7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Etiler Elektrikçi – Elit Elektrik Hizmetleri

Etiler elektrikçi olarak, acil elektrikçi, genel elektrik, güvenlik kamera sistemleri, arıza bakım ve montaj işlerinde destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Etiler elektrikçi, işinin ehli her biri alanında uzmanlaşmış teknisyen kadrosuyla 7/24 hizmetinizdedir.

Acil elektrikçi, durumlarında 0537 375 84 48 numarasını arayarak  teknisyenlerimizden bir tanesi adresinize yönlendirilir.

Etiler elektrikçi, ustalarımız verdiğimiz tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetine ulaşarak, çalıştığımız müşterimize ikinci kez hizmet verebilmeyi öncelik ilkemiz olarak kabul ediyoruz.

PERFORMANSIMIZLA BİR ADIM ÖNDE

Bizimle, her alanda en yüksek kalite standartlarına sahip profesyonel, yetkin bir çalışma bekleyebilirsiniz !

Etiler elektrikçi – Yıldırım Elektrik Güvenlik Sistemleri

Biz Kimiz?

Geleneğe sahip modern ve yenilikçi – müşterilerimiz bizi böyle tanır. Yıldırım Elektrik, 1997’den beri Etiler’deki elektrikçiniz ve elektrik tesisatı ile ilgili tüm sorular söz konusu olduğunda Beylikdüzü bölgesinde en çok aranan kişilerden biri. Müşteriler, planlamacılar ve mimarlarla olan işbirliğimiz, yüksek şeffaflık ve yetkinlik seviyesi sayesinde her zaman ikna edicidir.

Temel yetkinliğimiz, esas olarak ticari ve kamu binalarının elektrik beslemesi ve aydınlatması için eksiksiz sorun çözümleri anlayışında yatmaktadır. Ayrıca her binayı en üst düzeyde güvenlikle donatmak için yangın alarm sistemleri ve hırsız alarm sistemlerini kullanarak güvenlik konseptleri oluşturuyoruz. Ayrıca planlamacıların müşterileriyle yakın diyalog içinde aydınlatma konseptleri oluşturuyor ve bunları tam olarak uyguluyoruz.

Aydınlatmadan görüntülü iletişime kadar akıllı bina otomasyonlu merkezi kontroller , hizmet yelpazemizi tamamlamaktadır .

Neden biz?

Günümüzde ürün fiyatları, arama motorları ve fiyat portalları kullanılarak saniyeler içinde karşılaştırılabilmektedir. Peki ya hizmetleri ve faydaları karşılaştırmak isterseniz?

 

Bizimle, yalnızca yerel bir uzman atölyenin size sunabileceği avantajların tadını çıkarırsınız . Arkanıza yaslanın ve rahatlayın ve ardından sonucun tadını çıkarın. Çünkü ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyor, size kapsamlı ve amaca yönelik tavsiyelerde bulunuyor, birlikte planlıyor ve projenizi sizin için zamanında ve profesyonelce hayata geçiriyoruz

 

Bölgesel uzman bir atölye olarak, uzun yıllardır müşterilerimizin güvenini kazandık. Yalnızca pazar lideri üreticiler ve toptan satış ortaklarıyla çalışıyoruz ve bu nedenle size olağanüstü ürünler, hizmetler ve hizmetler sunabiliriz.

Doğru fiyata kaliteli hizmetin tadını çıkarın