7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Çukur Mahallesi Elektrikçi – Beyoğlu’ndaki Elektrikçiniz

Çukur Mahallesi Elektrikçi olarak; Projenizin başarılı olmasını istiyoruz

Size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız!

Yeni bir proje planlıyorsanız, İnternet veya broşürler genellikle yeterli ilk bilgi kaynaklarıdır. Ancak bir noktada bir proje daha ayrıntılı olarak tartışılmalıdır, bu nedenle kişisel iletişim idealdir. Size ve endişelerinize çok zaman ayırıyoruz. Uzman tavsiyemiz ile projenizi başarıyla uygulayabileceksiniz. Söz!

Hemen bizimle bir randevu alın. Bizi arayın ya da email gönderin. Ardından istekleriniz ve sorularınız için yeterince zaman ayıracağız.

İçindekiler

Çukur Mahallesi Elektrikçi | Profesyonel. Vicdanlı. Adil.

Bu biziz

Profesyonel tavsiye, profesyonel ve zamanında uygulama, yüksek kaliteli markalı ürünlerin kullanımı ve kalifiye zanaatkarlar tarafından kaliteli çalışma: bunlar bizim standartlarımızdır.

Profesyonel tavsiye
Size bireysel çözümler sunabilmek için, tam teknik ve profesyonel yeterliliğimizi getiriyoruz. Birlikte dinlemek, tavsiye vermek, ilgilenmek ve sizin için mümkün olan en iyi çözümü bulmak – sadece satış yapmak değil: Bu bizim için profesyonel tavsiye demektir.

Profesyonel ve zamanında uygulama İşimizin profesyonelce
yürütülmesi ve kararlaştırılan son tarihlere uyulması elbette bizim için bir konudur.

Yüksek kaliteli markalı ürünler
Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için, sadece lider üreticilerin yüksek kaliteli markalı ürünlerini kullanıyoruz.

Yetenekli ustadan
kaliteli çalışma Yetenekli ustalar tarafından yapılan profesyonel çalışmalarımız sayesinde size en yüksek düzeyde uzmanlık ve kaliteyi garanti ediyoruz.

Beyoğlu Çukur Mahallesi Elektrikçi | Bir bakışta hizmetlerimiz

 Tüm elektrik sorunları tarafımızca profesyonelce işlenir. Herhangi projeniz varsa veya problemle karşılaştığınızda, bizi aramanız yeterlidir. Veya bizi ziyaret edin. İsteğiniz için doğru çözümü bulacağız.

Elektrik tesisatı

Bizimle güvende kal!

Elektrik tesisatı alanında size tam hizmet yelpazesi sunuyoruz. Yeni kurulum, onarım veya bakım fark etmeksizin: Türü ve boyutu ne olursa olsun projenize özen gösteriyoruz.

Yeni bir bina veya yenileme mi planlıyorsunuz? Ayrıca bina projenizin güvenilir ve profesyonel bir şekilde planlanması ve uygulanmasında size destek oluyoruz.

planlama

Özel bir evde başarısız bir elektrik tesisatı birçok rahatsızlık yaratır. Daha sonra priz veya kanal çekmek çok maliyetlidir. Bu nedenle, tüm dilekler önceden kalifiye bir uzmanla görüşülmeli ve planlamada dikkate alınmalıdır. Aşağıda, dikkate alınması gereken birkaç yönü listeliyoruz.

Prizler

Evde daha sonra ihtiyaç duyacağınız mümkün olduğunca çok cihaz için prizler planlayın – artı spontane görevler için kullanabileceğiniz rezervler, ör. B. cep telefonunun şarj edilmesini veya bir el mikseri kullanabilir.  

İnternet erişimi ve ağ

Profesyonel ve özel olarak, bugün neredeyse hiçbir şey İnternet olmadan çalışmıyor. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bir internet bağlantısı mümkündür. Bu yatırımdan uzun süre faydalanmanızı sağlamak için bilgisayar ağının kablolaması mantıklı ve iyi düşünülmüş olmalıdır.

Geleceğe bağlı kalın!

Geleceğe yönelik yerel ağlar, genellikle saniyede bir gigabit bant genişliğine sahip Ethernet sistemleri olarak tasarlanır. Yüksek performanslı bir dağıtıcı, tüm arabirimlerde optimum yürütmeyi sağlar.

En iyi durumda, yapılandırılmış bir ağ tüm iletişim amaçlarını birleştirir: bilgisayar, İnternet, telefon, IP üzerinden Ses (İnternet telefonu), vb. Bağlantıların yeniden atanması gerektiğinde merkezi bir yama paneli yardımcı olur, örn. B. bir çalışanı taşırken.

Dikkatli planlama ve uygulamanın yanı sıra kurulu ağ sistemlerini kontrol etmek önemlidir. Size kapsamlı bir şekilde tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız.

Ev kontrolü | Ev Otomasyonu

Ev kontrolü ile birçok görev otomatik hale getirilebilir. Uzaktan kumandayı veya akıllı telefonunuzu ve tabletinizi kullanarak panjurları ve panjurları açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca yatağa girdiğinizde veya evden çıktığınızda tüm aydınlatmayı merkezi olarak kapatabilirsiniz.

Kontrol kabini yapısı

Evinizin kalbi: kontrol kabini

Şartnamelerinize göre kontrol kabinleri ve devre şemaları için montaj resimleri üretiyoruz. Parça listeleri, kablo listeleri ve terminal planlarını detaylı ve anlaşılır bir şekilde oluşturuyoruz.

Kontrol kabinleri seçtiğiniz bir renge boyanmış olarak mevcuttur. Ayrıca paslanmaz çelik versiyonlarımız da mevcuttur. Bunlar, gıda endüstrisi gibi hijyenik açıdan hassas alanlar için uygundur.

İnşaat planlarımızı onayladıktan sonra, sistemi en modern yöntemleri kullanarak inşa etmeye başlayacağız. Ulusal ve uluslararası standartları ve düzenlemeleri dikkate alıyoruz

Güvenlik kamera sistemleri

Güven iyidir, kontrol daha iyidir

Güvenlik kamera sistemleri için sistem kurucusuyuz. Güvenlik kamera sistemleri hakkında yetkin uzman tavsiyesine ek olarak, size aynı zamanda gerekli malzemeleri de sunuyoruz. B. kızılötesi uyumlu siyah beyaz ve renkli kameralar, dome veya İP kameraları ve ayrıca ekstrem koşullarda özel uygulamalar için uygun aksesuarlar (örn. Kameraları dış alanlara takarken).

Elbette, size video kontrol merkezlerinin ve dijital görüntü depolama sistemlerinin profesyonel kurulumlarını da sağlayabiliriz. Görüntü sinyali iletimleri ve telemetri kontrolleri (2 telli ve fiber optik teknolojisi ile) ve ayrıca telekomünikasyon ağları (intranet ve internet, ISDN, PSTN, GSM) ile ilgili sorularınız için de muhatabınızız. EMA ve erişim kontrol çözümleri ile birleştirilmiş karmaşık sistemler de ekibimiz için rutin bir süreçtir.

Guvenlik ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa ve evinizin veya şirket binanızın profesyonelce izlenmesini istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Sizin için burada olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Diafonlar

Evinizde güvenlik ve konfor

Kapı interkomlarının kurulumunda uzmanız ve doğru diafonu seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İhtiyaçlarınızı (örn. Bir hareket dedektörü veya kameralı bir interkomun mantıklı olup olmadığı, evde kaç istayon ihtiyacınız olduğu vb.) Belirliyor ve sisteminizin planlanması, kurulumu ve bakımıyla ilgileniyoruz.

Bir interkomla ilgileniyor musunuz? Sadece bizi arayın, sorularınızı bekliyoruz.Bir yanıt yazın