermektedir. Yeniköy Elektrikçi , elektrik mühendisliği alanında birçok alanda ikna edici bir bağlantı noktası haline geldi.

Bugün ekibimiz, İstanbul`daki Şişli ve Mecidiyeköy’deki iki lokasyonumuzda sizin için çalışan 6’tan fazla deneyimli çalışandan oluşmaktadır . Ekibimiz , endişelerinizle hızlı ve güvenilir bir şekilde ilgilenmek için tüm teknik becerilerini kullanan mükemmel uzman tesisatçılara sahiptir .

Elektrik sistemlerinize her zaman yakından bakıyoruz.  İletişim teknolojisi,  anten ve uydu sistemi , hem de interkom sistemleri ve her şey ile ilgili ile güvenlik kamera sistemleri ile ilgeniyoruz. 

Becerilerimizin bir diğer odak noktası, büyük şirketler için önemli olduğu gibi karmaşık elektrik altyapısı için proje yönetimidir .

Üreticiden bağımsız ve tarafsız bir şekilde tavsiyelerde bulunur, planlar ve kurarız, ancak sisteminizi isteklerinize ve geçerli yönetmeliklere göre oluşturmak için ortaklarımızla her zaman yakın temas halindeyiz.

Elektrik ve enerji maliyetlerinin arttığı zamanlarda, hem tadilat hem de yeni binalar için enerjik yenileme, elektrik maliyeti tasarrufu ve ekolojik olarak sürdürülebilir kavramlar alanındaki uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Tüm kurulumları ve önlemleri sizin isteklerinize ve spesifikasyonlarınıza göre yapıyoruz – ve tabii ki tüm bilgi birikimimizi de kullanıyoruz. Bizim kavramı bağlantısı olduğu için bireysel müşteri istekleri bizim ile deneyim ve uzmanlık .

Sizi ileriye taşımak ve performans, kalite ve güvenilirlikle ikna etmek istiyoruz!

Hangi projeyi hedefliyor olursanız olun, size profesyonelce ve eksiksiz bir şekilde tavsiyede bulunalım, size bireysel bir teklif vermekten mutluluk duyarız!

Yeniköy Elektrikçi | Elektrik Servisi ve Tesisat

Elektrik mühendisliği portföyümüz, ekonomik, teknik ve optik yönleri mümkün olan en iyi şekilde karşılayan yüksek kaliteli hizmetlerin sağlanmasını içerir .
Elektrik mühendisliğinin her alanında, müşteri ile bir ortaklık , tabii ki bulunduğunuz yerde de ayrıntılı tavsiyelerle bizimle başlar .

Anlaşılır iş tanımları, tarafımızdan sağlanacak hizmetlerin gerekli netliğini sağlar.

Her zaman yenilikçi çalışıyoruz , bu sizinle işbirliğimiz için de geçerli. Bu nedenle, tecrübemiz her zaman projenizin kişiye özel hesaplamalarla zamanında yürütülmesini sağlar . Bu, deneyimli kalifiye işçilerimizin ve müşteri danışmanlarımızın her zaman mevcut uygulama durumu hakkında bilgi sağlayabileceği anlamına gelir .

Kullanımı sayesinde yüksek kaliteli malzeme ve profesyonel yürütme elektrik tesisatlarının, size güvenli ve modern yaşam ve faaliyetlerimiz sonucunda çalışma sunuyoruz. Planlama, uygulama veya müşteri hizmetleri, projenizin boyutu, nitelikli iş süreçleri ve son teslim tarihlerinden bağımsız olarak size garanti veriyoruz.

Elektrik mühendisliğindeki hizmetlerimiz, anten, uydu ve güvenlik kamera sistemlerinden iletişim sistemlerinin kurulumuna ve IT teknolojisine kadar her alanda projelerin danışmanlığı, planlanması ve uygulanmasıyla başlar. Ve son olarak, müşteri hizmetlerimiz tarafından yapılan bakımla kalıcı desteğinize kadar uzanırlar .

 İletişim ve BT teknolojisi 

Şirketinizdeki iletişim yapısı ile ilgili her şeyin yanı sıra BT altyapısı ve profesyonel veri ağları kuruyoruz!

BT altyapınız için bir uzman mı arıyorsunuz? 

Bu doğru ve mantıklı bir karar. Sonuçta, veri ağları bir şirketin yaşam hatlarıdır. Dahası, elektronik iletişimin fiziksel temelini oluştururlar. 

Günümüzde hem şirket içinde hem de müşteri ile harici olarak elektronik iletişim giderek karmaşık ve önemli bir konuma geldiğinden, planlama ve kurulum da giderek deneyim gerektirmektedir. Otuz yıllık geçmişiyle Yeniköy Elektrikçi ‘nin bolca sahip olduğu bir deneyim.

Eğitimli Yeniköy Elektrikçi ekibimiz, hem aktif hem de pasif bakır ve fiber optik erişim teknolojisi için tek bir kaynaktan ses, veri ve video aktarımı için iletişim sistemlerinizi oluşturur . Bu bağlamda, elbette sisteminizin esnek bir şekilde ve en başından itibaren artan teknik ve performansla ilgili gereksinimlere uyarlanabilmesini sağlıyoruz. 

Elbette sadece en yüksek kalite standartlarını ve izin verilen normları karşılayan ürünler kullanıyoruz . Güvenli beceri ve deneyim Yeniköy Elektrikçi.

Hizmetlerimiz iletişim ve BT altyapınız hakkında tavsiyelerle başlar ve ses, veri ve video aktarım teknolojisi gibi modern iletişim sistemlerinin planlanması ve kurulumuna kadar uzanır.

Bakır kablolamanızı yerleştiriyoruz: Veri merkezinde ağ, kablosuz LAN ve yönlü radyo için Cat 3, Cat 6, Cat 6A, Cat 7  veya fiber optik kablolama (fiber optik).

Bu aynı zamanda Endüstriyel Ethernet’in kurulmasını veya yönlendiriciler, anahtarlar ve ortam dönüştürücülerinin yapılandırılmasını ve uygulanmasını da içerir.

Ayrıca, uzun vadeli olarak sizinle ilgilenmekten ve sisteminizin testlerini, kabul ölçümlerini ve dokümantasyonunu üstlenmekten memnuniyet duyarız .

Elektronik altyapı – Yeniköy Elektrikçi

Antenler, uydular ve dahili telefon sistemleri 

Yeniköy Elektrikçi , anten, uydu ve interkom sistemlerinizin kurulumunu, başta İstanbul olmak üzere, güvenilir uzmanlığa sahip geniş ve deneyimli bir ekiple gerçekleştiren tanınmış ortağınızdır.

İletişim sistemleriniz için size eksiksiz hizmet sunuyoruz. Kablo ve anten, uydu ve interkom sistemleri konusunda tecrübemiz ve partnerlerimizle yanınızdayız.

Anten sistemleri alanındaki hizmet yelpazemiz, küçük sistemlerden büyük sistemlere ve tüm konut komplekslerinin kablolanmasına kadar uzanmaktadır. 

İstanbul bölgesinin tamamında anten, kablolu TV ve uydu alıcı sistemlerini planlıyor, projelendiriyor, monte ediyor ve bakımını yapıyoruz.

Hizmetimiz bir ihtiyaç analizi içerir. Gerekirse, bireysel özel çözümler de geliştiriyoruz .

Antenler ve kablo sistemleri alanında, teknik değişiklikler ve yenilikler her zamankinden daha hızlı ortaya çıkıyor. Çeşitli teknik gelişmeler ve iyileştirmelerle sizin için bir genel bakış sağlıyoruz.

İster uydu işleme sistemleri ister kablolu televizyon olsun, personelimiz sizin için önemli olan tüm konulara ve bilgilere genel bir bakış sağlamaktan mutluluk duyacaktır. 

Bir uydu sisteminin yeni kurulumunu, mevcut sisteminizi ayarlamanızı veya mevcut anten sistemini dönüştürmenizi tavsiye ederiz.

Aynı şey elektronik güvenlik teknolojisi alanı için de geçerlidir. Çünkü bugün bile , ister özel ister ticari sektörde olsun , güvenlik bilinci hala özel ilgi alanıdır. Güvenlik teknolojisi alanı, tüm interkom hizmetlerini içerir.

Burada da önce gereksinimleri belirleyip müşteriye tavsiyelerde bulunmamız, ardından planlamamız ve son olarak da yüksek performanslı ve güvenlikle ilgili interkomunuzun kurulumunu yapmamız bizim için önemlidir .

Konusu ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun lütfen bizimle iletişime geçin, Yeniköy Elektrikçi size memnuniyetle tavsiyelerde bulunacaktır.

Yüksek / düşük akım 

Projeniz için yoğun akım alanında güçlü taahhüt!

Elektrik mühendisliğinde, yüksek / düşük akım veya üç fazlı akım için bağlantılar vazgeçilmezdir. Örneğin, bir elektrik santrali bu şekilde trafo merkezlerine ve nihayetinde tüketicilere elektrik sağlar. Çoğu durumda, bir düzgün işleyen bir güç kaynağı önemli iş akışları ve iş süreçleri yapılabilir sağlamak için bir ön koşuldur. 

Elektrik sisteminde aksamalar varsa, bunun sonucu olarak geniş kapsamlı sonuçları ve sorunları vardır.

Güç kaynağındaki hatalar, hizmet veya üretim sürecinizi kesintiye uğratabilir ve hatta belirli durumlarda onu durdurabilir. Tam olarak önlenmesi gereken budur ve tam da bu güvenilir güvenlik ve sorunsuz işleyiş için Yeniköy Elektrikçi tavsiye ve planlamadan projelerinizin bakım ve desteğine kadar tüm süreci göz önünde bulunduran ortağınızdır.

Güvenlik ve güvenilirlik , yoğun akım sektöründe özellikle önemlidir .

Deneyimli ekibimiz, projeniz için tavsiye ve yetkin planlama alır. Kişisel ihtiyaçlarınız ve ilkelerinizden yola çıkarak size özel bir konsept geliştiriyoruz .

Ek olarak, orta gerilim ve alçak gerilim seviyelerinin yanı sıra yüksek gerilim ve alçak gerilim alanlarında kapsamlı ürün bilgisine sahip entegre yüksek gerilim sistemlerinin kurulumunu ve devreye alınmasını destekliyoruz. Talep üzerine, gerekli onay prosedürlerinin işlenmesi dahil.

Tabii ki, tadilatlar, iyileştirmeler ve tabii ki onarımlarla da yanınızdayız.

Ofis kompleksinde BT için elektronikten, iletişim sistemlerine, aydınlatma için güç kablolarının döşenmesine kadar projelerinizi profesyonel, güvenli ve güvenilir bir şekilde ele alıyoruz .

Yeniköy Elektrikçi ile güvenli bir şekilde oynayın. Her anlamda. Çünkü özellikle yüksek gerilim alanında, aynı zamanda orta ve alçak gerilim sistemleri alanında, bizimle her zaman tek bir şeye güvenebilirsiniz: tek kaynaktan bütünsel destek ve önce güvenlik !

Çünkü ilerleme, güvenlik ve güvenilirlik ile sağlanır ve Yeniköy Elektrikçi`yi ayıran tam da budur .Bir yanıt yazın