7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Halıcıoğlu elektrikçi – Yetkili Elektrikçi

Halıcıoğlu elektrikçi, Halıcıoğlu ve çevresinde, Acil elektrikçi servis yanınızda olan bir elektrikçi mi arıyorsunuz?  Doğru Adrestesiniz! Daha fazla aramanıza gerek yok, elektrik ve bilgi teknolojisi için yetkin ve profesyonel  bir şirket buldunuz.

Aile tarafından işletilen bir elektrik şirketi olarak, müşterilerimizi verilen hizmetle memnun etmek bizim için önemlidir. Modern ve esnek bir elektrik şirketi olarak hem özel hem de ticari müşteriler için çalışıyoruz.

Halıcıoğlu Elektrikçi Hizmetleri

Hizmet portföyümüz, elektrik tesisatları, bakım, onarım çalışmaları, aydınlatma teknolojisinden,  uydu ve güvenlik kamera sistemlerine kadar uzanmaktadır.

Faaliyetimiz sadece merkezde bulunduğumuz Şişli Mecidiyeköy’de değil, aynı zamanda tüm İstanbul şehir bölgesinde ve ötesine uzanıyor. Örneğin Beylikdüzü, Pendik veya Gebze’de yardımımıza ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kalite ve müşteri odaklılık

En yüksek kalite hedefimiz, hizmetlerimizle müşterilerimizin uzun vadeli memnuniyetidir. Hizmetlerimizin profesyonelce ve zamanında uygulanması, dürüst ve profesyonel tavsiye bizim için doğaldır.

Enerji ve bina teknolojisi için son derece yetkin bir elektrik teknisyenleri ekibi aracılığıyla elektrik tesisatlarımızın kalitesini ve uzun ömürlü işlevselliğini garanti edebiliriz.

Ayrıca, elektrik tesisatçıları uzun yıllara dayanan mesleki deneyime sahip olan ve sürekli eğitimle en son teknoloji ile güncel kalmaya büyük önem veren usta bir firmayız.

Buradaki odak noktası her zaman kalite ve işimizin verimli ve ekonomik olarak değerli bir şekilde uygulanmasıdır.

Halıcıoğlu’nda bir elektrikçiye ihtiyacınız varsa veya başka sorularınız varsa, bizimle iletişime geçin!

Bir yanıt yazın