7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

İnternet Sistemleri

Müşterilerinize Sorunsuz Bir Şekilde Bağlanıyor musunuz? Bilgisayarlarınız Bağlantı Sorunları Olmadan Çalışıyor mu? Dijital çağımızda güvenilir bir bilgi işlem altyapısına sahip olmak çok önemlidir. Yıldırım elektrik, güvenilir ve hızlı çalışan bilgisayar ağlarının önemini tam olarak anlıyor. Güvenilir Bilgi Teknolojisi ekibiniz olarak, İstanbul'da deneyimli kablo kurulum uzmanlarımız var. Kablolama ekibimiz tüm kablolama ve kablolama ihtiyaçlarınızı değerlendirmek ve doğru kurulumu yapmaktan sorumlu olacaktır.

İşletmenizin Neden Doğru Kablolu Altyapıya İhtiyacı Var? Kapsamlı ve her şeyi kapsayan bir BT ve ağ stratejisi olmadan kesintisiz bir hizmeti sürdüremezsiniz. Kötü organize edilmiş bir bilgi işlem ağı, işletmenize zarar verebilir ve uzun vadede maliyetleri artırabilir. Bozuk kablolar ve zayıf bağlantılar yalnızca ağınızın veri aktarmasını engellemekle kalmaz, aynı zamanda müşterilerinizin size ulaşmasını engelleyen kesintilere neden olabilir. Yıldırım elektrik, işiniz için uygun şekilde kablolu bir altyapı oluşturmak ve sürdürmek için araçlar ve uzmanlar sağlar.

TESİSAT - SERVİS - BAKIM

Yapısal Kablolama İşiniz İçin Neden Önemli? Birden fazla kablolama sisteminizi tek bir altyapıda birleştirmek, paradan tasarruf etmenizi, daha esnek olmanızı ve verileri çeşitli formatlarda taşımanızı sağladığından önemlidir. Kablolarınız için profesyonel bir planınız olduğunda, iş faaliyetleriniz için daha az duruş süresine ve daha fazla esnekliğe sahip olursunuz. Kablolama ve kablo tesisatınız için basitleştirilmiş bir sistem, bakım maliyetlerini en aza indirip veri iletişim kesintilerini azalttığınız için uzun vadede işe yarar.

Avantajlı Fiyatlar

Rekabetçi fiyatlarla iddaalıyız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Profesyonel Ekip

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübeyle, yeniliklere ayak uyduran bir firmayız.

Eğitim & Belge

Tüm çalışanlarımız mesleki yeterlilik ve iş güvenliği belgelerine sahiptir.

NETWORK HİZMETLERİMİZ

Kurumsal ağlar gittikçe daha karmaşık ve sofistike hale geliyor ve kablolama ve kablolama bakımı da öyle. Yıldırım elektrik, donanımınızı korumak ve maliyetlerinizi düşük tutmak için ihtiyacınız olan Yönetilen BT Hizmetlerini sunar.