7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Türkali Elektrikçi – Beşiktaş Uzman Elektrik Şirketi

Türkali Elektrikçi – Şirket Profili

Türkali Elektrikçi 1998 yılında kurulmuş . O zamandan beri çok sayıda işi profesyonelce, zamanında ve müşterilerimizin memnuniyeti için gerçekleştirdik.

Çalışanlarımız düzenli aralıklarla eğitildi ve eğitildiği için ekibimiz her zaman en üst düzeyde ve son teknoloji ile çalışır. 

Ekibimiz 6 kişiden oluşmaktadır. Verilen mesleki yetkinliğimiz ve birinci sınıf çalışmamızla, Beşiktaş bölgesinde sabit ve verimli bir boyutu temsil ediyoruz ve kendimize bu iddiayı önümüzdeki yıllarda sürdürme ve genişletme hedefi belirledik.

Yakında müşterilerimizden biri olursanız çok mutlu oluruz!


Özel, ticari ve endüstriyel müşteriler için elektrik tesisatları

  • Yeni ve eski binalar
  • Aydınlatma teknolojisi
  • Bina sistemi teknolojisi
  • İnterkomlar
  • Anten ve kablo sistemleri
  • Güvenlik kamera sistemleri
  • Elektrikli panjurlar
  • Elektrik sistemlerinin kontrolü, bakımı ve onarımı  
  • ve daha fazlası

İçindekiler

Türkali Elektrikçi – Elektrik mühendisliği için güvenilir muhatabınız

Sistemlerinizi ve binalarınızı yetkin ve güvenilir bir şekilde planlıyor ve uyguluyoruz.

Büyük özveri, yüksek profesyonellik ve bağlılık ile sizin için elektrik mühendisliği alanında çalışmalar yürütüyoruz.

Ev bağlantısından bina otomasyonuna kadar yanınızdayız. Sistemlerinizin ve binalarınızın planlanması, yürütülmesi ve bakımı konusunda size tavsiyelerde bulunmaktan da mutluluk duyarız.

Şişli’deki merkezimizden Şişli ve çevresindeki projeleri yönetiyor ve uyguluyoruz.

Sorularınız için her zaman yanınızdayız. Bize telefon, e-posta veya web sitemizdeki iletişim formunu kullanarak ulaşabilir veya direk arayabilirsiniz .

Türkali Elektrikçi – Elektrik Tesisatı

İhtiyaç duyduğunuz saha güç sistemini, spesifikasyonlarınıza ve fikirlerinize mükemmel bir şekilde uyarlanmış olarak kuracağız. İster kendi evinizde ister endüstride olsun, her uygulama için mükemmel çözümü bulacağız.

Size bireysel, bağlayıcı olmayan bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

Bina otomasyonu

Bina otomasyonu, hem yeni binaların hem de yenilemelerin önemli bir parçasıdır. Buradaki amaç, işlevsel süreçlerin bağımsız olarak yürütülmesini sağlamak veya işlemlerini veya izlenmelerini basitleştirmektir.

Aydınlatmadan gölgelendirmeye ve duman tahliyesine kadar tüm bina teknolojisinin entegrasyonu hizmet kapsamımızın bir parçasıdır.

Kiralık apartmanlar, müstakil / çok aileli evler, okullar, idari binalar, üretim ve depolama salonları, hastaneler veya ofis binaları için bina otomasyonu isteyip istemediğinize bakılmaksızın, mülkünüz için doğru çözümü bulup uygulayacağız.

Bakım ve servis

Eğitimli kadromuz, elektrik sisteminizin son teknoloji ile bakımını yapar.

Elektrik sistemleri, makineleri ve kurulumları için hizmetimiz hakkında sizi bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Bizimle irtibata geçiniz.

Bir yanıt yazın