7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Ergenekon Mahallesi Elektrikçi ( 960 metre yakınında)

Ergenekon Mahallesi Elektrikçi | Şirket Felsefemiz

Şirketimiz, 1999 yılında  Mecidiyeköy’de kurulmuştur.

2003 yılından beri elektrik teknisyenleri Odasının bir parçasıyız. Bu güçlü topluluğun bir üyesi olarak müşterilerimize cazip bir ürün yelpazesini düşük fiyatlarla garantili sunuyoruz. Size sadece yüksek kaliteli elektrikli ürünler sunmakla kalmıyoruz: uzman tavsiyesi ve satışlarının yanı sıra daha fazlasını da sunuyoruz. Nakliye, montaj ve montajın yanı sıra satış sonrası hizmet de bizim için doğaldır.

İçindekiler

Ergenekon Mahallesi Elektrikçi | Elektrik Tesisatı

Daha fazla konfor ve daha düşük maliyetler için iyi düşünülmüş

Bununla birlikte, elektrik tesisatı alanı uzun zamandan beri sadece kabloların döşenmesi ve bağlantı cihazlarıyla sınırlı kalmıştır. Akıllı kontrol teknolojisi ve PC / akıllı telefon / tablet üzerinden modern iletişim elektroniği ile bağlantı, ışık, ısıtma + klima, panjurlar / panjurlar ve bina güvenliğinin uygun kontrolü ile bina kontrolünün temeli haline gelir.

Ergenekon Mahallesi Elektrikçi |Uydu Kurulumu

– çünkü gelecek dijital

Televizyon ve radyo programları ile dijital teknolojinin avantajlarını kullanabilir ve olağanüstü kalite ve çeşitlilikte görüntü ve ses alabilirsiniz.

Dijital uydu teknolojisi aynı zamanda interaktif hizmetleri ve sosyal ağları entegre etmenizi sağlar.

Herhangi bir tatsız sürpriz yaşamamanız için doğru Uydu sistemi ve uygun alıcının seçimi ve kurulumu konusunda size yardımcı olacağız

Aydınlatma Tesisatı

Işığın çalışmasına izin veriyoruz

İster iç ister dış mekan olsun, size kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış geniş bir aydınlatma çözümleri yelpazesi sunuyoruz. Uygulama alanları çeşitlidir.

Özel sektörde, ofiste ve endüstriyel kullanımda ışık önemli bir rol oynar. İş performansı, güvenlik hususları ve refah, odaların veya yüzeylerin aydınlatmasının teknik olarak nasıl çözüldüğüyle yakından ilgilidir.

İster yüksek performanslı LED teknolojisi, ister modern halojen aydınlatma veya verimli enerji tasarrufu sistemleri olsun, ihtiyaçlarınız için ideal çözümü bulacağız.

Mevcut teknolojilerin ustaca kullanılmasıyla, aydınlatma kalitesinden ödün vermeden ışık alanındaki enerji maliyetlerinden% 80’e kadar tasarruf edebilirsiniz.

Sizin için eksiksiz bir aydınlatma konsepti oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Güvenlik teknolojisi

Her yönden güvenli

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre güvenlik kamera sistemlerini bulacaksınız. Akıllı eksiksiz setler ve arayüzler, kapı çağrısını televizyon, bilgisayar veya cep telefonu aracılığıyla rahatça kabul etmenizi sağlar. Böylece her zaman ve her yerde ön kapınızda veya apartman kapınızda kimin olduğunu canlı olarak görme fırsatınız olur.

Çeşitli erişim kontrol seçenekleri size daha fazla güvenlik ve rahatlık sunar. Parmak iziyle basit erişim kontrolü sayesinde artık ev anahtarı gerekli değildir. Sahte anahtarlar ve unutulmuş ev anahtarları artık sizin için sorun değil.

Bir alarm sistemi, güvenlik konseptinizi tamamlar. Size tavsiyelerde bulunuyor ve güvenlikle ilgili tüm bileşenleri birbirine bağlayan çözümler sunuyoruz. Böylece tamamen güvende hissediyorsunuz.

Duman ve yangın alarmları dahil güvenlik konseptinizi oluşturuyoruz. Kendi güvenliğiniz için.
Bizi arayın!

Bilgisayar Ağı

Yapısal kablolama

Ofiste, evde veya hareket halindeyken her zaman iyi ve güvenli bir bağlantınız olması için, tüm bina ağınızı prizler, dağıtıcılar, WLAN ve erişim noktaları ile telefon için tesisatınızı ile planlıyoruz.

Özel sektörde, ev ağınız için ayırıcılar ve yönlendiriciler kurmaktan ve yapılandırmaktan da mutluluk duyuyoruz.

İyi planlanmış, arıza korumalı ve iyi belgelenmiş bir ağdan yararlanın, böylece zaman içinde gereken genişletmeler ve ayarlamalar yönetilebilir ve mevcut kaynaklar mantıklı bir şekilde kullanılabilir.

İster ofisteki iş yerleriniz için ağ oluşturmak, ister ev ağınızı ağa bağlamak için – Ergenekon Mahallesi Elektrikçi ile ağınız ve iletişim gereksinimleriniz için doğru çözümü bulacaksınız.

İletişim

bireysel çözümler

İster modern iletişim çözümleri, ister telefon sistemleri ve IP telefonu olsun: Telefonda ilerleme her geçen gün artıyor.

Kapı diafon, telefon sistemi, akıllı telefon ve tabletinizi uyumlu hale getiriyoruz. Tüm bina teknolojisini bu cihazlar aracılığıyla sizin için erişilebilir hale getirebiliriz, böylece maksimum kullanım kolaylığınız için her şeyi akıllı telefon uygulamasıyla bile çok rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

50’ye kadar katılımcıyla sizin için doğru iletişim sistemini bir araya getirdik – ister özel evler, zanaat işleri, otel sistemleri veya endüstriyel tesisler için.

Aşağıdakiler için sektöre özgü birçok kolaylık fonksiyonuna sahip hazır çözümler sunuyoruz: –
– Eczaneler
– Doktorlar
– Diş hekimleri ve ortodontistler
– Hemşirelik tesisleri
– Oteller ve pansiyonlar
– Avukatlar ve noterler
– Sigorta şirketleri
– Otomotiv ticareti
– Boyacılar ve cilacılar
– Elektrik ticareti
– Çatı ustaları ve Marangoz
– sıhhi tesisat-ısıtma-klima

Bize Ulaşın! İhtiyaçlarınız için mükemmel iletişim çözümü konusunda size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız.Bir yanıt yazın