7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Ataköy Elektrikçi – Elektrikçi usta

Ataköy Elektrikçi – ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ

Güvenlik veya kilitleme teknolojisi, elektrik tesisatları ve cihazları, bilgisayar teknolojisi,  veya aydınlatma olsun: İhtiyaçlarınız için size özel çözümler sunuyoruz. Mağazamızda çok çeşitli elektrikli cihazlar ve güvenlik teknolojisi bulacaksınız. Kalifiye çalışanlarımız, Ataköy, Şirinevler, Bakırköy, Bahçelievler, Halkalı veya Merter, Mecidiyeköy – Şişli bölgesinde Maltepe, Kartal civarında sizin için görev başındadır.

Kalite ve müşteri hizmetleri bizim için çok önemlidir. Projenizin tüm aşamalarında size tavsiye, planlama ve konsept, teslimat ve montaj, fonksiyon kontrolleri, bakım ve onarımlarla destek oluyoruz. Her şey tek bir kaynaktan – ve uzman kalitede.

İçindekiler

Ataköy Elektrikçi – ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ İLE İLGİLİ HER ŞEY İÇİN MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ

Elektrik tesisatı

Elektroteknik sistem ve cihazların planlanması, montajı ve onarımı

Elektrik arıza ve bakım

Yıldırım ve hırsızlık koruması

Ağ tesisleri ve bilgisayar sorunları

Aydınlatma Sistemleri

Uydu teknolojisi

İnterkomlar, alarm sistemleri veya güvenlik kamera sistemleri gibi güvenlik teknolojisi

Anahtar servis ve modern kilitleme sistemleri

Bina sistemi teknolojisi

Yatağınızdaki tüm aydınlatmayı bir düğme kullanarak açıp kapatmak ve aynı zamanda tüm panjurları elektriksel olarak indirmek ister misiniz?

Elektrikle çalışan çatı pencereleri yağmur yağdığında otomatik olarak kapanmalı mı?

Bugün mutfak lambasını mutfaktan değiştirmek istersiniz, ancak oturma odası yarın aydınlanır mı?

Belirli tüketiciler için kişisel anahtarlama zamanları ayarlamak ister misiniz ?

Kablolarda hiçbir şeyi değiştirmeden devreleri değiştirme seçeneği mi istiyorsunuz?

O halde bir BUS sistemi sizin için ideal çözümdür! Bunlar artık birçok üretici tarafından sunulmaktadır ve en yaygın olanı üreticiden bağımsız KNX veri yolu sistemidir.

Ataköy Elektrikçi – İnternet teknolojisi


Günümüzde ağ teknolojisi konusu artık sadece ofislerde veya tıbbi uygulamalarda değil , aynı zamanda özel yaşam alanlarında da bir sorun haline geldi . İster televizyon, ister çocuk odasındaki bilgisayar veya çok yönlü kahve makinesi – İnternete bağlanabilmek için birçok cihaz bir ağ bağlantısı gerektirir .

Sadece gerekli kabloları döşemekle kalmıyor, aynı zamanda bağlantı kutuları, ağ kabinleri ve bağlantı panelleri dahil olmak üzere eksiksiz bir ağ kuruyoruz . Döşediğimiz tüm hatların ölçülerek kontrol edildiğini ve uygun şekilde etiketlendiğini söylemeye gerek yok.

Kapı interkom ve görüntülü sistemlerGeleneksel kapı zili sistemlerine ek olarak, elbette aynı zamanda kapı interkomları, görüntülü kapı interkomları ve ayrıca bir telefon sistemine bağlantı kuruyoruz .

Çok fazla toz ve kir oluşturmadan basit kapı zili sisteminizin bir kapı interkomu ile değiştirilmesini ister misiniz ? Çoğu durumda bu, büyük bir çaba harcamadan mümkündür, çünkü tamamen işlevsel bir interkom sistemi için yalnızca 2 kablo veya daha büyük sistemler için yalnızca 3 kablo (yaklaşık 6 kapı telefonundan veya iki kapı istasyonundan).

Sıfırdan inşa ediyorsanız, şu anda düşünmüyor olsanız bile en azından bir kapı interkomu kurmayı düşünmelisiniz. Böylece gerekli cihazları daha sonra sorunsuz bir şekilde kurabilir, bağlayabilir ve programlayabilirsiniz.

Kurduğumuz tüm kapı interkom ve görüntülü sistemleri BUS cihazlarıdır , yani tüm bilgiler (konuşma, duyma, zil, kapıyı açma , ışıkları açma , ek fonksiyonlar vb.) Sadece 2 kablo ile işlenir ve tüm katılımcılara (kapı interkomu, apartman interkomu vb.) .) buna göre gönderilir ve değerlendirilir.

Ön kapıdaki zil düğmesinin ve apartman interkomunun atanması kablolu değil programlanmıştır. Bu, manuel olarak doğrudan güç kaynağı ünitesi üzerinden veya bir programlama cihazı yardımıyla yapılabilir.

Mükemmel aydınlatma


Birkaç yıl önce, aydınlatma tasarımının şu anlama geldiği anlaşılmıştı:
Soru: “Orada kaç lambaya ihtiyacımız var? Zaten hafif olmalı ama çok hafif olmamalı mı? “
Cevap:” 4 parça “

Günümüzde aydınlatma tasarımı çok daha fazlasını ifade ediyor. Artık bağırsaktan belli sayıda ışık belirlemek yeterli değildir ve herkes memnun olur. Piyasada çok çeşitli teknolojiye sahip çok sayıda aydınlatma armatürü ile ışık konusu giderek daha karmaşık hale geliyor ve uzman tarafından mantıklı bir planlama gerektiriyor . Hangi alanda ne kadar ışığa ihtiyaç duyulduğu belirlenmelidir. Hangi ışık yoğunluğunun gerekli olduğuna dair yasal gereklilikler var mı? Aydınlatılacak odada neler yapılıyor? Açık renk de önemli bir rol oynar . Giysiler et veya unlu mamullerden farklı şekilde aydınlatılmalıdır.
Öyleyse aydınlatma sistemlerinin planlanmasında desteğe ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Elektrik tesisatında Biz doğru kişiyiz

Eski bina, yeni bina, dönüştürme veya yenileme olup olmadığına bakılmaksızın; küçük veya büyük ölçekte olsun.

Birçok inşaatçı veya apartman sahibi, günümüzde modern elektrik tesisatının hangi seçenekleri sunabileceğini bilmiyor.

Bunlar, basitçe bir armatürü değiştirmekten, farklı depolama seçeneklerine sahip tüm armatür gruplarının profesyonel aydınlatma ortamı kontrolüne kadar uzanır.

Örneğin, döşemeli süitin arkasına tırmanmak zorunda kalmadan bir zemin lambasını kolayca açıp kapatabilirsiniz.

Sonraki talepler de telsiz ile kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Örneğin, çok erişilemeyen yerlerde bir anahtarın olmasını istiyorsanız veya sadece sürekli akımın olduğu bir lambayı değiştirmek istiyorsanız, bu radyo ile mümkündür.

Ancak radyo olmasa bile, biz onu zorlukla görebilmeniz için sizin yerinize çizgiler koymaya çalışıyoruz.

Kişisel isteklerinizi gerçekleştirebilmek için sizinle önceden yoğun istişareler yapıyoruz.

Size istediğimiz zaman ücretsiz, bağlayıcı olmayan bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız, ancak bir hizmet şartnamesinin planlanması ve oluşturulması konusunda da size yardımcı olabiliriz.

Bir yanıt yazın