7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Aydınlatma Sistemleri

Aydınlatma Çözümlerimiz, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun her mekanın ambiyans, ruh hali ve stil yelpazesini genişletmesine izin verir. Hedefimiz ortalama ışık uygulamasından daha fazlasıdır. Tasarım, Proje Yönetimi ve Programlamanın eşsiz bir kombinasyonuna dikkat ederek geleneksel aydınlatma deneyimini aşmayı hedefliyoruz.

Yıldırım Elektrik olarak biz, müşterinin ihtiyaçlarına en uygun Aydınlatma Çözümü oluşturmanın önemini biliyoruz. Ekibimiz, her müşterinin Aydınlatma Çözümü'nü tasarlarken işletme türünü, yerini ve proje bütçesini dikkate alır. Yıldırım Elektrik her proje için müşterilerine tasarım, inşaat, dekor ve çevre ile mümkün olan en iyi işbirliğini sunmak için özenle çalışmaktadır. Her bir müşteri için Aydınlatma Çözümlerini değerlendirme ve tasarlama yöntemimiz, tüm Müşterilerimizin bulundukları pazarda öne çıkmalarına izin verir. Doğrudan ve noktaya kadar, her müşterinin parametreleri içinde mümkün olan en iyi çözümü uygularız. Bize özel aydınlatma vizyonunuzu gerçeğe dönüştürme fırsatı verin.

TESİSAT - SERVİS - BAKIM

Yıldırım Elektrik, Şişli ve İstanbu'un her yerinde aydınlatma kurulumları gerçekleştirir. Mevcut armatürlerin sökülmesinden duvar içi özel kablolamaya ve yeni özellik tasarımı ve kurulumuna kadar her türlü aydınlatma projesine hazırız. Hem evinizde hem de dış mekanlarınız için, pratik dolap altı aydınlatmasından dramatik giriş kapısı aydınlatmasına kadar her türlü konut aydınlatma tesisatı gerçekleştiriyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

Rekabetçi fiyatlarla iddaalıyız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Profesyonel Ekip

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübeyle, yeniliklere ayak uyduran bir firmayız.

Eğitim & Belge

Tüm çalışanlarımız mesleki yeterlilik ve iş güvenliği belgelerine sahiptir.

AYDINLATMA HİZMETLERİMİZ

Uzman kurulum teknisyenlerinden oluşan ekibimiz her türlü zorluğu üstlenebilir. Basit bir tek katlı evden çok katlı evlere ve hatta vitrinlere kadar, ışıklarınızı hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde kurabiliriz.