7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Fatih Elektrikçi – Elektrik Servis Hizmetleri

Fatih elektrikçi olarak; müşterilerimize mükemmel hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Fatih elektrikçi, İstanbul’da birçok ilçeye geniş hizmet yelpazesi sunan , tamamen eğitimli ve sigortalı elektrik teknisyenleri odasına kayıtlı, işini elektrik yönetmeliklerine dayalı olarak yapan, bir elektrik tesisat ve servis firmasıyız. Geçtiğimiz yirmi beş yıl boyunca, detaylara dikkat ederek ve hassas işçilik uygulayarak makul fiyatlarla en kaliteli işi sağlamayı kendimize prensip edindik.

 

İşte bu yüzden yaptığımız tüm işlerimize GARANTİ veriyoruz.

İhtiyacınız ne olursa olsun, elektrik tesisatınızda bir arıza bulmak, yeni bir aydınlatma tesisatı veya güvenlik kamera sistemi kurmak,  Fatih elektrikci’ye güvenebilirsiniz. Sorun giderme, tadilat, yeni inşaat ve endüstriyel çalışma konusundaki tecrübemiz bizi Elektrik Sektöründe Lider konuma getirdi.

Fatih elektrikçi, acil elektrikçi ihtiyaçlarınız için motorize ekibimizle hizmetinizdeyiz

İçindekiler

Fatih Elektrikçi Tesisatı Onarım, Değiştirme ve Kurulum Uzmanları

Fatih elektrikçi, İster yeni elektrik tesisatı veya kablo yenileme ihtiyacınız olsun, ister bir arıza için, Şişli elektrikçilerimiz sizler hazır! Şişli elektrikçilerimiz 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptirler. İhtiyaçlarınız için en uygun çözümü son derece uygun bir fiyata sağlıyoruz. Elektrikçilerimiz belgeli, deneyimli ve sigortalıdır. Elektrik projeniz elektrik teknisyenlerimiz tarafından; elektrik yönetmeliklerin uygun, kalite standartları gereğince işinizin teslimatı sağlanır.

Fatih Elektrikçi Hizmetlerimiz

Şişli elektrikçilerimiz bölgede çeşitli hizmetler sunmaktadır. Güvenilir ve uygun fiyatlı elektrik hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir:

• Elektrik tesisat bakım ve arıza
• İç ve dış aydınlatma
• Data ve telefon tesisatı
• İnternet hat bağlantısı
• Güvenlik kamera sistemleri
• 7/24 Elektrik servisi
• Diyafon tesisatı
• Uydu montaj ve arıza
• Korniş, stir perde vb montaj işleri
• Led aydınlatma
• Malzeme satış ve Tedarik

Zamanınıza Saygı Duyuyoruz

Meşgul olduğunuzu biliyoruz. Sizinle bir saat planlıyoruz ve ofisimizde daima zamanlama veya yönlendirme yapmanız için veya başk bir şey hakkında sizinle iletişim halinde olabilecek bir uzmanımız var.

Ön Fiyatlandırma

İşe başlamadan önce fiyat hakkında size bilgi sunuyoruz.

İç huzur

Teknisyenlerimiz temiz, düzenli ve üniformalı. Tüm Elektrikcilerimiz belgeli, sigortalıdır. Tüm çalışmalarımıza garanti veriyoruz.

Evinizdeki veya iş yerinizdeki elektrik sistemi hakkında bir sorunuz varsa bizi arayabilirsiniz. Ofisimizde sizinle konuşmaya hazır bir elektrik teknisyenimiz var. Ayrıca, tartışmak istediğiniz bir işiniz varsa – bir ışık anahtarı, veya bir elektrik priziyle ilgili sorunu gidermek veya tüm evi yeniden kablolama olsun – size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İşinizi görüşmek veya ücretsiz tahmin için bizi arayabilirsiniz.