7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Eskişehir mahallesi Elektrikçi | Şişli Elektrik Hizmetleri

Eskişehir mahallesi elektrikçi `ye hoş geldiniz

Sizi web sitemize davet ediyor ve ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz.

Elektrik tesisatı ve dijital hizmetler için yetkili ortağınız olarak, sizi şirketimiz ve hizmet yelpazemizle tanıştırmak istiyoruz.

Şişli Eskişehir Mahallesi Elektrikçi

Modern bilgi ve iletişim teknolojileri günlük hayatımızı belirler, dijital teknolojileri (SMART-HOME) değiştirirken veya genişletirken özel ve kurumsal müşterileri elimizden alma ve planlamadan son genişlemeye kadar destekleme hedefini kendimize belirledik.

Dijital değişiminizi hızlı, uygun maliyetli ve eğlenceli bir şekilde hayata geçirmek için yetkin ve deneyimli bir ekibi yanınıza alıyoruz.

Kendi teknisyenlerimiz size veya müşterilerinize profesyonel müşteri hizmetleri sunar ve her şeyin sorunsuz ve hızlı çalışmasını sağlar.

Hizmetlerimizi Şişli Eskişehir Mahallesi ‘ndeki müşterilerimize Mecidiyeköy’deki ana merkezimizden sağlıyoruz. Buna elektrik tesisatı, güvenlik teknolojisi ve dijital ortamla ilgili hizmetler dahildir.

İçindekiler

Şişli Eskişehir Mahallesi Elektrikçi | Hizmetlerimiz

1   planlama

Yakın işbirliği içinde büyük projeler, tanıtımlar ve kendi evinizi planlıyoruz. Yetkin ekibimiz, projeleriniz için planlama ve kullanım konusunda yılların tecrübesiyle sizi destekler.

2  Kurulum / montaj

İstanbul genelinde kendi çalışanlarımızla projelerinizi kuruyor ve montajını yapıyoruz. Projenizi hızlı, uygun maliyetli ve memnuniyetinize göre tamamlamanız için deneyimli proje yöneticileri sağlıyoruz. Çalışanlarımız, sizden her zaman en iyisini elde etmek için çok çeşitli alanlarda uzmanlaşmıştır.

3  Bakım / Sonrası Bakım

Elbette bir proje tamamlandıktan sonra sizi yağmurda bırakmayacağız. Ayrıca sistemlerinizin bakımı ve sorunlarının giderilmesi konusunda size destek veriyor ve sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.

bir bakışta hizmetlerimiz:

– Özel ve kurumsal müşteriler tarafından elektrik tesisatı, ayrıca güvenlik kamera sistemleri ve uydu sistemleri.

– İnternet ve telefon bağlantılarının planlanması, kurulumu ve bakımı.

– Sunucu yapılarının kurulumu ve bakımı.

– Güvenlik sistemlerinin kurulumu ve bakımı.

– Bina yönetim sistemlerinin kurulumu ve bakımı.

– Endüstriyel hizmet.    

 Akıllı ev

Akıllı ev nedir ?

Akıllı ev dünyasını yaşayın ve evinizi veya şirketinizi geleceğe dönük akıllı evlerle donatın. Ortağımızın akıllı veri yolu kontrolü aracılığıyla yüksek kaliteli malzemeler ve İtalyan tasarımıyla birlikte en son teknolojiyi kuruyoruz. Yeni akıllı ev ekipmanınız ile evinizi akıllı telefonunuza veya mobil cihazınıza bağlayarak ışık, ısıtma ve alarm sistemlerinin fonksiyonlarını birleştirebilirsiniz. Programlanabilir senaryolar ile eve gittiğinizde istediğiniz iyi hissetme faktörünü yaratabilirsiniz. Evinizdeki kendinizi iyi hissetme faktörünü artırmak için ışık, ısıtma, panjurlar ve alarm sistemleri size göre uyarlanmıştır.

Akıllı Ev ile evin tüm işlevlerini istediğiniz zaman, tıpkı ihtiyaç duyduğunuz şekilde, bir düğmeye basarak kurabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Akıllı evinizin güvenliğini sağlamak için sisteminizi sizinle birlikte planlıyor, kuruyor ve devreye alıyoruz. Elbette, ışık senaryolarını genişletmek veya değiştirmek için sistem programlarını kabul edildikten sonra bizden alacaksınız.


Bir yanıt yazın