7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

CamiiKebir Elektrikçi CamiiKebir`de Elektrikçi Ustası

CamiiKebir Elektrikçi ‘nin ana sayfasını ziyaret ettiğiniz için çok memnunuz. Sizleri burada firmamız ve geniş elektrik mühendisliği hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmek istiyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir uzman bilgimiz ile müşterilerimize hazırız ve planlamadan uygulamaya kadar onlara eşlik ediyoruz. Tüm görevler, eğitimli ve kararlı ekibimiz tarafından profesyonelce ve programa uygun olarak gerçekleştirilir. Her zaman müşterilerimizin istek ve fikirlerine odaklanıyoruz.

İçindekiler

CamiiKebir Elektrikçi – Hizmetlerimiz

Burada sizi CamiiKebir Elektrikçi ‘nin çeşitli hizmetleriyle tanıştırmak istiyoruz.

Aramanızı dört gözle bekliyoruz!

Elektrik tesisatları

Güvenlik kamera sistemleri

Endüstriyel tesisler

Gerilim şalt sistemi

Orta gerilim sistemleri

Uydu kurulumları

Akıllı ev

Yangından korunma teknolojisi

Güvenlik teknolojisi

Telefon ve internet tesisatları

Güvenlik tavsiyesi

BT uzmanı kurulumları

Tavsiye, planlama


Biz senin için buradayız!

ELEKTRİK TESİSATI:CamiiKebir Elektrikçi ‘nin ana işi elektrik tesisatıdır. Özel inşaatçılardan büyük sanayi şirketlerine kadar, elektrik tesisatlarının planlanması, projelendirilmesi ve yürütülmesi ile ilgili tüm sorularda uzman olarak tüm müşterilerin yanındayız. Elektrik sisteminizin gelecekteki gereksinimlere dayanabilmesi için bilgi birikimimizi hizmetinize sunuyoruz ve müşteriye özel taleplere yanıt vermekten mutluluk duyuyoruz.

HASTANE TESİSATLARI:

Özellikle uzmanlık alanlarımızdan biri olan hastane kurulumlarında sorunsuz sipariş işleme, kesinlikle güvenilir sistemlerin zamanında tamamlanması için bir ön koşuldur. Elektrik tesisatlarının insan hayatının korunması ve muhafazası ile hastane personelinin günlük işlerinde etkinlik açısından planlanması, tavsiyesi ve uygulaması sunuyoruz.

Tabii ki, bilgi birikimimizi ameliyathanelerdeki, yoğun bakım ve hasta koğuşlarındaki, doktor muayenehanelerindeki ve diğer tıbbi tesislerdeki elektrik tesisatı için de kullanıyoruz.

ENDÜSTRİYEL TESİSLER:

Endüstriyel tesislerin profesyonel inşaatı, bakımı ve onarımı CamiiKebir Elektrikçi ‘nin yetkinliklerinden biridir. Şalt ve ana güç dağıtıcılarından karmaşık kontrol mühendisliğine kadar tüm kontrol mühendisliği görevlerini yerine getiriyoruz.

ORTA VE DÜŞÜK GERİLİM ŞALTERLERİ:

Mevcut orta ve alçak gerilim şalt cihazlarının bakımını yapmak ve onarmak ve yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel yeterlilik ile yeni, geleceğe yönelik sistemler inşa etmek hedefimizdir.

OTOMASYON – KURULUMLAR:

Otomasyon sistemleri, ister bir ofis binasında, ister endüstriyel bir binada veya bir evde olsun, ısıtma ve havalandırma, panjur, ışık, ses, telefon, PC ve güvenlik teknolojisinin merkezi kontrolünü sağlar. Sertifikalı bir Otomasyoncu olarak, Otomasyon kurulumlarını planlıyor, kuruyor ve bakımını yapıyoruz.

YANGINDAN KORUNMA VE GÜVENLİK TEKNOLOJİSİ:

Yangın algılama ve alarm sistemleri, hem özel hem de ticari binalarda can ve mülkü korur. Çok güvenilir olmaları ve sürekli çalışması gerekir. Koşullar ne kadar olumsuz olursa olsun, izleme isteğiniz engellenmemelidir. Yangın algılama ve alarm sistemlerinin profesyonel montajı ve bakımının yanı sıra koşullara en uygun şekilde uyarlanmış bir boyutlandırmayı görevimiz olarak görüyoruz.

Hizmet kapsamımız ayrıca duman ve yangın kapıları için yıldırımdan korunma ve açık tutma sistemlerinin kurulumunu, kaçış yollarında kaçış kapısı kontrollerini, güvenlik aydınlatmasını ve kaçış yolu işaretlerini içerir.

EDP ​​- ÖZEL TESİSATLAR:

Ağlardaki işyerlerini veya bilgisayarları birbirine bağlıyoruz. Hizmet kapsamımız ofis ağlarını, şirket genelindeki ağları veya bina içi ağları içerir. Kablolamayı Avrupa standardı EN 50173’e göre uyguluyoruz.

Bu standart, evrensel olarak kullanılabilen ve uygulamadan bağımsız ağları destekler ve böylece geleceğe dönük bir ağ kurulumu sunar.

Bir yanıt yazın