7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Duatepe elektrikçi – Kaliteli hizmet

Duatepe elektrikçi, Elektrik tesisatlarıyla ilgili her şeyi hızlı ve profesyonel bir şekilde halledebilecek güvenilir bir elektrikçi mi arıyorsunuz?  O halde sizin için doğru kişiyiz. Şirketimizde yüksek eğitimli çalışanlar, endişelerinizin hızlı ve en yüksek kalitede çözülmesini sağlar. Acil servisimize günün veya gecenin her saatinde ulaşabilirsiniz. Yılın 365 günü, günde 24 saat size yardımcı oluyoruz.

Elektrik kesinti yaşıyorsanız, iyi tavsiyenin pahalı olması gerekmez. Tecrübeli elektrikçiler olarak elektrik hatlarını planlıyor, döşüyor ve panolar, devre kesiciler ve güç koruma cihazlarını kuruyoruz.

Sorununuzu bize bildirin:

Sorunu çalışanımıza mümkün olduğunca net bir şekilde ve size ne olduğunu anlatın.

Tavsiye al:

Personelimize telefonla hangi hizmetleri kullanmak istediğinizi bildirin.

Elektrikçinizle tanışın:

Toplam miktar hakkında önceden bilgilendirileceksiniz ve kendinizi kötü sürprizlerden kurtaracaksınız.

En iyi hizmeti alın:

Tüm hizmetler için yüksek düzeyde müşteri hizmetleri için çalışıyoruz ve isteklerinizi uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Duatepe Elektrikçi – Hizmet Yelpazesi

ELEKTRİK TESİSAT VE ELEKTRİK
ALANLARINDA ÇOK YÖNLÜ DESTEK

Hizmet yelpazemiz, elektrik mühendisliği ve elektriğin tüm üst düzey alanlarındaki hizmetleri içerir. Tavsiyeden  planlamaya, uygulama ve bakıma kadar , güvenlik teknolojisi ,  iletişim  ve  aydınlatma sistemleri teknolojisi alanlarındaki özel gereksinimleriniz ve özel istekleriniz  baştan dikkate alınır.

Kapsamlı desteğimiz ile  projelerinizin uygulama ve yürütülmesinde elektrik tesisatı, güvenlik kamera sistemleri ve konusunda uzman ekiplerimizle yanınızdayız. İster eski binaları yenilemek , ister mevcut sistemleri genişletmek veya yenilerini  inşa etmek olsun  , size tüm hizmetleri tek bir kaynaktan sağlıyoruz.

Elektrik tesisat / güç sistemleri ve onarımları

Elektrikli aydınlatma ve güç sistemlerinin montajı yıllardır en önemli görevlerimizden biri olmuştur. Düzenli inceleme ve bakım çoğu durumda kanunen zorunludur ve tarafımızca da gerçekleştirilebilir. Bu şekilde, önleyici bakım ile uzun vadede gereksiz maliyetlerden tasarruf etmiş olursunuz.

Proje planlama, danışmanlık, satış, kurulum, servis

İlk danışmadan kullanıma hazır kuruluma kadar, evdeki elektrik tesisatı ile ilgili her şeyi geniş bir yelpazede sunuyoruz. Sorununuza en uygun çözümü bulmanız için size alternatifler göstereceğiz.

Güvenlik kamera sistemleri

Günümüzde artık zorunlu hale geldi diyebiliriz. Güvenlik kamera sistemleri günümüzde en önemli delil unsurlarından birisidir. Caydırıcılık ve kontrol etme gibi avantajlarının yanı sıra en uygun güvenlik elemanları diyebiliriz.

Anten, televizyon ve uydu sistemleri

Uydu veya TV sisteminizi, evde veya kiracılarınız için parazitsiz yayın alabilmeniz için kuruyor ve bakımını yapıyoruz.

Veri ağları ve PC sistemleri

Dijitalleşmenin arttığı zamanlarda, güvenilir internet bağlantıları ve istikrarlı veri ağları işletmeler için önemli bir temel oluşturmaktadır. Buradaki başarısızlıklar, gereksiz maliyetlere yol açabilir. Teknik altyapınızın profesyonel ve istikrarlı bir şekilde kurulmasını sağlıyoruz.

Yıldırımdan korunma

Güçlü elektromanyetik alanı nedeniyle yıldırım kablolarla dolaylı olarak bir binaya bağlanabilir ve hasara neden olabilir. Yüksek kaliteli elektronik cihazlarınızı korumanız için size tavsiyelerde bulunuyor ve destek oluyoruz.

Ayrıca sunuyoruz …

Telefon sistemleri (analog, ISDN, VOIP)

Montaj işleri

Özel ısıtıcılar, ısı geri kazanımlı ve iklimlendirmeli hava ısıtma sistemleri elektrik tesisatları

Aydınlatma sistemleri

Telefon santral kurulumu

Bir yanıt yazın