7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Beşiktaş Yıldız Mahallesi Elektrikçi

Beşiktaş Yıldız Mahallesi Elektrikçi – Şirket Hakkında

Orta ölçekli bir şirketiz ve sadece yeni binalarda elektrik tesisatı yapmakla kalmıyor, aynı zamanda dönüşümler ve tadilatlar konusunda size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Makinelerde bakım çalışması veya elektrikli cihazlar için müşteri hizmetleri olsun, ekibimiz her zaman yanınızdadır. Danışmanlık, proje planlama, kurulum ve servis gibi tüm alanları her zaman yalnızca yoğun ve kişisel destekle en iyi şekilde çalışabilen genel bir proje olarak görüyoruz. Güvenilirlik, hizmet odaklılık, yenilikler ve tavsiyelerin dört direği başarı formülümüzdür.

Elektrik mühendisliğinin ötesinde müşterilerimizin ilgilendiği tüm sorular için irtibat noktasıyız. Mağazamızdan ürünler talep üzerine teslim edilebilir, bağlanabilir ve işletmeye alınabilir. Eski cihazlar bizim aracılığımızla imha edilebilir.

Yeniliklere açığız. Tarafımızdan teslim edilen veya monte edilen en son ürünleri ve teknolojileri alırsınız. Çalışanlarımızın sürekli eğitimi, yüksek düzeyde yetkinliği garanti eder.
Danışmanlık ana odak noktamızdır. Bizim için müşteriye yakınlık belirleyicidir. Ortaklık ve yetkinlik ruhu ile planlama aşamasından işin tamamlanmasına kadar yanınızda olmak istiyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

İçindekiler

Neden biz?

Günümüzde ürün fiyatları, arama motorları ve fiyat portalları kullanılarak saniyeler içinde karşılaştırılabilmektedir. Peki ya hizmetleri ve faydaları karşılaştırmak isterseniz?

Bizimle, uzman bir elektrikçinin size sunabileceği avantajların tadını çıkarırsınız . Arkanıza yaslanın ve rahatlayın ve ardından sonucun tadını çıkarın. Çünkü ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyor, size kapsamlı ve amaca yönelik tavsiyelerde bulunuyor, birlikte planlıyor ve projenizi sizin için zamanında ve profesyonelce hayata geçiriyoruz.

Bölgesel bir ticaret şirketi olarak uzun yıllardır müşterilerimizin güvenini kazandık. Yalnızca pazar lideri üreticiler ve toptan satış ortaklarıyla çalışıyoruz ve bu nedenle size olağanüstü ürünler, hizmetler ve hizmetler sunabiliyoruz.

Güvenlik

Garanti

Sürdürülebilir iş deneyimi

Sürekli müşteri hizmetleri eğitimi ve özel marka eğitimi

Markalı ürünlerin tutarlı kullanımı

Acil bir durumda hızlı yardım

Zaman tasarrufu

Bölgesel yerel bilgi

Uzman şirkette yerel iletişim

Kapsamlı tavsiye

Yılların mesleki deneyimi

Kısa macera

Sorumluluk

Bölgesel ekonominin güçlendirilmesi

Kaynak tasarrufu sağlayan ürünler için öneri

Kaynak tasarrufu sağlayan lojistik

Üretimde de çevre koruma

Sosyal Sorumluluk

Konfor

Zamanında teslimat, hi

Yerel iletişim

Yerinde danışmanlık

Kalıcı görüntü taahhüdü

Güvenilir planlama

Tasarruf


Adil ürün fiyatları

Kaliteli ve hızlı hizmetler

Bölgesel yakınlık

Ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı

Beşiktaş Yıldız Mahallesi Elektrikçi – Hizmetlerimiz

Şirketimizin elektrikli ekipman alanındaki performansı

Elektrik tesisatı, yenilenebilir enerjiler veya genel olarak bina teknolojisi ile ilgili tüm sorularınız için yetkin ve güvenilir bir irtibat kişisi arıyorsanız, yanıt için herhangi bir kayıp yaşamıyoruz. Sadece uzmanlaşmakla kalmadık, aynı zamanda her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek zorlu görevler için size yetkin bir ekip sunuyoruz.

Eski binaların modernizasyonu:

Eski dairenizi, komple bir evi veya ticari bir mülkü modernize etmek ister misiniz?
Elektrik tesisatını unutmayın!

Mülkünüze geliyoruz ve size yerinde tavsiyelerde bulunuyoruz. Size bağlayıcı olmayan bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız. Elektrik tesisatınız elbette en son yönetmeliklere ve genel teknoloji kurallarına uygun olarak tarafımızca yapılacaktır.
Talep üzerine, bir kabul raporu alacaksınız.

Elektrik sistemlerinin bakımı ve servisi:

Kiracılarınız, sigorta şirketiniz ve her halükarda kendiniz elektrik tesisatınızın güvenliği konusunda bize güvenebilirsiniz.
Elektrik sistemleri düzenli aralıklarla kontrol edilmeli ve bakımı yapılmalıdır.

Uydu sistemleri:

Kablolu TV sağlayıcısına aylık bir ücret ödemek istemiyor musunuz?
Kendi bağımsız uydu sisteminizle, yasal yayın ücretleri dışında herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Ve bir uydu sistemine ne kadar çok katılımcı bağlanabilirse, sistem o kadar ucuz olacak ve birkaç yıl içinde kendini amorti edecektir.
Kablo bağlantısının ücretleri önümüzdeki birkaç yıl içinde artmaya devam edeceğinden, iki kez düşünmemelisiniz.

İnterkom / zil ve video sistemleri:

Koridorda hiç davetsiz misafiriniz oldu mu?
Bir video ve / veya dahili telefon sistemi ile istenmeyen bir ziyaretçiyi kapının önünde bekletebilirsiniz.
Tek, çift ve çok aileli evler ile çok katlı binalar için görüntülü ve interkom sistemleri kuruyoruz.

Ahizesi olmayan ve dolayısıyla kablosuz cihazlar, eski veya yeni binalarda iyileştirme yapmak için idealdir. Kablo veya ahize olmadan, sistem gerçek bir dahili telefon sistemi olarak kullanılabilir. Nesneleri hareket ettirirken veya tutarken düşen veya yırtılan dinleyici yok! Sıva veya duvar kağıdına zarar vermeden iki telli sistem olarak montajı kolaydır.

Ev, ticaret ve endüstri için aydınlatma sistemleri:

Işık hesaplamaları:

Ofis aydınlatmanızın son teknoloji ve mesleğin kurallarını yansıtmasını istiyorsunuz?
Size geleceğiz ve sizin için hafif bir hesaplama yapacağız. Işıkların düzeni ve seçimi bir bilgisayar ile oluşturulur. Bunun için bir teklif alacaksınız.
Ekonomik ve ekran uyumlu bir aydınlatma yalnızca cüzdanınızda değil, her şeyden önce sizin ve çalışanlarınızın gözlerinde kolaylık sağlar.

Aslında çok daha fazlasını yapabiliriz ama gösteriş yapmak istemiyoruz. Hizmetimizde başka neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız, bize ulaşın.

Bir yanıt yazın