7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Ulus Elektrikçi | Ulus Mahallesi Elektrikçi Ustanız

Ulus Elektrikçi Kasım 1998’te bina ve endüstriyel teknoloji şirketini olarak kuruldu. Zanaatkarlıkla bağlantılı olarak müşterinin takdiri, hizmet talebi ve yüksek kalite standartları için çabalamak
zanaat işimizin önemli ilkeleridir.

Mesleki yeterliliğe, müşteri dostu olmaya ve son teslim tarihlerine bağlı kalmaya her zaman büyük önem verilmiştir. Çalışanlarımızın ileri eğitimleri kurulduğu yıldan bu yana başarıyla ve sürekli olarak desteklenmektedir. Şirket,
farklı teknoloji alanlarında çeşitli sertifikalara sahiptir ve bu nedenle yüksek bir hizmet kalitesi standardı garanti eder.

Ulus mahallesi elektrikçi; ulus ve çevresinde tam hizmet sunan birkaç şirketten biriyiz.
Hizmet yelpazemiz elektrik, sıhhi tesisat, telefon ve güvenlik kamera teknolojisi alanlarını içerir.

Yenilikçi ve geleceğe yönelik teknoloji (jeotermal enerji, güneş termal enerjisi, ısı pompaları ve yoğunlaştırma teknolojisi, kombine ısı ve güç, kombine ısı ve güç santralleri, fotovoltaikler, kontrollü yaşam alanı havalandırması, KNX teknolojisine dayalı elektrik tesisatı) ve yaşam alanlarının ve banyoların bireysel tasarımı, bugün ve yarın için faaliyet alanlarımızdır. . Bu alanların her biri yüksek nitelikli çalışanlar tarafından kapsanmaktadır.

Neyi seçerseniz seçin, dileklerinizin planlanması ve uygulanması tek elinizde kalır. Ortak şirketler
Bunu göz önünde bulundurarak, sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz ve sizin için orada olmaktan mutluluk duyuyoruz!

İçindekiler

Ulus Elektrikçi |Elektrik tesisatları

Elektrik tesisatındaki başlıca faaliyet alanlarımız:

Her türlü aydınlatma tesisatı, örneğin güvenlik ve acil durum aydınlatması, bilgisayarlı iş istasyonu aydınlatması, salon, depo veya nesne aydınlatması, tümü müşteri odaklı bir şekilde uygulanır; örn. Yüksek verimli LED aydınlatma sistemleri, gün ışığı veya hareket kontrollü.

Yapılandırılmış veri kablolaması, yani veri ağı teknolojisi alanında kablo döşeme ve bağlantı çalışmaları, gerektiğinde CAT kablolarını veya fiber optik kabloları işleyebiliriz.

Her türlü elektrik onarımı.

Ticari, endüstriyel ve kamu tesisleri için aydınlatma planlaması için ışık hesapları.

Bahsedilen hizmetler için planlama, uygulama, ölçüm, dokümantasyon, devreye alma ve gerekirse bakım sunuyoruz.

Endüstriyel montaj

Şirketimiz 20 yılı aşkın süredir endüstriye yönelik elektrik tesisat işleri yapmaktadır. Bu, endüstriyel kabloların döşenmesini, endüstriyel tesislerde aydınlatma armatürlerinin montajını ve kurulumunu ve elektrik sistemlerinin planlanmasını, kurulumunu ve devreye alınmasını içerir. Personelimiz, endüstriyel ışıklar veya özel kablo yolları için özel braketler üretmek ve bunları her yüksekliğe monte etmek üzere eğitilmiştir.

Ulus Elektrikçi | Uydu teknolojisi

Uydu sisteminizi hesaplıyor, oluşturuyor ve ölçüyoruz. Tanınmış üreticilerin sistem bileşenleri. Gelecek için profesyonel montaj ve destek.

Ulus Elektrikçi | Güvenlik teknolojisi

Evinizde kendinizi güvende hissetmiyor musunuz? Yokluğunda sana ne olacağını bilmek ister misin? Yoksa dikkat edilmesi gereken alanlar var mı? O halde sizin için doğru çözüme sahibiz!


Tanınmış üreticilerin kızılötesi veya radyo kontrollü izleme sistemimizle, her zaman resmin içindesiniz. Sistemler ayrıca kayıt cihazları ile donatılabilir.

Telekomünikasyon sistemi

Küçük ofisler için ve sizin için özel sektörde küçük ağlar LAN / W-LAN kuruyoruz.

Veri iletişimi alanında, müşterilerimize en yeni kablo türlerinin, CAT ve fiber optik kabloların yapısal olarak döşenmesini sunuyoruz. Bu kablolar, çok büyük miktarda verinin uzun mesafelerde son derece hızlı aktarılmasını sağlar. Fiber optik ve CAT kablolarının doğru kurulumunu test etmek için modern OTDR ve DSP ölçüm cihazları kullanıyoruz.
Müşterilerimizin talebi üzerine mevcut kablo ağlarını da karakteristikleri açısından kontrol ederiz veya olası hatalar için kontrol ederiz. Bunun için gerekli ölçümler, uygun test raporlarında kullandığımız yazılım tarafından belgelendirilir veya grafiksel temsillerde gösterilir.

Fiber optik kabloları uzatmak veya bağlamak için eklemeler sunuyoruz. Bu özel kablo bağlantı yöntemi, personelimiz tarafından birkaç yıldır başarıyla uygulanmaktadır ve termal ” füzyon ekleyicileri ” ile yürütülmektedir.

Kontrol teknolojisi

Kişisel ihtiyaçlarınız için çözümler bulmanıza yardımcı oluyoruz. Ev veya iş sektöründe olsun. Dışarıdaki ışığı otomatikleştirmek mi yoksa akıllı telefonunuzla her şeyi kontrol etmek mi istiyorsunuz? Öyle olsun. Üretim tesisiniz için süreci daha kolay veya daha verimli hale getiren gereksinimleriniz var mı? 

Şalt yapımı

Şalt tesisi yapımı alanında, müşterilerimiz için elektrik şalt ve kontrol sistemlerini planlayabilir, inşa edebilir, ölçebilir ve devreye alabiliriz. Bunlar, örneğin şunları içerir:

Ana alçak gerilim dağıtıcıları

Alçak gerilim geçiş dağıtıcıları

Alçak gerilim ölçer ve alt dağıtım

Bir yanıt yazın