7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Emniyet Evleri Elektrikçi Kağıthane’deki Ustanız

Emniyet Evleri Elektrikçi; Özel ve ticari sektördeki elektrik tesisatlarınızı planlıyor, uyguluyor ve bakımını yapıyoruz.


Bireysel tavsiyeden, elektrik tesisatınızın profesyonel planlamasına ve kurulumuna ve bakımına kadar, size elektrik ve enerji mühendisliği alanlarındaki tüm hizmetleri tek bir kaynaktan sunuyoruz.

Elektrikçilerimiz, elektrik tesisatının çeşitli alanlarında çok fazla deneyime ve büyük bir teknik uzmanlığa sahiptir. Biz ve hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? O zaman bizi arayın, size tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyarız!

İçindekiler

Emniyet Evleri Elektrikçi Şirketimiz

Emniyet Evleri Elektrikçi, Kağıthane`li elektrikçinizdir. 1998 yılında kurulduğumuzdan beri, Kağıthane ve çevresinde kendimizi sağlam bir şekilde kurduk ve gelişmeye devam ettik. Merkezi konumumuz (Şişli) sayesinde, hızlı ve esnek bir şekilde sizin için buradayız ve kapasitemiz izin verdiği sürece “anında hizmet” olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Ancak sadece hızlı hareket etmek değil, aynı zamanda yüksek kalite ve güvenilirlik, firmamızı sadece deneyimli sahibi ile değil, aynı zamanda şirkette uzun yıllardır istihdam edilen 6 çalışanıyla da öne çıkarmaktadır.

Şirketimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? O zaman bizi arayın, size tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyarız

Hizmetlerimiz

Yeni inşaat, modernizasyon veya onarım olsun: Kağıthane’den Emniyet Evleri Elektrikçi , elektrikli cihazlar, ev kurulumu ve aydınlatma ile ilgili tüm sorularınız için yetkili ortağınızdır. Sobanızı bağlamaktan sofistike bir aydınlatma sistemi kurmaktan başlayarak: Kağıthane’deki yetkin elektrikçiniziz.

 
Aşağıdakilerin eksiksiz kurulumu, bakımı, genişletilmesi ve test edilmesi:

Daireler, müstakil evler, apartmanlar, banyolar, mağazalar, tıbbi uygulamalar, ofisler, depolar vb.

Uydu sistemlerini ve ağları kurma

Sesli / görüntülü interkomların onarımı ve yeniden yüklenmesi

Güvenlik kamera sistemleri

Sabit ve taşınabilir elektrik sistemlerinin testleri

Her türlü elektrik sisteminin onarımı ve bakımı

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Ailenin Sahip Olduğu ve İşlettiği bir şirket

  Garantili Hizmet

  Profesyonel ve Deneyimli

  Deneyimli ve Sigortalı

  7/24 hizmet

Gereksinimlerinizi zamanında ve bütçe dahilinde karşılayabilecek, deneyimli ve güvenilir bir Elektrikçi  arıyorsunuz? Emniyet Evleri Elektrikçi ; on yıllardır Kağıthane’deki’ ticari ve konut müşterilerinin elektrik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 HİZMET . Gururla arkadaş diyebileceğimiz Kağıthane’ye onlarca yıllık hizmetimiz sırasında, eski müşterilerimizden oluşan uzun bir listeye yardımcı olduk. Sizi, sıkı çalışmamızı ve adanmışlığımızı gösteren bazı müşteri referanslarını okumaya davet ediyoruz.

HIZ . Telefonu alın ve keşfimizi tamamlamak için 24 saat içinde orada olacağız. Saha araştırmasının ardından 24 saat içinde yazılı bir tahmin yapılacaktır. Emniyet Evleri Elektrikçi’nin bir müşterisi olarak, proje son tarihinizi zamanında ve bütçeye uygun şekilde karşılamanın 1 numaralı hedefimiz olduğundan emin olabilirsiniz.

 MALİYET . Hizmet ve ürün bütünlüğünden ödün vermeden rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Yerel rakiplerimizden daha düşük  ücretlerlerle günün her saati nitelikli elektrikçiler sağlıyoruz.

TÜM ELEKTRİK İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TEK İLETİŞİM. Elektrikci724, doğru çözümleri seçmenize ve uygulamanıza yardımcı olabilir. Bugün bizi arayın!

Bir yanıt yazın