7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi Elektrikçi

Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi Elektrikçi teknolojiye duyarlı bir şirketiz ve ticari ve kamu sektörlerinde elektrik tesisatı ve elektrik mühendisliği konusunda uzmanlaştık.

Deneyimli ve kararlı ekibimiz ile müşterilerimize hem esnek hem de yetkin bir destek sağlamak için tüm gereksinimleri karşılayabiliriz. Şirketin diğer uzmanlık alanları arasında Güvenlik kamera sistemleri ve uydu , telefon ve internet teknolojisi  yer almaktadır. Müşteriler, 20 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli elektrik hizmetlerimize değer veriyor.

Kapsamlı servis portföyümüz hakkında genel bir izlenim edinin.

Sisteminizle ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz mu var?
Bizi arayın yardım ediyoruz.

80 yıllık deneyim – başarıya ortaklık


Tecrübemiz ve uzmanlığımız sayesinde, bireysel ihtiyaçlarınız için doğru çözümleri bulabiliriz. 6 çalışanımız 300’den fazla müşteriyle ilgileniyor. Hizmetlerimiz hem sahada hem de işlem merkezimizde yürütülmektedir.

Sistemleriniz çalışmıyor, Bakım zamanı geldi mi yoksa özelleştirilmiş bir sistem çözümüne mi ihtiyacınız var? O halde sizin için ideal ortağız. Elektrik alanında uzun süredir devam eden uzmanlar olarak, güvenilirlik, uzmanlık, bağlılık, hız ve esnekliği temsil ediyoruz.

Sürüşünüz bizim meydan okumamızdır

Kendini adamış çalışanlarımızın yardımıyla her görevi hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlıyoruz. Elektrikli tahriklerin tüm alanına odaklanan köklü profesyonel yeterliliğimiz sayesinde, size kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Böylece tüm işlerin en üst düzeyde sabit bir kalite seviyesinde sorunsuz bir şekilde yürütüldüğünü ve hızlı ilerlemenizi sağlayabileceğimizi biliyorsunuz.

6 çalışan

300’den fazla müşteri

Tam servis

İçindekiler

Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi Elektrikçi – Sizin için buradayız

Elektrik tesisatlarınız için güvenilir ve yetkin bir ortak mı arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz. Son 20 yıldaki sektör tecrübemizin tamamı müşterilerimizin elektrik tesisatlarına da yansıyor.

Hızlı ve esnek tepki veririz

Yerel elektrik tesisatı ortağınızız ve tesislerinizin ve sistemlerinizin gerektiği gibi planlanmasını ve uygulanmasını size sunuyoruz. Kurulumdan sonra bile bakım ve onarım çalışmalarında size destek olmak için yanınızdayız.

Tek bir kaynaktan eksiksiz hizmet

İhtiyaç temelli planlama

Hızlı ve esnek

Onlarca yıllık deneyim

Makinelerinizi tekrar çalışır hale getiriyoruz

Son 20 yıldaki sektör deneyimimizin tamamı müşterilerimizin elektrik tesisatlarına da yansıyor. Yerel elektrik tesisatı ortağınız olarak, size tesislerinizin ve sistemlerinizin gerektiği gibi planlanmasını ve uygulanmasını sunuyoruz. Kurulumdan sonra bile bakım ve onarım çalışmalarında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Arıza durumlarında hizmetimize özel önem veriyoruz çünkü müşteriyi tesis ve sistemleri ile yalnız bırakmamak bizim için önemli.

20 yılı aşkın deneyimden ve derinlemesine uzman bilgisinden yararlanın.

Tecrübeli ve esnek ekibimiz, sisteminizin problemini tespit eder ve hatayı en kısa sürede giderir. Bileşenlerin değiştirilmesi gerekiyorsa, ortak şirketlerimizin yardımıyla kısa vadeli yedek parça tedarikini garanti edebiliriz. Bu sayede sisteminizin üretim kabiliyeti en kısa sürede geri yüklenir.Bir yanıt yazın