7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Tarabya Elektrikçi – Elektrik Üstadı

Tarabya elektrikçi – Yıldırım Elektrik 1998 yılından beri Sarıyer ve çevresinde sizler için çalışıyor.

Büyük tadilatlar veya kırık priz gibi daha küçük bir şey olsun – bizi arayın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Tüm Sarıyer / Tarabya bölgesinde ve çevresinde müşterilerimiz için yoldayız. Siparişlerinizin hızlı, temiz ve dikkatli bir şekilde uygulanacağına güvenebilirsiniz.

İçindekiler

Tarabya Elektrikçi – SİZİN İÇİN BURADAYIZ

Elektrik tesisatları ve onarımları için güvenilir bir ortak arıyorsanız, doğru yere geldiniz! Memnun kalmanız için tüm siparişlerde titizlikle işimizi yapıyoruz. Size daima en uygun maliyetli çözümü sunduğumuzdan ve çalışmalarımızı en yüksek kalite standartlarına göre yürüttüğümüzden emin oluyoruz. Çeşitli elektrik sistemlerinin planlamasına ve kurulumuna ve bakımına kadar ilk konsültasyondan size eşlik ediyoruz. Yenileme projelerinde veya yeni binalarda bile, size tahmini ve uygun maliyetli elektrik tesisatı sağlıyoruz. Ana şirket olarak, bir müşteri olarak uzman bilgilerimize güvenebilirsiniz. Bizi arayın veya iletişim formumuzu kullanın. Siparişinizi dört gözle bekliyoruz!

Tarabya Elektrikçi HİZMETLERİMİZ

 Planlama ve tavsiye
 Her türlü elektrik sistemi
 Isıtma teknolojisi, elektrikli ısı
 Uydu sistemleri
✓ Zil ve interkom sistemleri, ses ve görüntü
 Yeni inşaat, yenileme, modernizasyon
 Aydınlatma

  Güvenlik kamera sistemleri
  Elektrik servis

ESKİ BİNA & YENİ BİNA TESİSATLARI

Yenilemek veya inşa etmek isteyen birçok inşaatçı, tadilat yaparken yalnızca temel unsurları düşünür. Bununla birlikte, yenileme sırasında elektrik sistemlerini dikkatlice ve öngörüle planlamak özellikle önemlidir.

Çoğu zaman sadece bina boyası değil, aynı zamanda elektrik sistemi de yenilenmeye ihtiyaç duyar. Mevcut yük nedeniyle kablolar kırılgan hale gelir, ısınır ve yalıtım zarar görür. Kısa devreler meydana gelir, bu da yeni yenilenmiş duvarın yeniden açılmasını, sürtünme şeritlerinin çıkarılmasını vb. Gerekli kılar.

Sizin için ek maliyetler var! Yenileme sırasında elektrik tesisatını planlayarak paradan tasarruf edin.

INTERCOM, SES VE VİDEO

İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmış interkom sistemleri planlıyor ve kuruyoruz.  

UYDU, ANTEN & TELEVİZYON SİSTEMLERİ

TV bağlantınızla ilgili tüm işleri biz üstleniyoruz. İster analog ister dijital olsun – sizi ağa bağlıyoruz, uydu alım sistemlerini teslim edip kuruyoruz ve bunları hizalıyoruz

ZATEN BELİRLİ BİR PROJENİZ VAR

… veya başka sorularınız mı var? Bizi arayın veya iletişim formumuzu kullanın.
Projenizi dört gözle bekliyoruz!

Bir yanıt yazın