7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Cihannüma Elektrikçi | Tam Hizmet

İçindekiler

Cihannüma Elektrikçi Hakkımızda – tek kaynaktan eksiksiz hizmet!

 Cihannüma Elektrikçi şirketi 1998 yılında kuruldu. Ekibimiz uzun süredir devam eden ve motive olmuş elektrik uzmanlarından oluşmaktadır. Ek olarak, düzenli olarak ekibimizi güçlendiren ilgilenen çıraklar yetiştiriyoruz.

Kalifiye iki ekip arasındaki yakın işbirliği sayesinde size şunları sunuyoruz:

Yetkili danışmanlık

Bina projeniz için eksiksiz çözümler

Profesyonel uygulama

Esnek müşteri hizmetleri

Dileklerinizin yerine getirilmesi konusunda size detaylı tavsiyelerde bulunuyoruz. Kalite ve bireysellik size verdiğimiz sözdür. Bu nedenle sadece tanınmış şirketlerle çalışıyoruz. 

Cihannüma Elektrikçi | Elektrik tesisatı

Daha fazla konfor ve güvenlik için elektrik tesisatları

Priz ve aydınlatmadan kapsamlı elektrik tesisatına kadar size pratik, enerji tasarruflu ve modern çözümler sunuyoruz. İsteklerinizin yerine getirilmesi hakkında size detaylı tavsiyelerde bulunuyoruz ve ayrıca odada gelecekteki olası kullanımları önceden düşünüyoruz.

Kalite, güvenlik ve bireysellik iddiamızdır. Bu nedenle sadece tanınmış şirketlerle çalışıyoruz.

Cihannüma Güvenlik kamera sistemleri

Daha fazla güvenlik ve rahatlık için video sistemleri

Güvenlik kamera sisteminin nedenleri , olası kullanımlar kadar çeşitlidir. Ev içi kullanım için basit sistemlerden ticari operasyonlarda güvenlik izlemeye , yüksek güvenlik alanındaki çözümlere kadar her ihtiyaca uygun bir model vardır.

İşlevsel seçenekler o kadar çoktur ki, sistem tüm ihtiyaçları karşılar. İster gündüz veya gece çalışması, ister bireysel sıra kayıtları veya hareket halindeyken mobil cihazlardan görüntülerin kullanılabilirliği.

Video izleme gereksinimlerinizi tartıştıktan sonra, sizin için doğru sistemi bulacağız.

Cihannüma Elektrikçi | Aydınlatma sistemleri

Aydınlatma sistemleri – doğru ışık kullanımı

Çeşitli kullanımlar için aydınlatma sistemleri sunuyoruz :

Ofis iş istasyonunda ergonomik kriterlere göre aydınlatma

Satış odaları ve vitrinler için vurgulu aydınlatma

Işıkların üretimde ve açık havada kullanılması

Yüksek gereksinimleri olan ortamlar için armatürler (IP 66’ya kadar ve patlamaya karşı korumalı alanlar)

Enerji maliyetlerini düşürmek ve konforu artırmak için EIB teknolojisini kullanan gün ışığına bağlı aydınlatma kontrolü

“Işık gereksinimlerinizi” bize bildirin, size bağlayıcı olmayan bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

Telefon ve ağlar

Eviniz için iletişim ve esneklik

Telefon prizleri, internet bağlantısı, PC ağları tüm odalarda tam erişilebilirlik sağlar. Modern teknolojinin çeşitli olanakları, karmaşık kablo döşeme olmadan hızlı iletişimi kolaylaştırır.

İster yazıcı ağı ister sabit sürücü bağlantıları olsun – esnek olun ve kendinizi tek bir odayla sınırlamayın. Verilerinizi ihtiyaç duyduğunuz yerde radyo veya güç kaynağı aracılığıyla alabilirsiniz.

Uydu sistemleri ve anten teknolojisi

Anten teknolojisi – en iyi sinyal alımı için

Radyo ve televizyon programlarının yayınındaki değişiklik, uydu sisteminizin veya anten teknolojinizin ayarlarının sürekli olarak ayarlanmasını gerektirir .

Hangi seçenekler var, bunları nasıl kullanabilirim ve hepsinden önemlisi ihtiyaçlarım için en iyisi nedir? Bu soruları her zaman güncel ve en son teknolojiye uygun olarak cevaplıyoruz.

Profesyonel tavsiyeye ek olarak, elbette sisteminizin kurulumunu ve düzenli bakımını da “her açıdan sorunsuz bir paket” olarak alacaksınız.

Karmaşık olmayan ve hızlı devreye alma için
yetkin ortaklarımızla el ele çalışıyoruz:

Hırsızlığa karşı koruma

Alarm sistemleri aracılığıyla hırsızlığa karşı koruma

Her yıl on binlerce vatandaş ev hırsızlığının kurbanı oluyor. Çoğu durumda, pencere ve kapılardaki güvenlik önlemleri güncelliğini yitirmiştir veya hiç yoktur.

Evinizi modern hırsız korumasıyla koruyun . Bir algılama alarm sistemi zaten bir var caydırıcı etkisi .

Kurulum karmaşık değildir ve herhangi bir zamanda da yapılabilir. Bir acil durum çağrısının otomatik iletimi veya video kaydı ile kombinasyon gibi çeşitli isteğe bağlı işlevlerle donatılmış olarak, eviniz için büyük ölçüde ek güvenlik elde edersiniz.

Kapı iletişim sistemleri

Daha fazla güvenlik ve rahatlık için kapı interkom ve görüntülü sistemler

Modern kapı iletişim sistemleri çok sayıda işlevi bir araya getirir.
Klasik diafona ek olarak, ışık ve video gözetiminin çalışması entegre edilebilir. Bütün bunlar zarif bir tasarımda paketlenmiştir.

Operasyon sabit veya hareketli olabilir. Örneğin, hareket halindeyken kapı zilinizi kimin çaldığını görmek için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanabilirsiniz. Ön kapı anahtarını aramak da geçmişte kalmış olabilir. Akıllı telefonunuzdaki özel bir uygulama ile girişteki bir alıcı varışınızı kaydeder ve giriş kapısını açar.

Tüm bunlar, modern kapı iletişim sistemlerinin birçok olasılığından yalnızca bir alıntıdır . Kişisel gereksinimleriniz için hangi işlevlerin anlamlı olduğunu ayrıntılı bir danışmada bulmak için sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Tüm dilekler için doğru model:


Bir yanıt yazın