7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Feriköy Elektrikçi – Uzman Teknisyen

Feriköy Elektrikçi, 1998’den beri Feriköy’deki konut ve ticari binalarda elektrik ev montajları yapıyor. Geçmişten günümüze sorun giderme , ışıkların ve elektrikli cihazların kurulumuna ve güvenlik kamera sistemine kadar  özel ve ticari sektördeki tüm elektrik tesisatı yelpazesini kapsıyoruz . Ve şimdi olduğu gibi, Feriköy’deki elektrikçiler olarak, konfor ve güvenlik yaratmak için en son teknoloji ve ekipmanları kullanıyoruz.

İçindekiler

Feriköy Elektrikçi, olarak Feriköy’deki tüm elektrik tesisatı yelpazesini sunuyoruz.

Tüm elektrik tesisatlarının planlanması ve icrası bizim işimiz. Elektrikçilerimiz, enerji ve bina konusunda eğitimli ve deneyimli elektrikçiler veya elektronik teknisyenleridir .

Feriköy Elektrikçi , Şişli – Mecidiyeköy. Adresindeki mağazamızda önde gelen üreticilerden kaliteli bir ışık anahtarı ve priz yelpazesi sunuyoruz.  Çalışma saatlerimiz: Pazartesi – Cumartesi, 10:00 – 19:00. 

Diğer şeylerin yanı sıra, ayrı lambaları bir araya getiriyor ve eksiksiz aydınlatma konseptleri uyguluyoruz.

Elektrik tesisatı alanındaki hizmet yelpazemiz, doğal olarak,  ışıkların ve avizelerin iç mekanda montajinıda da içerir .

Ayrıca mülk üzerinde veya ev girişi alanında yol aydınlatması, merdiven aydınlatması veya bahçe aydınlatması isteniyorsa veya güvenlik aydınlatma sistemi gerekiyorsa dış aydınlatma da kuruyoruz .

Kayıtlı bir elektrik yüklenicisi olarak, bir elektrik tesisatı üzerinde çalışmak için çeşitli güvenlik gereksinimlerini karşılayacak profesyonel niteliklere ve gerekli profesyonel elektrikçi araçlarına sahibiz .

Feriköy Elektrikçi Video fonksiyonu olan ve olmayan yeni elektrik kabloları ve kapı interkomları kuruyoruz …

Bu örnekler aynı zamanda günümüzde elektrik tesisatı alanının ne kadar karmaşık olduğunu göstermektedir: Elektrik tesisatçıları olarak, tanımlanmış kurulum bölgelerine doğru kesite sahip yeni güç hatları döşüyoruz. Merdiven boşluklarında aydınlatma ile ilgili tesisat devreleri yapıyoruz ve genel kabul görmüş mühendislik kurallarına uygun olarak dağıtım, aşırı akım koruma cihazları, kaçak devre kesiciler, minyatür devre kesiciler ve daha fazlasını yapıyoruz .

Enerji ve bina konusunda uzmanlaşmış eğitimli bir elektrik mühendisi olarak , iç ve dış mekan kullanımı için kapı iletişim sistemleri için elektrik tesisatını yapacağız : İnterkom sistemlerinin ve anahtarsız giriş kontrollerinin ( IP ağlarına entegrasyonu dahil) planlanmasını ve uygulanmasını anlıyoruz .

… ve yeni ağ teknolojisi ve multimedya teknolojisi aracılığıyla iyi bağlantılar oluşturun.

Elektrik tesisatı, ayrıca ağ teknolojisinin kurulumu . Ve sadece ofiste veya diğer ticari mülklerde değil, aynı zamanda özel sektörde de. Çünkü:

Akıllı bina ve ev otomasyonu da elektrik tesisatçıları olarak bizim tarafımızdan mükemmel bir şekilde uygulanmaktadır.

Enerji ve bina teknolojisi için elektrikçilerimiz ve akıllı telefon aracılığıyla kontrol edilebilen, akıllı bina sistemi kurulumuyla ilgilenmekten mutluluk duyuyor.

Aydınlatma kontrolü, panjur ve panjur kontrolü, pencere ve kapı kontakları ve hareket dedektörleri aracılığıyla ısıtma ve havalandırmanın düzenlenmesi, anahtarsız erişim kontrolü ile ve gerekirse hırsızlık ve yangın alarmları için elektrikli bileşenlerle desteklenmiş bir ” Akıllı Ev ” yaratmak için – işte bu Feriköy’da büyük bir bilgi birikimi ve uzmanlığa sahip kalifiye elektrikçiler olarak bizler bunu kolaylıkla yapabiliriz.

Elektrik hizmet şirketi olarak modern elektrik tesisatı ile enerji verimliliği sağlıyoruz.

Elektrik tesisatları şu anda enerji tasarrufu için birçok anlamlı yol sunmaktadır . Örneğin, bir pencere açılınca ısıtmanın kısılmasını veya yeterli gün ışığı olduğunda veya kullanılmayan odalarda aydınlatmanın kapatılmasını sağlayabiliriz. Evde ayrı kullanım alanları için kendi devrelerini kurarak , ancak zaten değiştirilebilir prizlerle enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyoruz. Modern elektrik tesisatı bağlamındaki mevcut seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Feriköy Elektrikçi’yi seçmeniz yeterlidir. Telefon: 0537 375 84 48

Bir yanıt yazın