7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Bedrettin Mahallesi Elektrikçi | Beyoğlu Elektrik

Bedrettin Mahallesi Elektrikçi  Şişli – Mecidiyeköy merkezli bir şirkettir. Profesyonellik ve müşteri yakınlığı ile ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış elektrik tesisatı ve elektrik mühendisliği alanında sizlere hizmet sunmak amacındayız. Ve bunların hepsi usta bir firma kalitesiyle! Ticari sektörün yanı sıra özel sektördeki faaliyet alanlarımız, yeni, eski ve dönüştürülmüş binalarda klasik montaj çalışmalarının yanı sıra aydınlatma sistemleri, çağrı ve güvenlik kamera sistemleri, uydu sistemleri ve sıcak su cihazlarının kurulumunu içermektedir.

Teklifimiz ayrıca güneş enerjisi sistemlerinin kurulumunu ve montajını da içerir.

Her sipariş işlemede müşteri ile yakın çalışıyoruz. Dostça ve zamanında bir sipariş uygulaması elbette ki bir konudur. Kapsamlı projelerde bile optimum koordinasyonu sağlamak için size diğer mesleklerden ortak şirketler sağlamaktan mutluluk duyarız.

İçindekiler

Bedrettin Mahallesi Elektrikçi Hizmetlerimiz

Hizmetlerimize kısa bir genel bakış. Daha fazlasını öğrenmek isterseniz,  bizi 0537 375 8448  numaralı telefondan arayın.

Bedrettin Mahallesi Elektrikçi ElektrikTesisatı ve Tadilat

Size tavsiyede bulunuyoruz, elektrik sisteminizi planlayıp ve kuruyoruz. İster küçük sipariş ister büyük projeler için – biz sizin için buradayız!
Ve bunların hepsi usta bir firma kalitesiyle

Aydınlatma sistemleri

Işık, vurguları ve her şeyi doğru aydınlatma armatürü seçimiyle belirler.
Ofiste, atölyelerde, yaşam alanında veya bahçede – profesyonel planlama ve kurulum yoluyla mükemmel aydınlatma elde edebilirsiniz.

Çağrı ve interkom sistemleri

Kapı zili sisteminizi modernize etmek ister misiniz?
Bir interkom artık apartman binalarında standarttır ve hızlı bir şekilde kurulabilir. Ancak evler ayrıca interkom veya görüntülü interkomlarla donatılabilir.
Bahçıvanlık yaparken kapı zilini duyamıyor musunuz? 

Bedrettin Mahallesi Elektrikçi Uydu sistemleri

Bizimle doğru sinyal alıyorsunuz! Çünkü sadece tanınmış uzman üreticilerin en son teknolojilerini kullanıyoruz. Normal uydu sisteminden kablolu TV’ye, DBV-T teknolojisine.

Acil servis / müşteri hizmetleri

Acil servisimiz her gün 24 saat hizmetinizdedir! Pazar günleri veya resmi tatillerde, 0537 – 375 8448 acil yardım hattınızdır!

Güneş enerjisi

Yenilenebilir enerjiler giderek daha önemli hale geliyor, çünkü fosil enerji türlerinin kaynakları gittikçe azalmakta ve kullanımlarından kaynaklanan çevre kirliliği artmaktadır. Güneşin kullanımı uzun vadeli bir alternatiftir.Özellikle fotovoltaik teknolojisi, yani ışığın doğrudan elektriğe dönüştürülmesi burada olağanüstü bir öneme sahiptir, çünkü güneşin enerjisi neredeyse tükenmezdir!
Başka hiçbir enerji kaynağı güneş kadar çevre dostu değildir!

Güneş teknolojisinde güneş ışınları doğrudan elektrik enerjisine dönüştürülür.
Güneş radyasyonu bir güneş modülüne çarparsa, bir doğru voltaj üretilir ve bir doğru akım akabilir. Bu doğru akım, bir invertör yardımıyla alternatif akıma dönüştürülür ve bu daha sonra kamu elektrik şebekesine beslenir. Sayılan şebeke beslemesiyle, bir kullanıcı olarak, diğer bir deyişle “güneş enerjisi santrali operatörü” olarak garantili, yasal olarak öngörülen bir tarife garantisine sahip olursunuz.


Bir yanıt yazın