7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Yıldırım Elektrik Güvenlik Sistemleri - Biz Kimiz?

Yıldırım Elektrik Güvenlik Sistemleri, Mecidiyeköy elektrikçi, Şişli elektrikçi,Şişli güvenlik sistemleri olarak İstanbul'un tüm alanlarına kaliteli ve üstün müşteri hizmeti sunmaktadır. İstanbul elektrikçisi olarak , işçilik, bilgi, teknik becerimize güveniyoruz. Elektrik taahhüt endüstrisinde beklentileri aşan bir elektrik hizmeti sunan bir firmayız .1998 yılından beri hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetine, meslek etiğine, mesleki standartlarına uyarak uygun fiyatlar sağlamaya çalışmaktır. Halen sürekli büyüyor ve müşterilerimize elektrik hizmeti sunmanın daha iyi yollarını arıyoruz.

Hiçbir proje çok büyük veya çok küçük değildir!

Mevcut bir evdeki yeni bir elektrik prizinden yeni endüstriyel donanımlara kadar ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her türlü işi üst düzey standartlarda yapmak için bilgi tabanına sahiptir. Geleneksel elektrik tesisatlarının yanı sıra Güvenlik Kamera, Uydu, Telefon ve İnternet, Diyafon sistemleri gibi uzman kurulumlar da yapabiliriz. Her projeye esnek yaklaşımımızla, tüm elektrik tesisatlarının zamanında tamamlanmasını sağlamak için çalışma saatleri dışında hizmet sunuyoruz. Bir sonraki elektrik projenizde sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel elektrikçiniz 30 dakikada kapınızda

Yıldırım Elektrik Güvenlik Sistemleri'nde sadece üstün hizmet almakla kalmayıp, bize ihtiyaç duyduğunuzda birisinin her zaman ulaşılabilir olduğunu göreceksiniz. Tüm Elektrik ve diğer servis ihtiyaçlarınızda size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizi arayın.

Uzman Ekibimize Güvenin

            

Ekibimiz, en yeni tesisat teknolojilerini kullanırken, aynı zamanda evinize bakım yaparken aile değerlerini korur.

Müşterimiz Ne Diyor?

- Esra ÖZ

Çok kaliteli ve mükemmel hizmet çok teşekkürler.

- Oktay GÜMÜŞ

Temiz ve güvenilir bir arkadaş. Herkese tavsiye ederim.

- Emre ŞENYURT

Hızlı güleryüzlü çözüm üreten teşekkürler

Referanslarımızdan Bazıları