7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Diafon Sistemleri

“Bu sefer kapımda kim var?” Sorusunu cevaplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İster evde ister dışarıda olun, telefonunuzdaki mobil uygulamasıyla ev güvenlik kameralarınızı kontrol edebilirsiniz.

Kamera ve video, uzaktan kumanda ve mobil Uygulama özelliklerine sahip üst düzey interkom sistemleriyle evinizde, ofisinizde veya işyerinizde daha rahat iletişim kurun ve korumayı artırın. Yıldırım elektrik güvenlik sistemleri, Şişli'de bulunan bir güvenlik şirketi ve interkom tedarikcisidir. Audio, Multitek, Netelsan ve diğerleri de dahil olmak üzere Türkiye'nin en güvenilir markalarından sesli / görüntülü interkom sistemlerinin kurulumu, yükseltilmesi, değiştirilmesi, onarımı ve bakımı konusunda uzmanız. Apartman binaları için konut interkom sistemlerinden ofisler, işletmeler, okullar,ve daha fazlası için ticari interkom sistemlerine kadar, en üst düzey interkom çözümlerimiz, sistem yükseltme, değiştirme, tesisinizde daha iyi güvenlik ve ziyaretçi tanımlaması için etkili bir yoldur mevcut bir sistem veya yeni bir sistemin kurulması.

MONTAJ - SERVİS - BAKIM

Eski interkom sistemlerini yeni ve modern görüntülü interkom sistemine yükseltmek için konut apartmanları için mevcut kabloları kullanın. Ticari binalar ve ofis.

Avantajlı Fiyatlar

Rekabetçi fiyatlarla iddaalıyız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Profesyonel Ekip

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübeyle, yeniliklere ayak uyduran bir firmayız.

Eğitim & Belge

Tüm çalışanlarımız mesleki yeterlilik ve iş güvenliği belgelerine sahiptir.