7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

0537 375 84 48

Akatlar Elektrikçi | Akat Mahallesi Elektrikçi

Akatlar Elektrikçi web sitesine hoş geldiniz.

Beşiktaş Akatlar Elektrikçi, kendisini her türlü elektrik tesisatı, dahili telefon sistemi, yapısal veri ağları ve çok daha fazlası için servis sağlayıcınız olarak görüyor. Neyin önemli olduğunu biliyoruz ve size ayrıntılı olarak tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacağız. Bilgimizi sadece başarılı bir şekilde tamamlanmış çok sayıda projeden almakla kalmıyor, aynı zamanda ileri eğitim yoluyla her zaman teknolojinin en son noktasındayız.

1998’deki kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize sadece saf teknolojiyi değil, aynı zamanda mümkün olan en büyük hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Çalışanlarımızın bilgi birikimi ve samimiyeti ile projenizi planlıyor ve hızlı, güvenilir ve yetkin bir şekilde çalışıyoruz.

Elektrik mühendisliği konusundaki uzmanlığımıza ve tutkumuza ek olarak, Beyoğlu bölgesindeki müşterilerimizden en iyi sonucu verme ilkesiyle karakterize ediliyoruz. Elektrik tesisatları, diafonlar, Güvenlik Kamera sistemleri, aydınlatma ve uydu ile ilgili her şey için güvenilir ortağınızız.

Akatlar Elektrikçi, aile tarafından işletilen, orta ölçekli bir elektrik uzmanı şirket olarak, Beşiktaş bölgesine uzun zamandır hizmet veriyoruz.

Başından beri şirket istikrarlı bir şekilde gelişti, bu nedenle Haziran 2018’te yeni, daha büyük dükkana taşınması gerekiyordu. Akatlar Elektrikçi daha büyük olması sebebiyle Mecidiyeköy de Kuyu sokağa taşındı.
Burada, bir Usta Elektrikçi olarak heyecan verici günlük çalışmalarımıza dair bilgiler bulacaksınız.

Müşterilerimize eski ve mevcut binaların tadilatının yanı sıra tamamen yeni binalar ile destek veriyoruz. Özel bir konut, kamu veya ticari amaçlı inşa edilmiş veya endüstriyel bir bina olması fark etmez.

İçindekiler

Akatlar Elektrikçi Elektrik Tesisatı


Elektrik tesisatı genellikle düşük voltaj aralığında elektrik sistemlerinin yapımını ifade eder. Daha dar anlamda bu, ev tesisatının güç kaynağı ve elektrik aydınlatması olarak anlaşılmaktadır. Kamusal, ticari ve endüstriyel inşaatlarda da benzer işlemler ve malzemeler kullanılır. Elektrik tesisatı, kabloların döşenmesi ve dağıtıcıların montajı, aşırı akım koruma cihazları, kaçak akım devre kesicileri, devre kesiciler, ışıklar, elektrikli cihazlar, elektrik makineleri, hareket dedektörleri , anahtarlar ve prizler gibi sensörler ile sistemin son kontrolünü içerir.

Akatlar Elektrikçi | Yapısal kablolama

Yapısal kablolama veya bina kablolaması farklı hizmetlerin (ses veya veri) iletildiği, geleceğe yönelik ve uygulamadan bağımsız bir ağ altyapısı için tek bir yapı planıdır.

Bu, pahalı yanlış kurulumlardan ve genişletmelerden kaçınmalı ve yeni ağ bileşenlerinin kurulumunu kolaylaştırmalıdır. Yapılandırılmamış kablolama çoğunlukla ihtiyaçlara veya belirli bir uygulamaya bağlıdır. Yeni bir teknoloji veya teknoloji nesline geçiş yapılırsa, bu tahmin edilemeyen oranlarda bir maliyet patlamasına yol açar.

Yapısal kablolama, birkaç yıl için gereksinimleri dikkate alan, rezervler içeren ve uygulama ne olursa olsun kullanılabilen genel olarak geçerli bir kablolama yapısına dayanmaktadır. Yerel ağ ve telefon için aynı kablolamanın kullanılması yaygındır.

• Yapısal kablolama hedefleri
• Mevcut ve gelecekteki tüm iletişim sistemlerinin desteği
• Kesme frekansına göre kapasite rezervi
• ağ, iletim protokolüne ve uç cihazlara karşı tarafsız davranmalıdır
• esnek genişletilebilirlik
• Yıldız şeklindeki kablolama nedeniyle arızaya karşı emniyetli
• Veri koruma ve veri güvenliği
• Mevcut standartlara uygunluk

Görüntülü ve Sesli Diafonlar


Size mevcut interkom sistemlerinin onarımını ve yeni sistemlerin kurulumunu sunuyoruz. AUDİO şirketinin sertifikalı bir ortağı olarak, tavsiyeden sistemin kurulumuna kadar size destek sunuyoruz. Dahili telefonunuzu sizin için kişisel olarak yapılandırmaktan memnuniyet duyarız. Tesislerimizdeki AUDİO sistemlerinin kalitesi ve yüksek işlevselliği konusunda istediğiniz zaman gelip test edebilirsiniz.

Akıllı ev


Akıllı Ev, enerji verimliliği alanındaki güvenlik ve optimizasyonun aksine yaşam kalitesini iyileştirmek amacıyla oturma odaları / evlerdeki teknik süreçler ve sistemler için tanımlayıcı bir terimdir. Bu genellikle ağ aygıtları ve ev / apartman içindeki kurulumlarla elde edilir.

Resimde, bina teknolojisi ile aydınlatma, panjurlar, panjurlar veya ısıtma sistemi gibi ev aletlerinin ağı. Ayrıca sobalar, buzdolapları, çamaşır makineleri ve eğlence sistemleri.

İngilizce ” Smart Home ” terimine ek olarak, “eHome” ve “akıllı yaşam” gibi terimler de sıradan hale geldi. Çeşitli üreticiler ve sağlayıcılar, rekabet gücü yüksek olan pazarda kendilerini farklılaştırmak için genellikle kendi bireysel uyarlanmış terimlerini kullanırlar.

Bir yanıt yazın