7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Cihangir Elektrikçi | Beyoğlu Elektrik Uzmanı

Cihangir Elektrikçi – Cihangir’deki yetkili elektrik tesisatçınız Elektrikci724’e hoş geldiniz!

Eğitimli bir elektrik mühendisi olarak, elektrik kurulumları ile ilgili tüm sorularınız için ilk irtibat noktanız biziz. Ticari müşteriler için olduğu kadar özel müşteriler için de çalışıyoruz – burada Cihangir’deki hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

İçindekiler

Elektrik mühendisliği bir güven meselesidir

Bu nedenle Cihangir Elektrikçi, geniş bir müşteri yelpazesi için başarıyla bir dizi hizmet sunmaktadır. Özel müşteriler gibi ticari müşteriler de yıllardır çalışanlarımızın profesyonel desteğine güveniyor. Günümüzde birçok elektrik mühendisi satışlarını miktar üzerinden artırırken, bizler profesyonel ve insan kalitesine güveniyoruz. İşi tam memnuniyetinize göre yapmak için gereken zamanı ayırıyoruz.

Cihangir Elektrikçi – Sizin için tam olarak ne yapabiliriz?

Bir elektrik tesisatçısı tarafından sunulan hizmet yelpazesi, hizmetlerimiz gibi geniştir. Eski binaların yenilenmesi ve buna karşılık gelen yeni kablolama gibi inşaat projeleri, telefon veya görüntülü interkom sistemlerinin kurulumu gibi temel yetkinliğimizin bir parçasıdır. Cihangir ve çevresindeki mülk yöneticileri bu nedenle çalışanlarımızın becerilerine güveniyor ve her zaman güvenle bize dönüyor. Ancak sadece mülk yönetimi şirketleri ve konut dernekleri değil, endüstriyel müşterilerimiz de ağ ve endüstriyel sistemler üzerindeki çalışmalarımızı takdir ediyor veya hizmetlerimizi bilgisayardan sunucuya kadar BT teknolojisinde kullanıyor.

Bir Elektrik uzmanı olarak, güvenliğinizi garanti altına almak, hasarı önlemek ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olmak için evinizdeki tüm elektronikleri kontrol ediyoruz. Uzman elektrik şirketinizle güvenle iletişime geçin! 

Cihangir Elektrikçi – bu biziz!

Güler yüzlü ekibimiz 6 çalışandan ve şu anda ticarette bir stajyerden oluşuyor. 1 Ağustos 2020’de ticarete başka bir stajyer katılacak. Şirket, 1998 yılından itibaren usta zanaatkar Yaşar Yıldırım tarafından yönetilmektedir. Tutarlı ve kaliteli hizmet bizim markamızdır.

İyi bir iklim sağlıyoruz

Ağustos 2019’dan beri şirketimiz, tüm sabit soğutma sistemlerinin, iklimlendirme sistemlerinin ve ısı pompalarının montajı, onarımı ve bakımı için resmi olarak onaylanmıştır.

Bize Ulaşın!

Kırık elektrik ekipmanı, endüstriyel tesis arızası veya sadece şirketimizle ilgili bir soru: Uzman kadromuz her zaman yanınızda. Elektrik hizmetimizi kullanmak için bize e-posta veya telefon yoluyla ulaşın. Çalışanlarımız, Cihangir’in ve çevresinin her yerinde hareket halindedir ve hızlı bir şekilde yerinde olurlar. 

Bize ulaşmanın en iyi yolu, 09: 00-19: 00 saatleri arasında, yalnızca Pazar günleri kapalıyız.

Telefonumuz meşgul değilse, lütfen Whatsapı kullanın. Sizi en kısa sürede geri arayacağız.

Bir yanıt yazın