7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Seyrantepe Elektrikçi | Tam Servis Hizmetleri


Seyrantepe Elektrikçi, çalışanlarının kendilerini rahat hissettiği bir aile atmosferine sahip, deneyimli ve dinamik bir şirkettir. Müşterilerimizi mutlu etmek için işimizde ancak yetkin ve profesyonel çalışanlarla yüksek bir kalite seviyesi sağlayabiliriz. Bu nedenle uzmanlık bilgisine ek olarak dürüstlük, samimiyet ve çalışma keyfine de odaklanıyoruz. 17 Temmuz 1998’de Yaşar YILDIRIM şahıs şirketini kurdu. 20 yılı aşkın mesleki deneyime sahip proje yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Ona göre, olumlu bir çalışma ortamı ve müşterilerle yakın temas, mümkün olan en iyi performansın garantisidir. Seyrantepe Elektrikçi’nin halihazırda 5 çalışanı ve çeşitli alt yüklenicileri bulunmaktadır.

İçindekiler

Seyrantepe Elektrikçi | Gelenek yoluyla uzun vadeli işbirliği


En modern ekipmanları biliyoruz ve kullanıyoruz. Bununla birlikte, en küçük çalışanlarımızın bile bazıları otuz yaşın üzerinde olan yedek parçaları işleyebilmesi müşterilerimiz için değerlidir. Sonuçta, bazı sistemler onlarca yıl dayanır ve bu iyi bir şeydir.

Güçlü ortaklar aracılığıyla en iyi kalite

Hizmet portföyü, endüstriyel kurulumlar, elektrik tesisatları, Güvenlik kamera sistemleri, akıllı yaşam, bakım, onarım çalışmaları, yangın alarmı ve aydınlatma teknolojisi ile cihazların ve elektrik tesisatlarının geçerli VDE yönergelerine uygun olarak test edilmesine kadar uzanmaktadır.

Faaliyetimiz sadece merkezde bulunduğumuz Mecidiyeköy’de değil, Beylikdüzü’nden Tuzla’ya madar  uzanmaktadır. Örneğin Kartal, Maltepe, Zeytiburnu, Esenler veya Beşiktaş’ta yardımımıza ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Seyrantepe Elektrikçi yıllardır Diem Mühendislik , Hatemoğlu, Colins ve diğer birçok önemli büyük şirket veya otel tesisleri, gibi büyük projeler için çalışmaktadır.

Seyrantepe Elektrikçi şirketi müşterileri için iyi bir ağa sahiptir. Size mümkün olan en iyi çözümleri sunmak için her sektörden profesyonel bağlantılarımız var.


20 yılı aşkın deneyim


Tecrübe bizim en iyi öğretmenimizdir. Bu nedenle uzun yıllara dayanan tecrübemizle gurur duyuyoruz. Bilgimiz müşterilerimiz için bir garantidir: Ne hakkında konuştuğumuzu biliyoruz ve ne yaptığımızı biliyoruz. Ve uzun yıllar boyunca müşterilerimiz için ciddi ve öngörülebilir şekilde güvenilir bir ortak olmak istediğimizi biliyoruz:

1990 – 1994: Elektrikçi veya elektrikçi olarak eğitim

1994 – 1997: Kalifiye elektrikçi

1998 – 2021: Usta bir elektrikçi olarak serbest meslek sahibi