7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Keçeci Piri Elektrikçi | İtinalı İşçilik

Keçeci Piri Elektrikçi | Tek bir kaynaktan elektrik, güvenlik kamera ve uydu

Keçeci Piri Elektrikçi , olarak uzun yıllardır elektrik mühendisliğinin ticari ve özel sektörlerinde evdeyiz. Hizmet yelpazesi, güvenlik kamera sistemleri ve uydu kurulumundan, ofis binalarında bilgisayar ağlarının kurulmasına ve aile evinizdeki yüksek kaliteli teknolojinin bütünsel tasarımına kadar uzanır.

Yaptığımız işin genişliği sizi şaşırtmasın!

Konutlardan kiralık mülklere, ticari mülklerden mağazalardan idari binalara kadar konut binaları: Bina teknolojisinin tüm alanlarında yetkin danışmanınızız. Planlama, satış, kurulum ve bakım en iyi ellerimizdedir.

Ekibimiz düzenli olarak eğitim alır ve binaları daha konforlu, daha güvenli ve daha ekonomik hale getiren yenilikçi, çağdaş tekniklerde uzmanlaşmıştır.

İçindekiler

Keçeci Piri Elektrikçi | Aydınlatma Tesisatı

Işık bir amaçtan daha fazlasıdır

Işık sadece parlaklıktan daha fazlasıdır – ruh halimizi, refahımızı ve işimizin etkinliğini etkiler. Binaların aydınlatmasını, insanların içinde kendilerini rahat hissedecekleri şekilde planlıyoruz. Doğal gün ışığını hesaba katıyoruz ve yalnızca gerektiği kadar yapay aydınlatma ekliyoruz. Modern aydınlatma kontrol sistemleri, gölgeleme dahil bunu tamamen otomatik olarak düzenler. Bu aynı zamanda işletme maliyetlerini de düşürüyor.Tabii ki, en son yazılımlarla çalışıyoruz, doğru ışıkları temin ediyor ve tüm sistemi kuruyoruz.

Keçeci Piri Elektrikçi | internet teknolojisi

Artık kablo karmaşası yok: Sistematik bir altyapı oluşturuyoruz

Bugün hemen hemen her dairede bir bilgisayar var. Dijital tatil fotoğrafları, IP üzerinden ses, indirilebilir müzik: İnternet ve ağlar uzun zamandan beri sadece şirketlerde rol oynamayı bıraktı.

En son gelişmenin adı Triple Play. TV, telefon ve internet eve tek bir hat üzerinden giriyor.
Bununla birlikte, bugünlerde çoğu masanın altında kaos hüküm sürüyor – telefon prizinden ofise geçici kablolar, masa üstü cihazlar ve herhangi bir yüzeye monte muhafaza alışılmadık bir durum değil. Eksik olan, tüm odaları içeren, işlevsel olarak güvenilir ve geleceğe dönük yapısal kablolama.

Bu altyapıyı sizin için oluşturuyoruz

Büyük yönetim binasının yanı sıra evde, doktor muayenehanesinde veya hukuk bürosunda

Mevcut düzenlemeler

Yeni binalarda veya tadilat

Telefon sistemleri ve ISDN

Çeşitli üreticilerin telefon sistemlerini teslim ediyor ve kuruyoruz, seçim konusunda size tavsiyelerde bulunuyoruz ve ayrıca devreye aldıktan sonra kapsamlı servis sunuyoruz.

Sizinle birlikte hem özel hem de ticari sektör için çözümler uyguluyoruz:

Analog telefon sistemleri

Sistem telefonları

ISDN

DSL

VoIP

Telefonlar

Keçeci Piri Elektrikçi | Yıldırımdan korunma

Gök gürültülü fırtınalar tehlikelidir – bu yüzden kendinizi ve ailenizi koruyun

Yıldırım nefes kesici bir manzaradır, ancak aynı zamanda tehlikelidir! Flaş yalnızca birkaç santimetre kalınlığındadır, ancak 1 milyon 100 watt ampul gibi bir parlaklığa sahiptir. Yıldırım, fırtına hücrelerinde meydana gelir. Bunların çapı ve yüksekliği birkaç kilometre olabilir. Fırtına hücresinin içindeki güçlü yukarı yönlü akım, pozitif ve negatif yükleri ayırır. Bu, yıldırım olarak algıladığımız bir elektrik boşalmasına yol açar. Ortalama olarak her kilometrekare yılda 4 kez yıldırım çarpmaktadır.

Sonuç, milyonlarca hasardır. Kişisel yaralanmalar da yaygındır. Kazaların çoğu, gök gürültülü fırtınalar sırasında bilgisizlik ve yanlış davranıştan kaynaklanır.

Kendinizi ve ailenizi koruyun. Eviniz için yıldırımdan korunma sistemi kuruyoruz – mevcut standartlara göre ve yüksek kaliteli ürünlerle yetkin bir şekilde!

Eski binaların yenilenmesi | Tadilat

Eski binaları yenilemede uzun yıllara dayanan deneyimimizden yararlanın ve zamandan ve paradan tasarruf edin

Binaları en son teknoloji ile güncel hale getiriyoruz:

Elektrik tesisat yönetmeliklerine göre mevcut elektrik sistemlerinin bakım ve onarımı

Dahili zil ve yangın alarm sistemlerinin kurulumu ve onarımı

Eski binalarda elektrik sistemlerinin yeni kurulumu ve yenilenmesi (örn. Hat yenileme, modernizasyon)

Elektronik atıkların ve çıkarılan malzemelerin uygun şekilde imha edilmesi


Bir yanıt yazın