7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Harbiye Elektrikçi – Uzman Elektrikçiniz

Harbiye elektrikçi, Elektrikçilerimiz neredeyse tüm elektrik sorunlarını çok kısa sürede çözer! Sizin için yirmi dört saat yoldalar, bu yüzden birçok müşterimiz bizi ilk kez aramıyor! Muhtemelen yapabileceğiniz en iyi seçim biziz!

İsteklerinizin yerine getirilmesini sağlıyor ve size uygun, bağlayıcı olmayan bir teklif oluşturuyoruz. Basit bir elektrik bağlantısından kiralık dairenizdeki elektrik sistemini değiştirmeye, şirketler, evler ve kooperatiflerdeki kuruluma kadar. Basitten moderne isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Bize en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızdayız.
365 gün 24 saat elektrik arıza ve tesisat alanlarından tecrübeli ustalarımız hizmetinizdedir.

Eviniz için belirli bir teknolojiye mi ihtiyacınız var veya pratik uygulama için yardıma mı ihtiyacınız var? Yanınızda teknik olarak yetkin, arkadaş canlısı ve uygun fiyatlı bir ortak ister misiniz? Elektrikçi ortaklarımız elektrik kablolarını, telefon sistemlerini, bilgisayar ağlarını, dijital ve analog anten sistemlerini kurar ve onarır.

Şirketimizin ana odak noktalarından biri güvenlik kamera sistemleridir. Bir cctv ustası olarak, sisteminizi planlamak ve inşa etmek için gerekli bilgi birikimine sahip olmak için özel bir eğitimden geçtik.

Ekibimiz, müşterilerimizin isteklerini profesyonel ve pratik bir şekilde gerçekleştirecek uzman bilgi ve deneyime sahiptir. Biz sadece temiz bir kurulum değil, aynı zamanda çok iyi tavsiyeler ve sadece işlerini yapmakla kalmayan aynı zamanda onları anlayan yüksek nitelikli elektrikçiler de sunuyoruz.

Harbiye Elektrikçi Hizmetlerimiz

Yıldırım Elektrik, Harbiye’de klasik elektrik tesisatı alanında dakik, profesyonel, müşteri odaklı ve temiz bir şekilde yürütülen çalışmalarla tanınır. Çoğunlukla uzun süreli çalışanlardan oluşan ekibimiz, modern bir elektrik tesisatı isteklerinizin gerçekleşmesini sağlar. Çalışanlarımız size her zaman en son teknolojiyi sunabilmek için sürekli eğitim almaktadır. Kişisel bir sohbette size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız.

Elektrik tesisatı

Eski binaların yenilenmesi, mevcut elektrik tesisatlarının genişletilmesi, onarımlar. Özel ve ticari müşteriler için müşteri hizmetleri

Güvenlik kamera sistemleri

Mevcut sistemlerde yeni kurulumlar ve onarımlar.

Uydu sistemleri

Mevcut sistemlerde yeni kurulumlar ve onarımlar.

İnterkomlar

Mevcut sistemlerde yeni kurulumlar ve onarımlar.

Görüntülü kapı giriş sistemleri

Mevcut sistemlerde yeni kurulumlar ve onarımlar.

Sıcak su cihazları

Anlık su ısıtıcıları, tezgah altı cihazlar vb. Teslimi ve montajı

Elektrikli ısıtıcılar

Profesyonel ısıtıcılar dahil tüm elektrikli sobaların bakımı ve yenilenmesi

Modern aydınlatma sistemleri

Yaşam ve iş alanlarında yeni aydınlatmanın planlanması ve montajı

Sayaç Panoları

Özel ve ticari kullanım için sayaç sistemlerinin yenilenmesi

Aşırı gerilim koruması

Elektrik sistemi, telefon, kablolu televizyon veya uydu sistemleri için aşırı gerilim koruma modüllerinin montajı

duman dedektörü

Tekli duman dedektörlerinin veya ağa bağlı duman dedektörlerinin teslimi ve kurulumu

Bir yanıt yazın